discutie in cuplu

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent discutie in cuplu: (1.5 din 2 voturi)

raluca_raluca02 Avatarul lui raluca_raluca02

3 mesaje

cum sa fac sa discut cu prietenul meu legat de sex.ideea este k noi nu am mai facut sex de 3 luni de zile si nu stiu cum sa discut cu el nu stiu cum sa incep.va rog sa ma ajutati
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
3 luni???? si de cand sunteti impreuna???
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

trece peste discutii
arati practic
http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje
Oras: bucuresti

De la: raluca_raluca02, la data 2009-03-29 23:29:12cum sa fac sa discut cu prietenul meu legat de sex.ideea este k noi nu am mai facut sex de 3 luni de zile si nu stiu cum sa discut cu el nu stiu cum sa incep.va rog sa ma ajutati

Nu ai ce discuta cu el ,daca ti-e jena sa o spui direct ii poti trimite un sms ,ceva de genul ,,vrei nu vrei , in seara asta ne.....'' sau ....,,in seara asta vreau sa ma ... , contez pe tine pentru treaba asta sau sun un prieten ?''
Gianna_on_Kudika Avatarul lui Gianna_on_Kudika

59 mesaje

eu cred ca tre sa ne mai dai cateva detalii...

sigur tzi-a scapat ceva

deci?
Negreșit, oamenii sunt și buni și răi, dar e necesar să se precizeze în ce împrejurări.
angelo_micnegrusiurat Avatarul lui angelo_micnegrusiurat

5305 mesaje

De la: raluca_raluca02, la data 2009-03-29 23:29:12cum sa fac sa discut cu prietenul meu legat de sex.ideea este k noi nu am mai facut sex de 3 luni de zile si nu stiu cum sa discut cu el nu stiu cum sa incep.va rog sa ma ajutati[/quote

da cum drecu doarme cu tine de 3 luni si nu te f..... nu face sex cu tine????????????????????????????????????????

ai cumva picior de lemn?
sau ochi de sticla?

esti buna? esti bunaciune? hai zi daca esti bunaciune. te invit la mine de 3 ori pe saptamana daca e.....pana se trezeste martalogu din somnul cel de ...........adormit

dar numai daca esti bunaciune
http://www.facebook.com/Salon.LaC0quette
raluca_raluca02 Avatarul lui raluca_raluca02

3 mesaje

suntem de 4 ani impreuna. la inceput nu era asa.dar de aproapre o jumatate de an nu s-a mai intamplat nimic intre noi.locuim impreauna