Setari Cookie-uri

FETELE CARE LE PLAC BAIETI CARE AU IUBITA.....

Fetelor.......voua vi se pare normal sa agatati(sa fiti agatate)un baiat care stiti sau auziti pe parcurs ca are prietena?Pai s-o luam logic.....punetiva voi in locul fetei aleia......voua v-ar place sa vi se ia iubitul de alta femeie?Si ce ma doare cel mai tare e ca noi femeile i invatam sa insele si sa faca femeile sa sufere mergand la altele deoarece sunt tot mai multe fete care accepta aceasta situatie.Nu stiu de ce k doar sunt o multime de baieti singuri care poate chiar le-ar face fericite.......k sa fim seriosi un baiat cu iubita nu-i acorda atata atentie pe cat si-ar dori.......DAR DE CE FEMEILE SUNT TOT MAI MULTE CARE FAC ASA CEVA?
simona26oltean
Postat pe 5 Aprilie 2009 22:13
a incercat cineva sa-ti ia iubitul?

de obicei, cele care vaneaza exclusiv tipi luati sunt niste fete foarte nesigure pe ele
kitty_krieger
Postat pe 5 Aprilie 2009 22:16
Da,au fost fete care au incercat sa-mi ia iubitul si pana la urma am reusit sa le fac sa renunte ca e in zadar....el la mine nu renunta....dar nu asta ma doare ci faptul k ele nu gandesc k in primul rand ele mereu cad pe locul doi in fata lui si nu o sa poata sa fie fericite .....deci in concluzie eu din start nu as accepta sa am o relatie cu un baiat ce are iubita.......in primul rand ca nu poate sa-mi ofere ce as vrea eu......si plus ca m-as gandi ca daca se afla fac o persoana sa sufere....asa ca orice ai face nu ies in castig deloc.......si totusi fetele din ziua de azi nu mai tin la imaginea lor,la trupul lor(il ofera asa la aproape oricine).....nu pot intelege.......ma ajuta cineva sa inteleg astfel de fete?sau femei?
simona26oltean
Postat pe 7 Aprilie 2009 19:29
De la: simona26oltean, la data 2009-04-07 19:29:22Da,au fost fete care au incercat sa-mi ia iubitul si pana la urma am reusit sa le fac sa renunte ca e in zadar....el la mine nu renunta....dar nu asta ma doare ci faptul k ele nu gandesc k in primul rand ele mereu cad pe locul doi in fata lui si nu o sa poata sa fie fericite .....deci in concluzie eu din start nu as accepta sa am o relatie cu un baiat ce are iubita.......in primul rand ca nu poate sa-mi ofere ce as vrea eu......si plus ca m-as gandi ca daca se afla fac o persoana sa sufere....asa ca orice ai face nu ies in castig deloc.......si totusi fetele din ziua de azi nu mai tin la imaginea lor,la trupul lor(il ofera asa la aproape oricine).....nu pot intelege.......ma ajuta cineva sa inteleg astfel de fete?sau femei?


Buna!Nu ai cum sa le intelegi pentru ca nu esti ca ele!Si eu am patit asta.O taranca a incercat sa-mi fure iubitul dar a gresit mult pentru ca m-am razbunat intr-un mare fel(razbunarea este arma prostului,asa se spune insa in dragoste este permis orice).El a linistit-o imediat si a facut-o cu ou si cu otet,ba chiar a fost capabil sa-si schimbe nr de telefon numai sa nu-l mai deranjeze.Referitor la aceste pramatii de femei,nici eu ne le inteleg pentru ca nu a-s putea sa fac asa ceva.Consider ca sunt niste persoane lipsite de caracter,personalitate,etc
bebe_Cristina
Postat pe 7 Aprilie 2009 19:35
De la: simona26oltean, la data 2009-04-05 22:13:35Fetelor.......voua vi se pare normal sa agatati(sa fiti agatate)un baiat care stiti sau auziti pe parcurs ca are prietena?Pai s-o luam logic.....punetiva voi in locul fetei aleia......voua v-ar place sa vi se ia iubitul de alta femeie?Si ce ma doare cel mai tare e ca noi femeile i invatam sa insele si sa faca femeile sa sufere mergand la altele deoarece sunt tot mai multe fete care accepta aceasta situatie.Nu stiu de ce k doar sunt o multime de baieti singuri care poate chiar le-ar face fericite.......k sa fim seriosi un baiat cu iubita nu-i acorda atata atentie pe cat si-ar dori.......DAR DE CE FEMEILE SUNT TOT MAI MULTE CARE FAC ASA CEVA?


