Setari Cookie-uri

offf, nunta....dar, mai ales MENIULLLL!!!

sall, am o mare problema. in septembrie o sa fac nunta si vreau sa ma ocup de ea doar cu viitorul sot. as vrea un aperitiv mai deosebit. el vrea sa fie o nunta de vis. nu pot spune ca in rest sunt experta. as vrea sa servesc si icre negre. oricine imi poate da idei despre organizare, meniu, retete , ornamente local si orice altceva legat de nunta, e bine venit si ii multumesc anticipat .
o sa fie ceva la 80 de invitati(mica) ,dar frumoasa. astept si poze.
mikela_4u
Postat pe 2 Martie 2009 03:58
De la: mikela_4u, la data 2009-03-02 03:58:26sall, am o mare problema. in septembrie o sa fac nunta si vreau sa ma ocup de ea doar cu viitorul sot. as vrea un aperitiv mai deosebit. el vrea sa fie o nunta de vis. nu pot spune ca in rest sunt experta. as vrea sa servesc si icre negre. oricine imi poate da idei despre organizare, meniu, retete , ornamente local si orice altceva legat de nunta, e bine venit si ii multumesc anticipat .
o sa fie ceva la 80 de invitati(mica) ,dar frumoasa. astept si poze.

Iti dau niste sfaturi si poze deseara. Ca idee, sushi va plac, le-ar place si invitatilor? Mai am cateva intrebari....
Nu exista firme care pregatesc meniul dupa cum doresti tu? Vrei sa angajezi pentru acea seara si niste fete/baieti care servesc la masa?
Buget?
Ai posibilitatea sa ramana sa ramana mancarea calda? (resouri destule, de preferat cu gaz, sa nu ai tot felul de cabluri etc)
Unde vrei sa sarbatoriti? Sala? Cam ce culori ai prefara pentru fetele de masa etc?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Martie 2009 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oportunitate!!! 10 De la: mitura 26 Noiembrie 2009 23:41
va rog ajutati-ne 2 De la: ingerasultau 13 Aprilie 2009 04:21
divort 19 De la: ddsv97 27 Iulie 2009 07:22
Produsele care au incorporat al 6-lea simt 4 De la: kudika052722 29 Decembrie 2009 22:46
slot attendant??? 2 De la: Cassey 29 Decembrie 2008 15:37