Setari Cookie-uri

caut barbat care s-a saturat de fete fitoase

De la: sassy_danutza, la data 2009-07-08 23:27:11
De la: Bzzzzzz, la data 2009-05-10 08:32:38Exista si fete neinselate


daaaaa.. cele care sunt singure :)))


cele care stiu pe cine sa caute!
CosminCB
Postat pe 9 Iulie 2009 01:20
Asta-i zis-o bine, cei care se aseamana stau impreuna...Parerile variaza de la un barbat la altul doar un pic in ceea ce priveste reusita profesionala a fetelor. Si e ceva ce se afla pe lista pretentiilor fiecarui barbat, fie k are diploma universitara sau 8 ani de scoala. Am avut ocazia sa cunosc multe persoane care au gura plina de pretentii dar ei nu ofera nimic, nici macar un fizic placut.
Dar uite, kiar si cei care se considera oameni simpli nu vor sa recunoasca ca k interesul le creste in dependenta de marimea salariului si a pozitiei tipei in compania sau insitutia in care e angajata, ma insel sau nu?)...ca va place sa plimbati o tipa pentru care sa va invidieze amicii, o fata stilata si frumaosa... Nu e nimic rau in asta, dar fara atata comedie si prefacatorii!
Ce profesii au prioritate la barbati nostrii pt k sa li se para tipa demna de atentie, sa para o persoana cu perspectiva?studii lungi, ambitii de avansare? .lasam la o parte aspectul fizic, k se subintelege k e pe primul loc. ;-) Ce profesii nu lasa impresie?
Sa fie clar din start...eu stau aici k sa aud opinii si sa convirm inca o data ceea ce stiu mai demult... dar nu sa caut tip prin intermediul forumului ka tipa care a inceput discutia.


translator_sr
Postat pe 9 Iulie 2009 18:43
De la: translator_sr, la data 2009-07-09 18:43:56Asta-i zis-o bine, cei care se aseamana stau impreuna...Parerile variaza de la un barbat la altul doar un pic in ceea ce priveste reusita profesionala a fetelor. Si e ceva ce se afla pe lista pretentiilor fiecarui barbat, fie k are diploma universitara sau 8 ani de scoala. Am avut ocazia sa cunosc multe persoane care au gura plina de pretentii dar ei nu ofera nimic, nici macar un fizic placut.
Dar uite, kiar si cei care se considera oameni simpli nu vor sa recunoasca ca k interesul le creste in dependenta de marimea salariului si a pozitiei tipei in compania sau insitutia in care e angajata, ma insel sau nu?)...ca va place sa plimbati o tipa pentru care sa va invidieze amicii, o fata stilata si frumaosa... Nu e nimic rau in asta, dar fara atata comedie si prefacatorii!
Ce profesii au prioritate la barbati nostrii pt k sa li se para tipa demna de atentie, sa para o persoana cu perspectiva?studii lungi, ambitii de avansare? .lasam la o parte aspectul fizic, k se subintelege k e pe primul loc. ;-) Ce profesii nu lasa impresie?
Sa fie clar din start...eu stau aici k sa aud opinii si sa convirm inca o data ceea ce stiu mai demult... dar nu sa caut tip prin intermediul forumului ka tipa care a inceput discutia.





