Setari Cookie-uri

asta sa fie sfarsitu???

buna nu stiu cum sa incep si sa fiu cat mai concreta si la subiect.am 21 de ani sunt casatorita de 3 cu primu si singuru barbat din viata mea.in ultima perioada au inceput problemele financiare si discutiile.eu muncesc de la 16 ani imi place independenta financiara si siguranta acesteia.eu am ramas fara servici si problema este ca el nu vrea sa ma lase sa imi caut in alta parte ca poate gasesc pe alcineva pt ca este constient ca arat bine si sar putea sa am curiozitatea de a incerca si cu un alt barbat pt ca toti ii spun ca o sa se intampletreaba asta. si acum 3 zile ne.am certat f rau si a incercat sa dea in mime.a fost un soc pt mine reactia lui si am hotarat ca mai bine plec de acasa.si in astea 3 zile nu ma caut deloc pana azi cand ma sunat sa imi ceara masina pe un ton f urat.imi este f greu desi m.am mai gandit sa ma despart de el.este f greu.
pysy_mik
Postat pe 12 Martie 2009 22:53
De la: pysy_mik, la data 2009-03-12 22:53:10buna nu stiu cum sa incep si sa fiu cat mai concreta si la subiect.am 21 de ani sunt casatorita de 3 cu primu si singuru barbat din viata mea.in ultima perioada au inceput problemele financiare si discutiile.eu muncesc de la 16 ani imi place independenta financiara si siguranta acesteia.eu am ramas fara servici si problema este ca el nu vrea sa ma lase sa imi caut in alta parte ca poate gasesc pe alcineva pt ca este constient ca arat bine si sar putea sa am curiozitatea de a incerca si cu un alt barbat pt ca toti ii spun ca o sa se intampletreaba asta. si acum 3 zile ne.am certat f rau si a incercat sa dea in mime.a fost un soc pt mine reactia lui si am hotarat ca mai bine plec de acasa.si in astea 3 zile nu ma caut deloc pana azi cand ma sunat sa imi ceara masina pe un ton f urat.imi este f greu desi m.am mai gandit sa ma despart de el.este f greu.


PAI DAK TZI-A VORBIT URAT, INSEAMNA K NU CONSTIENTIZEAZA CE A FOST PE CALE SA FACA, STII EU SUNT DIVORTZATA SI ACELASI LUCRU AM PATZIT SI EU, NU MERITA DACA A INCERCAT ODATA, SA FII SIGURA K O SA TE POCNEASCA, SI O SA FIE URAT PT TINE. STII UN LUCRU AM INVATZAT,SA NU FACI COMPROMISURI PT NIMENI, PT K AJUNGI SA NU TE RECUNOSTI. PENTRU MINE IN DRAGOSTE NUMAI EXISTA NUANTZE. ORI NEAGRA, ORI ALBA.
cristi_nne
Postat pe 13 Martie 2009 10:53
daca a incercat sa dea in tine lasa l!!!!!pleaca de langa el!!!!urgent!!!stiu ca e greu dar fruntea sus pentru ca barbati sunt o gramada!!!!!cine sunt ei defapt???la urma umei sa dea in noi????nu i da nimic!!nu merita nimic sunt niste idioti care nu stiu sa aprecieze ce au langa ei si mai ales habar nu au sa inteleaga unele lucruri!!!lasa l!!!!!!!!
sabi87
Postat pe 13 Martie 2009 10:59
De la: pysy_mik, la data 2009-03-12 22:53:10buna nu stiu cum sa incep si sa fiu cat mai concreta si la subiect.am 21 de ani sunt casatorita de 3 cu primu si singuru barbat din viata mea.in ultima perioada au inceput problemele financiare si discutiile.eu muncesc de la 16 ani imi place independenta financiara si siguranta acesteia.eu am ramas fara servici si problema este ca el nu vrea sa ma lase sa imi caut in alta parte ca poate gasesc pe alcineva pt ca este constient ca arat bine si sar putea sa am curiozitatea de a incerca si cu un alt barbat pt ca toti ii spun ca o sa se intampletreaba asta. si acum 3 zile ne.am certat f rau si a incercat sa dea in mime.a fost un soc pt mine reactia lui si am hotarat ca mai bine plec de acasa.si in astea 3 zile nu ma caut deloc pana azi cand ma sunat sa imi ceara masina pe un ton f urat.imi este f greu desi m.am mai gandit sa ma despart de el.este f greu.


nu sunt deloc de acord cu violentza in familie, este greu pentru prima data sa faca acest gest dupa aceea va veni de la sine,avetzi o problema de comunicare de fapt nu de comunicare de incredere unul in celalalt si cu parere de rau constat ca nu te iubeste suficient de mult
donttouch
Postat pe 13 Martie 2009 11:03
Ce porci sunt uni barbati.....
kudika_nikole
Postat pe 15 Ianuarie 2012 02:30
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-15 02:30:51Ce porci sunt uni barbati.....


Unii,DA!!! Ma duk sa ma culc,ma asteapta sotu si dupa aia poate ma isi schimba parerile ce ai zis tu mai sus! SOMN USOOOR,iubita mea prietena!PA!!!Pe maine!!!
Titanika
Postat pe 15 Ianuarie 2012 02:37
De la: Titanika, la data 2012-01-15 02:37:11
De la: kudika_nikole, la data 2012-01-15 02:30:51Ce porci sunt uni barbati.....


Unii,DA!!! Ma duk sa ma culc,ma asteapta sotu si dupa aia poate ma isi schimba parerile ce ai zis tu mai sus! SOMN USOOOR,iubita mea prietena!PA!!!Pe maine!!!


Somn usor - pe maine
kudika_nikole
Postat pe 15 Ianuarie 2012 02:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine imi poate da o parere cat mai concreta ....va rog 11 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 02:42
:-s 171 De la: mimi_ca29 21 Ianuarie 2011 22:56
HELPPP! ce stiti despre cursurile pt gravide? a facut careva? 12 De la: _oktober_ 21 August 2009 08:39
Si totusi...cum e minunea de a naste? 50 De la: anadenisa 16 Mai 2013 23:53
Ai putea fi mama surogat? 115 De la: giovanna1989 11 Aprilie 2011 06:31