BARBATII INSEALA TOT CU FEMEI !!!!
Acum ca am stabilit lucrul asta sa analizam putin ...femeile care se baga intr-o alta relatzie sunt niste scarboshenii de femei ..iar barbatzii care inseala sunt niste scarbosenii de barbatzi ..niciunii nu sunt mai breji ..tot o apa si un pamant ..deci se merita unul pe celalalt ....asa ca de ce sa va puneti in calea fericirii lor ?La inceput e greu sa privesti lucrurile asa deoarece te incearca o ura imensa si sentimente de razbunare ...dar cand astea toate dispar ajungi sa intelegi ca poate ti-au facut un bine ...nu va agatati de barbati care nu stiu ce vor...lasa-ti-i liberi sa zburde prin ''flora'' si ''fauna'' patriei sau a mapamondului ....si incercati sa vreti mai mult de la voi si nu acceptati sa fitzi mijloace de defulare ... .
Iubire sincera, la orice varsta, in orice loc, cu oricine va doritzi ..
Eu nu as putea dori ceva ce nu va putea fi doar al meu ...atat cat o sa fie ..dar cat e sa fie numai al meu ..o clipa , o ora , o saptamana, o luna, un veac ...
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 20:09
De la: __LL__, la data 2009-04-07 20:09:29
De la: simona26oltean, la data 2009-04-05 22:13:35Fetelor.......voua vi se pare normal sa agatati(sa fiti agatate)un baiat care stiti sau auziti pe parcurs ca are prietena?Pai s-o luam logic.....punetiva voi in locul fetei aleia......voua v-ar place sa vi se ia iubitul de alta femeie?Si ce ma doare cel mai tare e ca noi femeile i invatam sa insele si sa faca femeile sa sufere mergand la altele deoarece sunt tot mai multe fete care accepta aceasta situatie.Nu stiu de ce k doar sunt o multime de baieti singuri care poate chiar le-ar face fericite.......k sa fim seriosi un baiat cu iubita nu-i acorda atata atentie pe cat si-ar dori.......DAR DE CE FEMEILE SUNT TOT MAI MULTE CARE FAC ASA CEVA?


BARBATII INSEALA TOT CU FEMEI !!!!
Acum ca am stabilit lucrul asta sa analizam putin ...femeile care se baga intr-o alta relatzie sunt niste scarboshenii de femei ..iar barbatzii care inseala sunt niste scarbosenii de barbatzi ..niciunii nu sunt mai breji ..tot o apa si un pamant ..deci se merita unul pe celalalt ....asa ca de ce sa va puneti in calea fericirii lor ?La inceput e greu sa privesti lucrurile asa deoarece te incearca o ura imensa si sentimente de razbunare ...dar cand astea toate dispar ajungi sa intelegi ca poate ti-au facut un bine ...nu va agatati de barbati care nu stiu ce vor...lasa-ti-i liberi sa zburde prin ''flora'' si ''fauna'' patriei sau a mapamondului ....si incercati sa vreti mai mult de la voi si nu acceptati sa fitzi mijloace de defulare ... .
Iubire sincera, la orice varsta, in orice loc, cu oricine va doritzi ..
Eu nu as putea dori ceva ce nu va putea fi doar al meu ...atat cat o sa fie ..dar cat e sa fie numai al meu ..o clipa , o ora , o saptamana, o luna, un veac ...


