Setari Cookie-uri

Naomi batuta si tunsa

eu zic ca ar trebui sa traiasaca si ei ca si is oameni ca si noi.mie mile de ea(el)nu trebuia sasi bata chiar asa joc
anka36
Postat pe 8 Martie 2009 16:13
In primul rand la muti ani tuturor mamicilor, doamnelor si domnisoarelor cu ocazia zilei de 8 martie.In legatura cu acest subiect:respecta si vei fi respectat(a)iubeste si vei fi iubit(a).Nimeni nu merita sa fie tratat(a)in asemenea fel ,Mantuitorul a lasat o vorba mare"iubeste-ti seamanul(aproapele)"si "iarta ca sa fi iertat".Indiferent din ce cauza a fost batuta si tunsa Naomi ,nimeni si pentru nici un motiv nu merita astfel de lucru.Cine nu gandeste asa sa isi puna o singura intrebare"daca ar fi fost in locul lui Naomi?"sunt convinsa ca nu i-ar fi placut.Pana la urma nu conteaza ce meserie ai,din ce familie provi,ce educatie ai,cata scoala ai,ce inclinatie sexuala ai,singurele lucruri care conteaza sunt:sa fi om(umanitatea din noi)sa sti sa respecti si sa te faci respectat.Imi pare sincer rau pentru ce ai patit Naomi,nu esti singura si nici nu vei fi,Dumnezeu te iubeste si te v-a iubi indiferent de ce esti sau vei fi de ce faci sau vei face,esti copilul lui si te v-a proteja.Multa sanatate,iubire,fericire si intelegere iti doresc.
iuliana_vulpita
Postat pe 8 Martie 2009 16:30
lasati dreaq...oameni care sufera si...se mai si expun!!
cei suferinzi...tre sa stea acolo...la sanatoriu...la spital...sau undeva unde sa nu fie tentatia societatzii!!
deci...chiar tre sa fim mai tolerantzi decat e firesc?
daca cineva e bolnav...se trateaza...si asta e...
daca nu reuseste tratamentu`...sa incerce cumva...altceva..mai tare!!
deci...sa nu devenim perversi...sub pretextul ca...suntem tolerantzi!!
ovidiu_42
Postat pe 8 Martie 2009 16:46
De la: Nyuszika, la data 2009-03-08 15:57:26
De la: puiu66, la data 2009-03-08 13:30:26
De la: monalizra, la data 2009-03-08 13:23:46indiferent ce ar fi facut Naomi nimeni nu merita sa fie tratat asa... a fost un act inuman pe care doar nishte oameni bolnavi puteau sa-l faca...
urat... urat de tot... astia sunt oamenii de langa noi...
Nu-i plinge de mila,ca si-a cautato cu luminarea La multi ani fetelor de 8 martie


nu-i plange nimeni de mila...doar k nu trebuia sa pateasca ceea ce a patit....multi oameni nu sunt de acord cu ce a facut..asa si.....crezi k tot ce faci u este corect?....uite asa ai putea lua si u bataie pt ceva...ce tie iti convine de minune...dar altora nu..si atunci sa te tunda si p tine...si sa te bata.....nu ti-ar convine...!Stiti care ii treaba aici in Romania?...nimeni nu incape de nimeni....bai...dak unu sa facut femeie...sau maimuta...sau c vrea el...pai lasal sa se faca...n-ai u treaba cu el...!!!Dapai cu mentalitatea asta incuiata a voastra...nu ma mir....
Violenta duce la violenta Daca nu ma insel chiar o romanca care lucra ca menajera a fost agresata de Noemii
puiu66
Postat pe 8 Martie 2009 17:42
De la: laurathegirl, la data 2009-03-08 14:37:07
bei Katharo,da ce spate ti-ai traaaas
e cumva de 8 martie,ori e pt o perioada mai lunga?


