Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa cred

buna
nu am mai postat nimik pana acum as avea si eu o problema......... sa zicem mai mult o dilema nici nu stiu cum sa i zic , si nici cum as putea sa incep.......
vb la telefon de un an si jumatate cu un baiat ......... totul a inceput aiurea el a luat nr. de tel de la un amic am uitat sa zic ca el e din pitesti si eu din constanta la inceput a fost in totalitate un misto s- a dat drept o alta persoana pe care eu o cunoscusem la costinesti dupa vreo 2 luni in care incepusem sa ne intelegem din ce in ce mai bine mi a spus ca nu el nu este persoana pe care eu o cred si a inceput sa vb serios adik fara sa ne mintim si restu . Am descoperit ca ne intelegem destul de bine vb foarte mult a avut o relatie de 3 luni anul trecut in acel timp nu am mai vb , dar dupa aceea am reluat cnvorbirile la inceput ma suna numai el , acum il sun si eu , ne intelegem bine sa zicem dar cat de mult ma chinui sa l inteleg nu reusesc.
el zice ca nu poate sa stea fara sa vb cu mine ca ii e dor imi tot zice ca vien la ct dar gaseste diferite scuze , am uitat sa va spun nu stiu cum arata nu vrea nici poze sa mi trmita zice ca mi trimite dar nu imi trimite gasete scuze.
cred ca o sa va plictisesc la cat am scris.................... totusi nu l inteleg si as vrea daca puteti voi sa ma face ti sa l inteleg ....
julieta_deea
Postat pe 22 Martie 2009 20:39
se joaca cu tine.si daca nu iti trimite nici macar o poza...poate ca este cineva cunoscut,ceea ce e mai rau.ai grija.
dana_mv
Postat pe 22 Martie 2009 21:04
nu cred ca esate cunoscut si eu ziceam tot asa ca se joaca dar totusi ma mai gandesc. poate ii e frica ... nu stiu ce sa cred, nu nu cred ca e cineva cunoscut
julieta_deea
Postat pe 22 Martie 2009 21:11
De la: julieta_deea, la data 2009-03-22 21:11:47nu cred ca esate cunoscut si eu ziceam tot asa ca se joaca dar totusi ma mai gandesc. poate ii e frica ... nu stiu ce sa cred, nu nu cred ca e cineva cunoscut
logic,nu ar trebui sa-i fie frica,doar vorbiti de un an si jumatate.ii este frica sa-ti arate o poza?mie m-i se pare cel putin ciudat.
dana_mv
Postat pe 22 Martie 2009 21:19
si mie mi se pare da chiar nu l inteleg ba zice ca vine ba ca numai vine ......... ba zice ca daca ne am indragosti ce s ra intampla si tot asa ....... pb e ca vreau mai mult
julieta_deea
Postat pe 22 Martie 2009 21:25
De la: julieta_deea, la data 2009-03-22 21:25:35si mie mi se pare da chiar nu l inteleg ba zice ca vine ba ca numai vine ......... ba zice ca daca ne am indragosti ce s ra intampla si tot asa ....... pb e ca vreau mai mult
"daca ne-am indragosti"...fraza asta spune totul.nu e indragostit de tine.nu iti irosi timpul ,ca nu se merita.
dana_mv
Postat pe 22 Martie 2009 21:29
tu ai zice ca ar trebui sa o las balta nu ?............si eu am zis asta de multe ori da fac ce fac si pun mana pe tel si il sun daca nu suna el si vb cam 2 - 3 ore . nu crezi totusi ca dac nu ar vrea nimik nu ar mai vb atat cu mine ? sau nu stiu ce sa zic pb e ca eu ii caut si scuze
julieta_deea
Postat pe 22 Martie 2009 21:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce unele cupluri,desi sunt compatibile suta la suta din toate punctele de vedere la aspectul "rational,mental" ajung sa nu mai fie de acord cu nimic???au disparut sentimentele si e doar obisnuinta?!..care e cauza?..... 24 De la: kudika043104 5 Iulie 2009 09:11
EL are 35 de ani, iar eu sunt indragostita de el si muuult mai mica 127 De la: kudika086485 12 Decembrie 2009 19:10
masturbare 18 De la: bemm 21 Iunie 2011 12:41
este ceva rau? 11 De la: nicossia 19 Februarie 2010 17:26
cateva sfaturi 5 De la: licuriciul_zapacit 8 Mai 2010 01:09