Da,ai dreptate trebuie sa se asemene,si sa simta DRAGOSTEA,numai asta poate sa ii uneasca,.......
Daca iubesti,poti sa accepti multe,sa te incerci sa il intelegi pe celalat,sa incerci sa faci orice pentru a-l face fericit......Si comunicarea este foarte importanta,deoarece,in timp fara ea,dragostea are de suferit,sau si mai rau,se poate stinge,dar,daca comunicarea este buna,se pot aplana conflictele iminente unei relatii.
Si sa stiti,ca astea nu sunt criterii in dragoste,profesia,studiile,ambitiile,...........
Conteaza ce simti tu fata de persoana iubita,cum te priveste ea,cum o privesti tu,......caci in reusita profesionala a femeii iubite,se poate implica si EL,cu un sfat,cu o mana de ajutor,cu un masaj atunci cand este epuizata,cu un umar pe care sa se sprijine cand este necajita..........
Conteaza IUBIREA.....restul vine pe rand,si cariera,si bunastare materiala,...si nu in ultimul rand,fericirea.................
TEODORRD
Postat pe 10 Iulie 2009 19:45
De la: translator_sr, la data 2009-07-09 18:43:56Asta-i zis-o bine, cei care se aseamana stau impreuna...Parerile variaza de la un barbat la altul doar un pic in ceea ce priveste reusita profesionala a fetelor. Si e ceva ce se afla pe lista pretentiilor fiecarui barbat, fie k are diploma universitara sau 8 ani de scoala. Am avut ocazia sa cunosc multe persoane care au gura plina de pretentii dar ei nu ofera nimic, nici macar un fizic placut.
Dar uite, kiar si cei care se considera oameni simpli nu vor sa recunoasca ca k interesul le creste in dependenta de marimea salariului si a pozitiei tipei in compania sau insitutia in care e angajata, ma insel sau nu?)...ca va place sa plimbati o tipa pentru care sa va invidieze amicii, o fata stilata si frumaosa... Nu e nimic rau in asta, dar fara atata comedie si prefacatorii!
Ce profesii au prioritate la barbati nostrii pt k sa li se para tipa demna de atentie, sa para o persoana cu perspectiva?studii lungi, ambitii de avansare? .lasam la o parte aspectul fizic, k se subintelege k e pe primul loc. ;-) Ce profesii nu lasa impresie?
Sa fie clar din start...eu stau aici k sa aud opinii si sa convirm inca o data ceea ce stiu mai demult... dar nu sa caut tip prin intermediul forumului ka tipa care a inceput discutia.



La intrebarea nr 1 Nu te inseli
La intrebarea nr 2 Da...
La intrebarea nr 3 Da...
La intrebarea nr 4 vanzatoare chelnaryta, menajera nunca pt necalificati
CosminCB
Postat pe 11 Iulie 2009 03:47
De la: BigBadDog, la data 2009-05-10 04:30:15Eventual si un barbat care sa cunoasca limba romana si care sa aiba ceva calitati de pedagog.
playboy
Postat pe 4 August 2009 23:59
De la: translator_sr, la data 2009-07-09 18:43:56Asta-i zis-o bine, cei care se aseamana stau impreuna...Parerile variaza de la un barbat la altul doar un pic in ceea ce priveste reusita profesionala a fetelor. Si e ceva ce se afla pe lista pretentiilor fiecarui barbat, fie k are diploma universitara sau 8 ani de scoala. Am avut ocazia sa cunosc multe persoane care au gura plina de pretentii dar ei nu ofera nimic, nici macar un fizic placut.
Dar uite, kiar si cei care se considera oameni simpli nu vor sa recunoasca ca k interesul le creste in dependenta de marimea salariului si a pozitiei tipei in compania sau insitutia in care e angajata, ma insel sau nu?)...ca va place sa plimbati o tipa pentru care sa va invidieze amicii, o fata stilata si frumaosa... Nu e nimic rau in asta, dar fara atata comedie si prefacatorii!
Ce profesii au prioritate la barbati nostrii pt k sa li se para tipa demna de atentie, sa para o persoana cu perspectiva?studii lungi, ambitii de avansare? .lasam la o parte aspectul fizic, k se subintelege k e pe primul loc. ;-) Ce profesii nu lasa impresie?
Sa fie clar din start...eu stau aici k sa aud opinii si sa convirm inca o data ceea ce stiu mai demult... dar nu sa caut tip prin intermediul forumului ka tipa care a inceput discutia.




Toate ca toate subiectul acesta a fost publicat si in ziar "Indiscret" parca nu may stiu exact cred ca a fost aruncat la plesneala oricum are ceava interesant la mijloc
CosminCB
Postat pe 5 August 2009 23:42
De-ar fi mai multi care gandesc ca TEODORRD, noi fetele ne-am putea considera
norocoase si pe plan emotional si profesional in acelasi timp.
Pt k ekilibrul interior e important pentru a te bucura de viata.
translator_sr
Postat pe 13 August 2009 14:05
gigiou e asa funny :P draga cine ti e sortit v a bate la usha ta ;) si eu is dezamagita dar nu cau nimic toti promit ...
Un_chip_de_inger
Postat pe 17 August 2009 17:56
De la: TEODORRD, la data 2009-07-10 19:45:11
De la: translator_sr, la data 2009-07-09 18:43:56Asta-i zis-o bine, cei care se aseamana stau impreuna...Parerile variaza de la un barbat la altul doar un pic in ceea ce priveste reusita profesionala a fetelor. Si e ceva ce se afla pe lista pretentiilor fiecarui barbat, fie k are diploma universitara sau 8 ani de scoala. Am avut ocazia sa cunosc multe persoane care au gura plina de pretentii dar ei nu ofera nimic, nici macar un fizic placut.
Dar uite, kiar si cei care se considera oameni simpli nu vor sa recunoasca ca k interesul le creste in dependenta de marimea salariului si a pozitiei tipei in compania sau insitutia in care e angajata, ma insel sau nu?)...ca va place sa plimbati o tipa pentru care sa va invidieze amicii, o fata stilata si frumaosa... Nu e nimic rau in asta, dar fara atata comedie si prefacatorii!
Ce profesii au prioritate la barbati nostrii pt k sa li se para tipa demna de atentie, sa para o persoana cu perspectiva?studii lungi, ambitii de avansare? .lasam la o parte aspectul fizic, k se subintelege k e pe primul loc. ;-) Ce profesii nu lasa impresie?
Sa fie clar din start...eu stau aici k sa aud opinii si sa convirm inca o data ceea ce stiu mai demult... dar nu sa caut tip prin intermediul forumului ka tipa care a inceput discutia.