Madam Jolie in "Wated".
Kathara
Postat pe 8 Martie 2009 17:44
De la: puiu66, la data 2009-03-08 17:42:02 Daca nu ma insel chiar o romanca care lucra ca menajera a fost agresata de Noemii


Cred ca tu te referi la Naomi Campbell. Noi ziceam de varianta romaneasca.
Kathara
Postat pe 8 Martie 2009 17:46
De la: Kathara, la data 2009-03-08 17:46:16
De la: puiu66, la data 2009-03-08 17:42:02 Daca nu ma insel chiar o romanca care lucra ca menajera a fost agresata de Noemii


Cred ca tu te referi la Naomi Campbell. Noi ziceam de varianta romaneasca.
Scuze asa se intimpla cind nu citesti atent
puiu66
Postat pe 8 Martie 2009 17:49
cred ca degeaba nu s-a intimplat..\\\\\!!1!!!!!!!!!!!!!!
poalelungiaurelian
Postat pe 8 Martie 2009 18:03
adevarat uneori proverbul ala cu poale lungi si minte scurta
googoodoll
Postat pe 8 Martie 2009 19:22
De la: googoodoll, la data 2009-03-08 19:22:00adevarat uneori proverbul ala cu poale lungi si minte scurta


ella_c
Postat pe 8 Martie 2009 19:39
cred ca trebuie facut ceva inpotriva violentei i-mi pare foarte rau de NAOMI ! este un suflet de om !nu cred ca ar trebui sa radem de ia! NU STII CE-TI REZERVA VIITORL
fanyx2
Postat pe 8 Martie 2009 20:27
Cine se baga in scandaluri si probleme asa pateste de obicei....cel mai bine este sa te tii deoparte de toate astea si sa nu iei in seama tot ce zice lumea rau despre tine...indiferenta fata de ei e cea mai buna solutie ...
Oricum si mie imi pare rau de Naomi ,pentru ca a fost abandonat si crescut in orfelinat...asta nu e viata...e un suflet ratacit cred,e o persoana cu multe intrebari in minte si in suflet care poate nu stie cum sa traiasca..sau poate asa e el...nu trebuie sa condamnam si sa radem...nicidecum...nu vom stii niciodata prin ce a trecut in viata...
liza24_84
Postat pe 8 Martie 2009 20:40
Felicitari pt raspuns !!
stef_Sultanu
Postat pe 8 Martie 2009 21:12
am intrat si eu acum si am citit ce ati scris fetelor, nu plang acum din cauza ei dar nici nu ma bucur, a fost alegerea ei (lui) pentru ceea ce este, fiecare are dreptul de a fi si a se imbraca cum vrea, la fel cum este al meu sau al vostru, ( sunt heterosexuala si imi plac fustele :D) dar cred in dreptul fiecaruia de a alege, iar in ceea ce priveste faptul ca este o vedeta cred ca este vina televiziunii, a presei si internetului pentru ca acesti 3 factori au transformat un travestit fara nici un fel de talent sau altceva intr-o persoana mediatizata, faptul ca a fost batuta si tunsa este o infractiune, iar faptasii trebuiesc pedepsiti, asta este parere mea
popescuveronica
Postat pe 8 Martie 2009 22:14
Nu mi se pare ca nu ar avea talent.
Kathara
Postat pe 8 Martie 2009 22:19
ce talent are naomi? :-/
popescuveronica
Postat pe 8 Martie 2009 22:35
Incercati si refaceti filmul serii de la OTV si veti deslusi adevarul lui Naomi...Vine tipul de la Craiova ii face complimente si avansuri dupa care iese din emisiune si vor sa mearga direct la camera in hotel sa si-o traga...Cei 4 tipi o asteapta,au vazut emisiunea si vor sa io traga si ei,dar naomi refuza si il alege pe tipul din Craiova.Merge cu el si-o trage dupa care tipul din Craiova pleaca inainte, apoi coboara si Naomi.Atunci sa produs tragedia,intai au violato pe rand,dupa care au tunso si au batuto. ea(el) nu a mai declarat ca a fost si violata...asta este toata istoria...
denis2000
Postat pe 9 Martie 2009 01:39
este naomi tuns si batut!!!! nu tunsa si batuta k nu e femeie e un travestit!!! nu am nimik cu ei dar totusi...hai sa nu exageram!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Martie 2009 09:34
NU TREBUIA SA I SE FACA ASA CEVA DAR CRED CA A FOST PUS DE ACELE VEDETE PE CARE LE-A ACUZAT CA SE PROSTITUEAZA .EU NU INTELEG DE CE NU A STAT IN GRMANIA UNDE TOTUL E LEGALIZAT SI NIMENI NU SE UITA STRAMB LA EL/EA.
chitoi_monica
Postat pe 9 Martie 2009 09:42
Buna fetelor si o primavara frumoasa
Ma bag si eu in seama , nu ma pot abtine . Citesc si nu-mi vine sa cred .... Pai daca noi , in zilele astea , inca mai condamnam homosexualitatea ...suntem degeaba , serios.Ce e asa greu de inteles ? Cu ce ne afecteaza pe noi ?Nu e o boala , asa ca stati linistiti , nu se ia
Cat despre "a cautat-o" ...mi-e greu de crezut dragutilor , ca voi , reprezentantii sexului tare , aveti zilnic in dotare un foarfece, asa ...just in case :D
Ce a patit Naomi este jignitor pt noi , ca suntem in stare sa facem si sa incurajam asemenea acte denigrante .

