Setari Cookie-uri

eu pesti

eu pesti el leu se potriveste .poate sa mearga reletia.va multumesc mult

Postat pe 13 Martie 2009 09:54
nuo sa mearga
decat daca mai lasi de la tine ca fata
albert_mari
Postat pe 14 Martie 2009 21:02
sunteti compatibili,va atrageti,sunt multe perechi ca voi.dar tb sa fii toleranta si calma cu o zodie de foc.iti spun pt ca eu sunt de foc si stiu ce nu suport.

Postat pe 19 Iunie 2009 10:18
Hello...intrebare...ce ii deranjeaza cel mai mult pe scorpioni...cu ce ii poti pune la punct?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
kudika019015
Postat pe 19 Iunie 2009 17:30
ii deranjeaza la culme toate topicurile horoscopoase. si intrebarile fara rost, as putea spune . si oamenii prosti, cu idei fixe si imbatranite...si muuulte altele, in principiu poate sa ne deranjeze aproape orice cand suntem intr-o dispozitie proasta si sa iubeasca apoi toate cele care i-au deranjat, asta ziua trecuta sau acum juma de ora . cam impulsivi noi, astia cu coada, da ne descurcam
sycorax
Postat pe 20 Iunie 2009 19:48
De la: sycorax, la data 2009-06-20 19:48:45ii deranjeaza la culme toate topicurile horoscopoase. si intrebarile fara rost, as putea spune . si oamenii prosti, cu idei fixe si imbatranite...si muuulte altele, in principiu poate sa ne deranjeze aproape orice cand suntem intr-o dispozitie proasta si sa iubeasca apoi toate cele care i-au deranjat, asta ziua trecuta sau acum juma de ora . cam impulsivi noi, astia cu coada, da ne descurcam

cu cine te certi!!!!!!!!!!!!?????
scorpyoW
Postat pe 20 Iunie 2009 19:50
Cateva precizari...
1.ma intereseaza ce ii enerveaza pe scorpioni deoarece am o draguta de scorpion care m a sapat ,desi am ajutat o.
2.ma intereseaza parerea unui scorpion fiindca ei se cunosc cel mai bine
3.singura zodie impulsiva este Berbec.Scorpionii au multe alte calitati,insa impulsivitatea nu e una dintre ele.
4.daca aveti idei ,va rog frumos sa ma ajutati .
Multumesc frumos.
kudika019015
Postat pe 20 Iunie 2009 21:47
Cateva precizari...
1.ma intereseaza ce ii enerveaza pe scorpioni deoarece am o draguta de scorpion care m a sapat ,desi am ajutat o.
2.ma intereseaza parerea unui scorpion fiindca ei se cunosc cel mai bine
3.singura zodie impulsiva este Berbec.Scorpionii au multe alte calitati,insa impulsivitatea nu e una dintre ele.
4.daca aveti idei ,va rog frumos sa ma ajutati .
Multumesc frumos.
kudika019015
Postat pe 20 Iunie 2009 21:47
De la: kudika019015, la data 2009-06-20 21:47:49Cateva precizari...
1.ma intereseaza ce ii enerveaza pe scorpioni deoarece am o draguta de scorpion care m a sapat ,desi am ajutat o.
2.ma intereseaza parerea unui scorpion fiindca ei se cunosc cel mai bine
3.singura zodie impulsiva este Berbec.Scorpionii au multe alte calitati,insa impulsivitatea nu e una dintre ele.
4.daca aveti idei ,va rog frumos sa ma ajutati .
Multumesc frumos.
Sa inteleg ca u eshti berbec de sustii ca sunt impulsivi?!?!?
Musca_Tze_Tze
Postat pe 20 Iunie 2009 21:51
Nu trebuie sa fii Berbec ca sa stii cum sunt Berbecii.Poti citi asta oriunde ,studia oamenii .
Am scris mai sus ce ma intereseaza .O fi repetitio mater sutdiorum ,insa alea icta est ..subiectul e pus in joc...vreau doar idei succinte ,punctuale(venite de la Scorpioni ,preferabil) ...nu combinatii de n luate cate k,discutii aleatorii ..lolouri .. ...Multumesc frumos.
kudika019015
Postat pe 20 Iunie 2009 22:30
ma certam cu un turbat de pe forum..2 topicuri mai la deal..chestiunea cu avorturile .
ai dreptate, nu-s chis asa impulsivi, eu personal is relaxata. mai degraba stiu sa ma controlez.cred, sper.
eu nu stiu de ce te-a sapat prietena scorpion pe care ai ajutat-o. dar crede-ma...2 lucruri le stiu bine despre noi. 1. niciodata n-ai sa-i vezi lovind oameni mai slabi ca ei. adica sensibili, emotivi etc. nu slabi la caracter, aia is primii vizati . si 2. niciodata nu lovesc fara motiv.
partea buna e ca si stim sa ne distram cand e cazu
eu zi cel mai bine s-o lasi in treaba ei, isi va da seama ca a gresit, sigur ii va parea rau. daca nu vine sa-si ceara scuze inseamna ca se simte prea rusinata. asta daca nu i-ai facut nimic. si oricum, nu e singura persoana din lume, prieteni mai gasesti si daca esti sociabila n-ai sa-i duci lipsa
chiar..se zice ca niciodata nu te plictisesti cu un scorpion. asa sa fie?
ca s-o dau si eu in autocunoastere, se pare ca este nevoie, dupa ce a fost azi
sycorax
Postat pe 21 Iunie 2009 22:09
Eu chiar o las in pace ...si nu o mai bag in nicio seama...nu am ras la venire ,nu plang la plecare...imi vad de ale mele...culeg laurii examenelor...vine vacanta...joburi ori mai fi ...la fel si piretene ...doar nu e ma sa singura mama de femei si nu imi mai gasesc prietene...si apoi sunt mult mai relaxata de cand s a terminat relatia de prietenie...ms pt raspuns ...have a great week
kudika019015
Postat pe 21 Iunie 2009 22:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capriorn el taur??? 10 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 21:26
femeia scorpion_aviz masculilor:) patiti 384 De la: carmen_47 13 Martie 2010 09:34
Am nevoie de un sfat, va roog 8 De la: Floare_de_castan 20 Mai 2009 10:46
Ce ma fac? 5 De la: gargaritamica 8 Iunie 2009 15:14
CUM SA FAC UN VARSAOR SA SUFERE DUPA MINE? 18 De la: ianna05 25 August 2010 12:36