Setari Cookie-uri

am celulita

http://sfaturipractice-cosmetica.blogspot.com/2009/06/problemele-pieliilectia-nr77.html
kudika062110
Postat pe 27 August 2009 13:05
Radiofrecventa tripolara ati incercat?
sweetgirll
Postat pe 9 Septembrie 2009 18:17
Buna,
incercati crema anticelulitica si de tonifiere de la Inca Rose cu acid hialuronic! Face minuni cu pielea voastra, dandu-i un aspect mai ferm si mai sanatos,pentru ce iinteresati va dau si link-ul celor de la care am luat eu: http://medintex.bizoo.ro/vanzare/47719/Crema-hidratanta-cu-efect-anticelulitic-si-de-slabire
kudika076021
Postat pe 21 Octombrie 2009 12:04
ca si adina sunt foarte incantata de serviciilor de la chic salon care m-au tratat exact cum mi-am dorit sa fiu tratata la un salon.am realizat si eu tratamentul cu eximia si sunt foarte multumita.rezultatele sunt cele pe care le asteptam efortul a meritat rezultatele.si vreau sa va zic ca nu numai tratamentul cu eximia este foarte bun la chic salon.mai sunt si altele.in fine eu sunt foarte multumita si de tratament si de salon
andreutza33
Postat pe 26 Octombrie 2009 16:05
incercati crema Iodase Actisome de la Natural Profect..eu am folosit-o si a dat rezultate foarte bune, adica am scapat de celulita, iar cu crema Deep Impact tot de la ei am scapat de grasimea de pe burta si talie. E drept ca sunt mai scumpe dar sunt din extracte naturale si sunt foarte eficiente.
rendo
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:57
De ce in prezent apropierea Craciunului si implicit masa de Craciun a devenit o sperietoare gastronomica pentru orice doamna si d-ra?Poate ca se gandesc ca se apropie o perioada in care delicatesele le fac sa fie mai pofticioase??Eu cred ca inca nu ati aflat ca va puteti face un mic cadou cumparand produsul pentru slabit DESERT PLANT.Pret 100lei/30caps/flacon (id messenger : desert.plant ) p.s. Se poate comanda si pentru o perioada mai mica,o saptamana,2 saptamani
desert_plant
Postat pe 9 Decembrie 2009 09:34
pentru celulita va pot recomanda o spuma anticelulitica trexi care se foloseste acasa si este foarte practica si foarte bune.are si un pantalonas care il imbraci dupa ce aplici spuma pe zona cu probleme.are si efect termic si hidratant si dintr-un tub folosesti cam 2 luni.eu sunt foarte multumita.si nici nu este foarte scumpa tinand cont ca iti ajunge cam 2 luni.va pup
liliana1975
Postat pe 20 Decembrie 2009 13:28
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-03 11:59:26si eu am celulita..... facem un club????


Hai sa facem un club, poate ne mai consolam. Cel putin eu am nevoie, ca stiu sigur ca de clulita nu prea scapi. Asta ne va omori
Pupici!
lollitta
Postat pe 29 Decembrie 2009 10:28

Buna

Cine doreste si e interesat sa apeleze la un maseur bun, va pot oferi eu pe cineva care lucreaza la salon de infrumusetare si practica masaj anticelulitic, de relaxare, aromoterapie, teraeutic, reflexoterpie si masaj cu miere de albine.
Cine e interesat si vrea sa afle mai multe informatii despre aceste tipuri de masaj si chiar sa faca imi poate lasa un mesaj privat, iar va las apoi nr de contact.

Cu drag Georgia.
Georgya7
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:52
De la: omidutu, la data 2009-08-26 01:35:52
De la: crysavu, la data 2009-07-30 01:44:16Buna la toata lumea! eu am inceput de o zi sa ma dau cu Cellulight de la elmiplant, am auzit ca este buna...acum sa vedem....mai fac si ceva sport acasa (cu Leg Magic). Va tin la curent cat de eficace este crema. Va pup


A trecut ceva timp de cand ai postat...a avut vreun efect?eu am incercat crema asta de la elmiplant si sincer nu mi-a facut nimic.si ma mai si inveleam in folie de bucatarie ca sa ma incalzeasca..niciun efect si am terminat un tub.m-am dat in fiecare seara si masaj mi-am facut singura pana m-am invinetit si nimic.ba mai mult m-am si iritat de la ea...nu mai aveam pielea moale..era un pic aspra..


Exact acesta este tratamentul meu. Si eu am LegMagic si folosesc uleiul de masaj anticelulitic de la Empliplant si vreau sa zic ca incepe sa se vada. Deci SUNT DE ACORD CU TINE!
lollitta
Postat pe 19 Ianuarie 2010 19:40
Eu am inteles ca aceste creme, fie ele si foarte bune ( am auzit doar cuvinte de lauda despre cea de la Elmiplant) dau rezultate numai impreuna cu facut sport + hidratare cu multa apa
tequila_cu_varza
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:02
http://www.okazii.ro/catalog/38146089/CREMA-PROFESIONALA-ANTICELULITICA-ANESI.html#galerie
Inna30
Postat pe 26 Februarie 2010 17:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Marirea Sanilor Natural. 7 De la: kudika_6313 13 Noiembrie 2012 22:57
epilarea cu zahar 24 De la: Indiana_Jones 27 Septembrie 2011 17:27
produse cosmetice organice la preturi accesibile 9 De la: maria1980maria 29 Aprilie 2010 18:59
Deodorante Naturale 100% 4 De la: deo_stone 10 Octombrie 2010 18:02
Tratament impotriva negilor 33 De la: MaRiNa___ 29 Iulie 2016 13:33