Da,ai dreptate trebuie sa se asemene,si sa simta DRAGOSTEA,numai asta poate sa ii uneasca,.......
Daca iubesti,poti sa accepti multe,sa te incerci sa il intelegi pe celalat,sa incerci sa faci orice pentru a-l face fericit......Si comunicarea este foarte importanta,deoarece,in timp fara ea,dragostea are de suferit,sau si mai rau,se poate stinge,dar,daca comunicarea este buna,se pot aplana conflictele iminente unei relatii.
Si sa stiti,ca astea nu sunt criterii in dragoste,profesia,studiile,ambitiile,...........
Conteaza ce simti tu fata de persoana iubita,cum te priveste ea,cum o privesti tu,......caci in reusita profesionala a femeii iubite,se poate implica si EL,cu un sfat,cu o mana de ajutor,cu un masaj atunci cand este epuizata,cu un umar pe care sa se sprijine cand este necajita..........
Conteaza IUBIREA.....restul vine pe rand,si cariera,si bunastare materiala,...si nu in ultimul rand,fericirea.................





Buna :)
Citeam aceste randuri si ma gandeam oare e robot sau adevarat ?..oare exista barbati care iubesc neconditionat? fara sa ceara ceva in schimb?.. oare exista iubire adevarata,sincera? ....poate ca mi-am pierdut eu increderea total intr-o pers de sex opus.. insa dezamagirile uneori te fac sa te inraiesti ,sa nu ai incredere, sa nu ierti nimic si sa mergi precum un cal...Chiar mi se intampla deseori sa ma intreb"De ce Doamne nu ai dat pe pamant oameniii doar sa se iubeasca si sa fie fericiti ?"..dar imi gasesc singura raspunsul... omul si o mai face si cu mana lui uneori .
Tind sa cred ca fetele fitzoase ,cucuvelele si profitoarele au noroc de baieti buni in viata pt k se pisicesc incat obtzin dragostea lor .BRAVO VOUA eu nu pot sa ma pisicesc asa:| ...mai rau e ca de multe ori repetam aceiasi greseala.

Teodorrd daca simti ceea ce ai scris aici esti un barbat adevarat.. daca doar le ai scris prefer sa nu mi spun parerea in mod repetat ...

Sa fiti iubiti asa cum meritati fiecare, aveti grija de voi pupici.
Un_chip_de_inger
Postat pe 17 August 2009 18:10
topicu asta pare un exercitiu de masturbare mintala
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 14:07
De la: Un_chip_de_inger, la data 2009-08-17 18:10:38
De la: TEODORRD, la data 2009-07-10 19:45:11
De la: translator_sr, la data 2009-07-09 18:43:56Asta-i zis-o bine, cei care se aseamana stau impreuna...Parerile variaza de la un barbat la altul doar un pic in ceea ce priveste reusita profesionala a fetelor. Si e ceva ce se afla pe lista pretentiilor fiecarui barbat, fie k are diploma universitara sau 8 ani de scoala. Am avut ocazia sa cunosc multe persoane care au gura plina de pretentii dar ei nu ofera nimic, nici macar un fizic placut.
Dar uite, kiar si cei care se considera oameni simpli nu vor sa recunoasca ca k interesul le creste in dependenta de marimea salariului si a pozitiei tipei in compania sau insitutia in care e angajata, ma insel sau nu?)...ca va place sa plimbati o tipa pentru care sa va invidieze amicii, o fata stilata si frumaosa... Nu e nimic rau in asta, dar fara atata comedie si prefacatorii!
Ce profesii au prioritate la barbati nostrii pt k sa li se para tipa demna de atentie, sa para o persoana cu perspectiva?studii lungi, ambitii de avansare? .lasam la o parte aspectul fizic, k se subintelege k e pe primul loc. ;-) Ce profesii nu lasa impresie?
Sa fie clar din start...eu stau aici k sa aud opinii si sa convirm inca o data ceea ce stiu mai demult... dar nu sa caut tip prin intermediul forumului ka tipa care a inceput discutia.





