Setari Cookie-uri

DILEMA O POT NUMI....

nu vreau sa va aburesc prea mult pt k nu imi place deci povestea mea incepe asa : noi doi ne cunoasteam de aproape un an suntem prieteni foarte bine, el ma cunoaste pe mine de o fata foarte de treaba, cuminte si de gasca asa imi spune el , el este un baiat super deschis la orice fel de subiect,dragut poate chiar tot ce si-ar dori o fata. in urma cu 2 luni eu iam spus lui k imi place de el iar el mi-a spus k e mai bine sa ramanem amici pt k nu e pregatit pt o relatie si crede el k dak am fi impreuna si poate ne-am certa nu am mai fi la fel de buni prieteni. dupace cele spuse eu mi-am schimbat atitudinea fata de el, adica am inceput sa ii spun cu cine ies cu cine mai sunt si am obs a il cam deranjeaza. in una din conversatiile noastre el mi-a spus k ii place de mine dar ii e frica sa fim impreuna (asa am dedus eu). Am inceput sa batem tot felul de apropouri... de exemplu sa fim impreuna, cum ne-am descurca aman2 in pat etc ..... dar problema mea e urmatoare oky as incerca si asa dar apoi cum o sa ne mai privim sau cel putin eu pe el ... pentru k eu dak as face dragoste cu el sigur as pune mai mult suflet si dak el s-ar mai culca si cu alta si as afla as suferi si nu vreau k mi-a ajuns ..... nu stiu daca m-am facut inteleasa dar as vrea un sfat de la voi.
SCUZATI-MI SCRIS DAR AM SCRIS ODATA POV ASTA SI MI SA RESTARTAT PC-UL .....
Mishka_Maya
Postat pe 1 Martie 2009 22:18
asa am patit eu cu fostul.si acum am pierdut nu numai un prieten(adica gagik) dar si un prieten bun.eu zic sa o lasi balta.eu nu am ascultat sfaturile altora si acum regret dar e prea tarziu.am si un copil cu el.desi ne-am despartit.stiu ca e greu dar lasa-l.succes
roscatika23
Postat pe 1 Martie 2009 22:24
Nu o sa te vada ca pe o iubita...Daca te-ar fi vrut,ai fi stiut..
E vorba doar de atractie si curiozitate.Poti incerca sau nu...
Tu sti la ce riscuri te expui..
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 22:31
poi daca iti place de el poti sa incerci..daca nu asta e...macar incerci
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 22:36
Decat sa iti tot pui intrebari,mai bine incearca.Cine stie.....poate totul va fi bine
andreea1976
Postat pe 2 Martie 2009 00:58
EU SPUN SA INCERCI, K NU AI NIMIC DE PIERDUT, DOAR DACA PRIETENIA LUI E MAI IMPORTANTA PT TINE LAS-O BALTA, RAMAI PRIETENA
cristi_nne
Postat pe 2 Martie 2009 10:05
Nu sunt experta si in nici un caz nu imi urmez propriile mele sfaturi intotdeauna insa este mai bine sa traiesti cu regretul lucrurilor facute decat cu regretul lucrurilor nefacute. Poate o sa fie un esec total dar daca nu este? Nu ai cum sa stii pana nu incerci. Daca nu merge poti invata sa nu mai reprti experienta.
Hotararea este doar a ta. Sfaturi si vorbe sunt indeajuns in jurul nostru ca sa te zapaceasca. Daca inima ta iti comanda ascult-o si restul o sa-l descoperi pe parcus.
Madalina
c_s_mada
Postat pe 20 Iulie 2009 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In cautarea unei relatii serioase 2 De la: Shhh 11 Aprilie 2010 22:38
HELP,CUM SA PROCEDEZ?????? 14 De la: kudika_nikole 14 Februarie 2012 17:02
compatibilitate 4 De la: catyboy69 1 Aprilie 2010 19:42
Ne intalnim pe ascuns...pt ca...:( 266 De la: cristiana_cris 26 Octombrie 2009 14:42
:-< un sfat ceva? 192 De la: ice_eye 21 Aprilie 2010 01:57