Idei de slogan pentru un shop online (poate si nume)

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Idei de slogan pentru un shop online (poate si nume): (5 din 1 vot)

InDark Avatarul lui InDark

209 mesaje

Salutare tuturor!

Am nevoie de ajutorul vostru pentru ca sunt intr-o mare pana de inspiratie. Compania la care lucrez doreste sa deschida un shop online. Compania se numeste Total Technologies, are site-ul www.totaltech.ro/ si sloganul "one company, many solutions" si comercializeaza echipamente ce folosesc tehnologia codurilor de bare (imprimante de coduri de bare, consumabile, scanere, terminale mobile) si echipamente Dell

Pentru shop-ul online ma gandeam la numele TT-shop sau TTonline dar... nu-mi place cum suna Cat despre slogan, nu-mi trece absolut nimic prin minte

Daca voi aveti o idee v-as fi recunoscator daca o postati! Multumesc anticipat!
Raporteaza abuz de limbaj
http://www.poezii.biz/poezii.php?author=455
peteay066 Avatarul lui peteay066

2 mesaje

De la: InDark, la data 2009-04-06 14:18:14Salutare tuturor!

Am nevoie de ajutorul vostru pentru ca sunt intr-o mare pana de inspiratie. Compania la care lucrez doreste sa deschida un shop online. Compania se numeste Total Technologies, are site-ul www.totaltech.ro/ si sloganul "one company, many solutions" si comercializeaza echipamente ce folosesc tehnologia codurilor de bare (imprimante de coduri de bare, consumabile, scanere, terminale mobile) si echipamente Dell

Pentru shop-ul online ma gandeam la numele TT-shop sau TTonline dar... nu-mi place cum suna Cat despre slogan, nu-mi trece absolut nimic prin minte

Salut ai aici cateva variante:

thesurrealist.co.uk/slogan.cgi
www.sloganizer.net/en/
peteay066 Avatarul lui peteay066

2 mesaje

De la: InDark, la data 2009-04-06 14:18:14Salutare tuturor!

Salut ai aici cateva variante:

thesurrealist.co.uk/slogan.cgi
www.sloganizer.net/en/
InDark Avatarul lui InDark

209 mesaje

multumesc
http://www.poezii.biz/poezii.php?author=455