Setari Cookie-uri

CELULITA SI VERGETURILE

nu mai pot !!!!!!vreau sa scap de aceste semne inestetice....ce sa mai fac am incercat de toate si mai scumpe si mai ieftine creme, sport, nu prajeli, fructe legume...?
nu mai stiu ce sa fac...???/
problema este ca le am de vreo zece ani de pe la 14-16 ani... nu mai stiu...ce stiam eu ce sunt alea pe atunci? dar acum ...de vreo un an aproape am incercat cu de toate . stiu ca toata lumea spune ca fara interventie chirurgicala nu se poate.....dar eu nu pot sa cred ca nu exista nimic impotriva acestor semne inestetice. trebuie sa fie ceva.......sper din tot sufletul
alinacrivoi
Postat pe 26 Februarie 2009 09:58
Parca mai sunt topicuri deschise pe tema aceasta!Citeste pe acolo..poate gasesti ceva care sa te ajute..

Eu consider ca mai bine previi decat sa tratezi! Eu beau multa apa si ...gimnastica.Minim 60 min/zi.

ella_c
Postat pe 26 Februarie 2009 10:07
trebuie sa ai grija sa consumi lichide 2 - 3 l pe zi, intre mese.........sa faci sport.
eu iti recomand un gel de dus fff bun...cel de la Manufaktura, este f consistent, contine f putina apa, e ca o pasta....te tine si f mult timp, vreo 3 luni - costa aprox 25 ron - 250 ml.........
contine extracte din vita de vie,samburi de caise, vin, caolina, pantenol regenerant si glicerina emolienta....crede-ma ca nu ma itrebuie nici crema de corp dupa dus.
E f bun.
Il gasesti la : http://www.exposhop.ro , stand Manufaktura.

danatisianu
Postat pe 26 Februarie 2009 11:44
Pt tratarea celulitei tr sa faci sedinte de impachetari cu gel anticelulic ,alge marine ,maasca corporala cu cafea,cofeina sau namol in tunel cu infrarosii unde vei transpira f tare ,apoi continui cu sedinte de vacum ultrasunet si electrostimulare .Rezultatele sunt uimitoare ...
Asemenea sedinte se fac intr-un centru de ingrijire corporala dotat cu aparatura adecvata ,tunel cu infrarosii, vacum ,aparat cu ultrasunete si aparat de electrostimulare Printr-un abonament combinat cu asemenea sedinte vei scapa de celulita atit de inestetica cit si de vergeturi ,depinde in ce faza sunt vergeturile in momentul inceperii tratamentului.Deci cauta un centru de intrtinere corporala si prb tale vor fi rezolvate Si un lucru f f important este sa consumi 2,5 litri de apa pe zi ,de preferinta apa plata .
Maria
kudika006344
Postat pe 4 Aprilie 2009 18:37
De la: kudika006344, la data 2009-04-04 18:37:51 Pt tratarea celulitei tr sa faci sedinte de impachetari cu gel anticelulic ,alge marine ,maasca corporala cu cafea,cofeina sau namol in tunel cu infrarosii unde vei transpira f tare ,apoi continui cu sedinte de vacum ultrasunet si electrostimulare .Rezultatele sunt uimitoare ...
Asemenea sedinte se fac intr-un centru de ingrijire corporala dotat cu aparatura adecvata ,tunel cu infrarosii, vacum ,aparat cu ultrasunete si aparat de electrostimulare Printr-un abonament combinat cu asemenea sedinte vei scapa de celulita atit de inestetica cit si de vergeturi ,depinde in ce faza sunt vergeturile in momentul inceperii tratamentului.Deci cauta un centru de intrtinere corporala si prb tale vor fi rezolvate Si un lucru f f important este sa consumi 2,5 litri de apa pe zi ,de preferinta apa plata .
Maria
kudika006344
Postat pe 4 Aprilie 2009 18:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ID.uri de messenger 21 De la: kikimun 29 Septembrie 2009 17:47
ULTIMA ZI DE VOT 1 De la: ingridthebabe 19 Ianuarie 2009 10:07
Pitzipoance ? 98 De la: Metal_spell 5 Decembrie 2009 12:49
ghicit in cafea 29 De la: ghicitcafea 13 Februarie 2021 22:43
EBAAAAAAAAA ..taticul taticul tau ,nu vrea sa... vorbeste.. cu noi 55 De la: crysis 26 Ianuarie 2012 16:42