Setari Cookie-uri

sarcina sau dereglare menstruala?

buna seara....as dori si eu sa ma ajutati cu o parere sau un sfat pentru ca am o foarte mare nelamurire....eu timp de 3 ani am avut cuclu regulat... luna aceasta mia venit mult mai rapid decat trebuuia si adica cu 14 zile mai rapid....totusi e de precizat ca mia venit in timpul unui act sexual cand nici nu ma asteptam....si ma tinut doar o zi si as mai vrea sa precizez si ca a doua zi eu am luat pastila de urgenta deoarece iubitul meu a reusit performanta de a exacula la intrtarea in vaginul meu si ma gandeam ca exista posibilitatea sa raman...si mai precizez ca nu mam protejat nici inainte
x_andra_symon
Postat pe 7 Mai 2009 00:23
De la: x_andra_symon, la data 2009-05-07 00:23:22buna seara....as dori si eu sa ma ajutati cu o parere sau un sfat pentru ca am o foarte mare nelamurire....eu timp de 3 ani am avut cuclu regulat... luna aceasta mia venit mult mai rapid decat trebuuia si adica cu 14 zile mai rapid....totusi e de precizat ca mia venit in timpul unui act sexual cand nici nu ma asteptam....si ma tinut doar o zi si as mai vrea sa precizez si ca a doua zi eu am luat pastila de urgenta deoarece iubitul meu a reusit performanta de a exacula la intrtarea in vaginul meu si ma gandeam ca exista posibilitatea sa raman...si mai precizez ca nu mam protejat nici inainte

fati un test de sarcina si vezi care e treaba.
ETE_EU
Postat pe 7 Mai 2009 00:25
cumpara'ti un test de sarcina sau mai bine du'te la un doctor
Diavolyta_
Postat pe 7 Mai 2009 00:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa raman gravida 33 De la: geo_g 26 Septembrie 2012 23:00
Activitatea sexuala in timpul sarcinii 11 De la: alexandra_n 27 Mai 2009 16:23
intrebare... daca ma puteti ajuta va rog 9 De la: elenavioleta 9 Aprilie 2010 07:45
Buna ziua. Nevoie de ajutor urgent 29 De la: kudika_5346 24 Aprilie 2012 15:33
intrebare 9 De la: kudika104248 1 Mai 2010 12:11