Setari Cookie-uri

Topic Mincinos!!!!!

Mai....cum azi e 1 aprilie,si inka nu mi am luat nicio pacaleala,sper totusi sa scap pentru ca ............ eu nu fac pacaleli pentru ca nu mi place sa mint,nici in gluma.... dar va astept pe aici pe toti,sa va pacalitit unul pe altul sau sa ne povestiti de ce pacaleli ati avut parte
va pup si va doresc o primavara plina de iubire
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:23
inca ...nimic!Probabil ca oamenilor din jurul meu nu le mai arde de pacaleli...
Mie ...nici atat!

te pup si eu!
ella_c
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:27
ah ce-mi place !!!!
__LL__
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:27
eu ma gandesc la o pacaleala buna pentru prietena mea.... ei,hai k azi e 1 aprilie,nu se pune daca pacalesc si eu putin odata pe an....
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:29
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-01 13:23:40Mai....cum azi e 1 aprilie,si inka nu mi am luat nicio pacaleala,sper totusi sa scap pentru ca ............ eu nu fac pacaleli pentru ca nu mi place sa mint,nici in gluma.... dar va astept pe aici pe toti,sa va pacalitit unul pe altul sau sa ne povestiti de ce pacaleli ati avut parte
va pup si va doresc o primavara plina de iubire


eu ma gandesc la o pacaleala buna pentru prietena mea.... ei,hai k azi e 1 aprilie,nu se pune daca pacalesc si eu putin odata pe an....

deja ne pacalisi. vezi??
cristi_nne
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:00
da chiar.... daca ai deschis fluturas topicul asta, care a fost cea mai tare pacaleala pe care v-atzi luat-o de 1 aprilie?
cristi_nne
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:01
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-01 14:00:02
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-01 13:23:40Mai....cum azi e 1 aprilie,si inka nu mi am luat nicio pacaleala,sper totusi sa scap pentru ca ............ eu nu fac pacaleli pentru ca nu mi place sa mint,nici in gluma.... dar va astept pe aici pe toti,sa va pacalitit unul pe altul sau sa ne povestiti de ce pacaleli ati avut parte
va pup si va doresc o primavara plina de iubire


eu ma gandesc la o pacaleala buna pentru prietena mea.... ei,hai k azi e 1 aprilie,nu se pune daca pacalesc si eu putin odata pe an....

deja ne pacalisi. vezi??



azi nu se pune..o pacaleala...de obicei nu mint... ia zii,cum e vremea pe la slatina...si eu sunt tot de acolo
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:02
gata am luat-o............... prima pe ziua de azi...................directorul intra foarte serios in birou si-mi spune "de maine program de la 7 la 15" mi-a picat fatza cum asa devreme la serviciu..............acum am aflat ca a fost pacaleala
donttouch
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:04
pacaleli prea tari nu mi am luat in schimb am facut eu una acum 2 ani ex ului meu care e in timisoara,l am sunat sa ii zic k am venit pe acolo cu treaba si k il astept la autogara,l am tinut la telefon pana a plecat dupa mine (nu mai eram cu el) si knd era aproape de autogara i am zis k e pacaleala
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:08
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-01 14:02:28
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-01 14:00:02
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-01 13:23:40Mai....cum azi e 1 aprilie,si inka nu mi am luat nicio pacaleala,sper totusi sa scap pentru ca ............ eu nu fac pacaleli pentru ca nu mi place sa mint,nici in gluma.... dar va astept pe aici pe toti,sa va pacalitit unul pe altul sau sa ne povestiti de ce pacaleli ati avut parte
va pup si va doresc o primavara plina de iubire


eu ma gandesc la o pacaleala buna pentru prietena mea.... ei,hai k azi e 1 aprilie,nu se pune daca pacalesc si eu putin odata pe an....

deja ne pacalisi. vezi??



azi nu se pune..o pacaleala...de obicei nu mint... ia zii,cum e vremea pe la slatina...si eu sunt tot de acolo


e naspa rau. ploua.da noi tot oltence ramanem. hai ca am tras o tzeapa la gagicile mele. doamne ce m-am spart de ras.
dar esti scumpica foc.
cristi_nne
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:10
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-01 14:08:47pacaleli prea tari nu mi am luat in schimb am facut eu una acum 2 ani ex ului meu care e in timisoara,l am sunat sa ii zic k am venit pe acolo cu treaba si k il astept la autogara,l am tinut la telefon pana a plecat dupa mine (nu mai eram cu el) si knd era aproape de autogara i am zis k e pacaleala

trebuia sa-l lasi sa ajunga acolo si sa-i zici ca esti peste strada.
cristi_nne
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:11
eu inca mai astept sa vad ce se coace pentru mine. sigur incearca fetele ceva. la ce tzeapa le-am tras...doamne dar diabolica mai sunt.
cristi_nne
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:12
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-01 14:12:57eu inca mai astept sa vad ce se coace pentru mine. sigur incearca fetele ceva. la ce tzeapa le-am tras...doamne dar diabolica mai sunt.



mersi... ai grija... eu am scapat pana acm de pacaleli,mai ales k lumea de la mine de aici e plecata pana diseara, deci poate ma pacalesc singura
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:16
De la: donttouch, la data 2009-04-01 14:04:52 gata am luat-o............... prima pe ziua de azi...................directorul intra foarte serios in birou si-mi spune "de maine program de la 7 la 15" mi-a picat fatza cum asa devreme la serviciu..............acum am aflat ca a fost pacaleala


Hehe! Tare!
Cre' ca ai holbat niste ooochi!
Dor_a
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:23
De la: donttouch, la data 2009-04-01 14:04:52 gata am luat-o............... prima pe ziua de azi...................directorul intra foarte serios in birou si-mi spune "de maine program de la 7 la 15" mi-a picat fatza cum asa devreme la serviciu..............acum am aflat ca a fost pacaleala


chestia asta imi aduce aminte de sefu'. ne tot ciondaneam noi pe masini si ne-a zis k de maine de la 7 la serviciu. am tzinut-o noi asa vreo saptamana, dupa care ne-am bagat picioarele si tot la 8 am ajuns la serviciu. s-a uitat omul la noi si a zis : cum am eu parte numai de nebuni, frate...mi-au luat astia firma dreaq. noi ne-am uitat la el putzin si apoi a urmat o tavaleala de ras.
cristi_nne
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Indragostita de un barbat insurat aflat in divort 16 De la: cristinarudi 2 Iunie 2009 21:41
O problema delicata 7 De la: oprisalina2007 16 Octombrie 2009 16:24
CUM POTI FACE UN BARBAT FERICIT????? 98 De la: kiana09 11 Ianuarie 2010 07:57
Mi-e rau cand vad cati semidocti isi dau cu parerea , oriunde.... 63 De la: mkdisk 15 Iunie 2009 16:22
Depilatorul Wizzit 4 De la: kudika138995 7 Martie 2010 14:54