Da,ai dreptate trebuie sa se asemene,si sa simta DRAGOSTEA,numai asta poate sa ii uneasca,.......
Daca iubesti,poti sa accepti multe,sa te incerci sa il intelegi pe celalat,sa incerci sa faci orice pentru a-l face fericit......Si comunicarea este foarte importanta,deoarece,in timp fara ea,dragostea are de suferit,sau si mai rau,se poate stinge,dar,daca comunicarea este buna,se pot aplana conflictele iminente unei relatii.
Si sa stiti,ca astea nu sunt criterii in dragoste,profesia,studiile,ambitiile,...........
Conteaza ce simti tu fata de persoana iubita,cum te priveste ea,cum o privesti tu,......caci in reusita profesionala a femeii iubite,se poate implica si EL,cu un sfat,cu o mana de ajutor,cu un masaj atunci cand este epuizata,cu un umar pe care sa se sprijine cand este necajita..........
Conteaza IUBIREA.....restul vine pe rand,si cariera,si bunastare materiala,...si nu in ultimul rand,fericirea.................





Buna :)
Citeam aceste randuri si ma gandeam oare e robot sau adevarat ?..oare exista barbati care iubesc neconditionat? fara sa ceara ceva in schimb?.. oare exista iubire adevarata,sincera? ....poate ca mi-am pierdut eu increderea total intr-o pers de sex opus.. insa dezamagirile uneori te fac sa te inraiesti ,sa nu ai incredere, sa nu ierti nimic si sa mergi precum un cal...Chiar mi se intampla deseori sa ma intreb"De ce Doamne nu ai dat pe pamant oameniii doar sa se iubeasca si sa fie fericiti ?"..dar imi gasesc singura raspunsul... omul si o mai face si cu mana lui uneori .
Tind sa cred ca fetele fitzoase ,cucuvelele si profitoarele au noroc de baieti buni in viata pt k se pisicesc incat obtzin dragostea lor .BRAVO VOUA eu nu pot sa ma pisicesc asa:| ...mai rau e ca de multe ori repetam aceiasi greseala.

Teodorrd daca simti ceea ce ai scris aici esti un barbat adevarat.. daca doar le ai scris prefer sa nu mi spun parerea in mod repetat ...

Sa fiti iubiti asa cum meritati fiecare, aveti grija de voi pupici.
TEODORRD
Postat pe 23 August 2009 10:50
Baieti,hai sa invioram atmosfera cu o ancheta!Poate pe unii ii va ajuta sa fie sinceri cu ei insii.
1. Ce visai sa devii cand erai mic?

- politician
- om de afaceri
- medic
- farmacist
- scriitor
- invatator/profesor/pedagog
- altceva -...
2. Cat din ambitiile tale ai realizat de cand ai terminat studiile?
- 40%
-50%
-20%
- nimic
3. La intalnire cu o tipa.NU mai vreau s-o vad daca imi zice ca e :
- chelnarita
- femeie de serviciu
- politista
- sportiva profesionista/arte martiale/
- meditatoare/educatoare/psiholog

Distractie placuta!

translator_sr
Postat pe 23 August 2009 15:42
Da si????
Rezultatul testului?
TEODORRD
Postat pe 23 August 2009 16:11
Tre sa dam un raspuns?
CosminCB
Postat pe 25 August 2009 01:08
Da, cine vrea sa faca ancheta sa dea raspuns.
translator_sr
Postat pe 9 Septembrie 2009 12:10