aurasha
Postat pe 9 Martie 2009 10:11
nu inteleg de ce se face atata zarva pe seama homosexualului aluia. mie si greata cand deschid televizorul si il vad pe acest ciudat, mai nou traumatizat, NAOMI. cata publicitate si-a facut el acum cu scandalul asta. nu pricep de ce posturile de televiziune promoveaza toti ciudatii, cand noi ne confruntam cu probleme mai mari. sa le fie rusine
hellen1187
Postat pe 9 Martie 2009 10:18
parerea mea e ca si a cautat o pt k nu o data am auzit o la emisiuni jignind si acuzand vedetele autohtone de tot felul de chestii.si sincer acuzatiile mi s au parut nefondate,si se putea observa clar k vorbea in necunostinta de cauza,ex:"aaa,m am intalnit akum si k ixuleasca,aia cine mai e ma?habar n are sa cante si mai e si urata!"cel mai grav e k toate pseudo vedetele astea au facut front comun tocmai k sa ne innebuneasca pe noi prin aparitiie lor frecvente pe la tv ,prin ziare,etc

Postat pe 9 Martie 2009 10:20
Care Naomi, lume? Campbell?
Dor_a
Postat pe 9 Martie 2009 10:21
De la: Dor_a, la data 2009-03-09 10:21:21Care Naomi, lume? Campbell?



donttouch
Postat pe 9 Martie 2009 10:25
Traim in Romania si asta spune totul:P
Pacat da adevarat...mentalitatea romanilor lasa de dorit..suntem un popor de lasi,impocriti,perfizi si multe altele:D...deci nimik nu ma mira:)
issa12
Postat pe 9 Martie 2009 10:32
eu cred ca astea care gandesc cum o faci tu nu sunteti zdravene la cap sincer...cum sa te bucuri daca un om e chinuit?oricum ar fi el..desi eu nu vad cu ce a gresit naomi...chiar nu inteleg ce e asa anormal la ea..n-aveti ce face.mai bine puneti mana pe o carte decat sa trimiteti xoxoxo in toate partile.nu cred ca ai mai mult d 17 ani la ce comentarii scoti.eu iti propun sa o iei mai chill
Spitfire_artisan
Postat pe 9 Martie 2009 10:36
si da...e foarte talentata.sa ascultati ce canta asa...din curiozitate ....o sa fiti uimiti
Spitfire_artisan
Postat pe 9 Martie 2009 10:40
nu o ador pe naomi..............si da vb la feminin .....ca asta vrea sa fie..................
dar ca sa faci asa cv unei pers......fie ca e un transsexual.......om cu alte placeri sexuale.....animal......nu mi se pare corect.....
putem sa o patim si noi...doamne feri..............
incuiata e lumea la cap...........imi pare rau pt ea................si atat.............
portitza_Maria
Postat pe 9 Martie 2009 10:40
Probabil o fi cautat-o cu lumanarea..nici nu cred ca merita sa-i dam atentie sau sa-i facem publicitate...astea sunt vedetele noastre??!!!???! Din partea mea asa sa pateasca toti homosexualii, travestitii si alte monstruozitati de genul... Eu as arunca cu rosii in ei...

Postat pe 9 Martie 2009 11:28
Probabil o fi cautat-o cu lumanarea..nici nu cred ca merita sa-i dam atentie sau sa-i facem publicitate...astea sunt vedetele noastre??!!!???! Din partea mea asa sa pateasca toti homosexualii, travestitii si alte monstruozitati de genul... Eu as arunca cu rosii in ei...

Postat pe 9 Martie 2009 11:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sondaj de opinie!!! 1 De la: natasha69 26 Ianuarie 2010 22:07
Geneva 3 De la: diana1981 16 Noiembrie 2009 07:35
caut colega de camera in iasi 4 De la: kudika340300 14 Decembrie 2010 10:20
Cadou amuzant 1 De la: spirala 13 Iunie 2009 13:53
Bunul simt 19 De la: greierash_is_back 5 Noiembrie 2009 21:39