Cine vrea???
TEODORRD
Postat pe 9 Septembrie 2009 22:14
buna ...da cred ca ma conformez intentiilor tale si chiar e ok ceace spui e foarte greu de gasit ..pupici
mishulica77
Postat pe 20 Septembrie 2009 23:51
De la: sassy_danutza, la data 2009-07-08 23:27:11
De la: Bzzzzzz, la data 2009-05-10 08:32:38Exista si fete neinselate


daaaaa.. cele care sunt singure :)))

vorbeºte în numele tãu, fato. nu generaliza
blussy
Postat pe 26 Septembrie 2009 18:22
De la: blussy, la data 2009-09-26 18:22:56
De la: sassy_danutza, la data 2009-07-08 23:27:11
De la: Bzzzzzz, la data 2009-05-10 08:32:38Exista si fete neinselate


daaaaa.. cele care sunt singure :)))

vorbeºte în numele tãu, fato. nu generaliza

da asa e mai sunt si baieti buni
JustMe05
Postat pe 25 Octombrie 2009 17:25
De la: , la data 2009-03-30 12:01:29 Cunoaste-ti un barbat singur din Craiova, tandru, iubitor care are nevoie de o fata linistita care nu umbla prin cluburi, familista convinsa, iubitoare, f. draguta, 25 ani, dezamagita in dragoste.
Daca stiti pe cineva potrivit pentru mine, spune-ti-mi.


ai gasit destui paraziti?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:31
De la: , la data 2009-03-30 12:01:29 Cunoaste-ti un barbat singur din Craiova, tandru, iubitor care are nevoie de o fata linistita care nu umbla prin cluburi, familista convinsa, iubitoare, f. draguta, 25 ani, dezamagita in dragoste.
Daca stiti pe cineva potrivit pentru mine, spune-ti-mi.

momentan nu "cunoaste-m", dar cand vom gasi unul asa cum vrei tu, sa va potriviti in erorile gramaticale, "i-ti" vom da de stire
blussy
Postat pe 26 Octombrie 2009 21:10
De la: TEODORRD, la data 2009-09-09 22:14:14
Cine vrea???

ce?
yumy
Postat pe 26 Octombrie 2009 21:11
Sa faca ancheta.....normal....
TEODORRD
Postat pe 26 Octombrie 2009 21:53
Io cunosc pe cineva, dar nu e din Craiova, e din Cluj.
Da un semn dc te intereseaza.
floryna_l
Postat pe 27 Octombrie 2009 11:44
buna ma numesc liviu si mias dori sa te cunosc
kudika085244
Postat pe 21 Noiembrie 2009 17:06
daca vrei sa ma suni iti ls nr meu de telefon.0034656304244.momentan lucrez si stau in spania.vreau sa ne cunoastem mai bine.la fel mam saturat de minciuni .si vreau o relatie seriosa.te rog contacteazama si sa incercam inpreuna o relatie fericita.sau poti sami dai tu numarul tau de telefon ca sa te sun .astept raspunsul tau liviu
kudika085244
Postat pe 21 Noiembrie 2009 17:13
Ciao sunt euuu!!! sunt pe Craiova alta septmana! vrei ca facem cunostinta? acolo?sun a ma!0039/3893410625
Ciao te asteapta!sau scriie topclass.modell@yahoo.it
AGENTOPCLASS
Postat pe 23 Ianuarie 2010 00:11
la fel ca si tine am fost dezamagit in dragoste si eu asi vrea sa gasesc o fata care sa nu fie interesat doar de dani sau de fitze vreau sa ma iubeasca si sa o iubesc nu cred ca ar mai conta altceva daca vrei sa vb mai multe te astept pe id asta narcis_tecucereste si vb mai multe acolo
narcis_tecucereste
Postat pe 5 Aprilie 2010 01:24

ai dreptate dar..eu inaca nu am gasit-o,
tu stai mai bine din punctul asta de vedere ,din ce ai scris asta reiese.
mara211978 id-ul meu de mess.
aditza1970
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:48
-nu trebuia sa spui ca esti dezamagita in dragoste.ea te cauta .
kudika127260
Postat pe 13 Aprilie 2010 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oana zavoranu 80 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:06
Alina Plugaru vs/ft Laura Andresan 73 De la: Elyaa 16 Iulie 2011 22:07
please..help me 4 De la: kudika080450 3 Decembrie 2009 14:04
la umbra unui suflet bun sta o inima buna,iti trebuie ani sa o gasesti si o secunda sa o pierzi,iubeste putin dar mereu 8 De la: kudika023770 11 Noiembrie 2009 18:50
Oana Ionita, bebelusa Cronicii Carcotasilor 1 De la: kudika060087 31 August 2009 11:20