Da ai mare dreptate!Sa fiti iubite!
bebe_Cristina
Postat pe 7 Aprilie 2009 20:12
Buna!ai mare dreptate pt k am patit si eu un asemenea lucru si nu e deloc plaqt...........
consider k acele fete kre accepta sa fie cu un baiat desi stiu k vor fi pe locul 2 nu sunt altceva decat niste lase care nu stiu sa aiba ceva doar pentru ele, si nu in ultimul rand niste taraturi k sa nu zic altcumva................oricum daca e sa ti se mai intample asa ceva parerea mea este k nici acel baiat nu merita atentia ta,si ca u meriti mult mai mult.................so,FRUNTEA SUS Ca noi celelalte n-avem de ce sa nu o facem!doar ele ar trebui sa nu ridice acpul de jos
Lavishor11
Postat pe 10 Aprilie 2009 17:54
eu cred ca este un sentiment care nu il poti controla ii place si nu are ce sa faca dar eu cred ca de vinaeiubitul in cazul acesta
BLONDINUL
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:53
De la: BLONDINUL, la data 2009-04-13 16:53:07eu cred ca este un sentiment care nu il poti controla ii place si nu are ce sa faca dar eu cred ca de vinaeiubitul in cazul acesta


Buna.Dc crezi k de vina este iubitul?Tu ai vina pentru faptul ca un baiat te place si vrea sa fie cu tine cand tu nu vrei sa ai deaface cu altcineva????
bebe_Cristina
Postat pe 15 Aprilie 2009 08:43
De la: __LL__, la data 2009-04-07 20:09:29
De la: simona26oltean, la data 2009-04-05 22:13:35Fetelor.......voua vi se pare normal sa agatati(sa fiti agatate)un baiat care stiti sau auziti pe parcurs ca are prietena?Pai s-o luam logic.....punetiva voi in locul fetei aleia......voua v-ar place sa vi se ia iubitul de alta femeie?Si ce ma doare cel mai tare e ca noi femeile i invatam sa insele si sa faca femeile sa sufere mergand la altele deoarece sunt tot mai multe fete care accepta aceasta situatie.Nu stiu de ce k doar sunt o multime de baieti singuri care poate chiar le-ar face fericite.......k sa fim seriosi un baiat cu iubita nu-i acorda atata atentie pe cat si-ar dori.......DAR DE CE FEMEILE SUNT TOT MAI MULTE CARE FAC ASA CEVA?


BARBATII INSEALA TOT CU FEMEI !!!!
Acum ca am stabilit lucrul asta sa analizam putin ...femeile care se baga intr-o alta relatzie sunt niste scarboshenii de femei ..iar barbatzii care inseala sunt niste scarbosenii de barbatzi ..niciunii nu sunt mai breji ..tot o apa si un pamant ..deci se merita unul pe celalalt ....asa ca de ce sa va puneti in calea fericirii lor ?La inceput e greu sa privesti lucrurile asa deoarece te incearca o ura imensa si sentimente de razbunare ...dar cand astea toate dispar ajungi sa intelegi ca poate ti-au facut un bine ...nu va agatati de barbati care nu stiu ce vor...lasa-ti-i liberi sa zburde prin ''flora'' si ''fauna'' patriei sau a mapamondului ....si incercati sa vreti mai mult de la voi si nu acceptati sa fitzi mijloace de defulare ... .
Iubire sincera, la orice varsta, in orice loc, cu oricine va doritzi ..
Eu nu as putea dori ceva ce nu va putea fi doar al meu ...atat cat o sa fie ..dar cat e sa fie numai al meu ..o clipa , o ora , o saptamana, o luna, un veac ...
brove LL dar si barbati care au prietena si se lasa vrajiti de farmecele voastrecum ieste ca ar putea si iei sa se abtina macar daca tin la ce acasa, dar nea dam iara ma iau singur de specia mea. numai zic nimicdar e corect ce ai spus
dontworibehapi
Postat pe 15 Aprilie 2009 08:50
de obicei, fetele care se uita dupa baietzi cu iubite , sunt fete in cautare de noi provocari. practic isi incearca "puterea seductiei" ... sa vada dak pot cuceri un baiat deja indragostit de o alta fata. am vazut multe care fac chestia asta numai de dragul flirt-ului... asa... lipsa de ocupatzie... nu isi prea dau seama k distrug relatzii sau chestii de genu. si de obicei, ce nu poti avea, aia iti doresti mai mult... era o poveste cu vulpea si strugurii:)) incerca saraca vulpe sa sara la vitza-de-vie si sa manance si ea din struguri (o fata incearca sa cucereasca un baiat "luat") dar , cand a vazut k nu ajunge la ei (nu ii reusheshte fetei fenta) , se resemneaza zicand k oricum erau acrii (ajunge la concluzia k nu era destul de bun baiatu pt ea)... urat e cand "vulpea" ia "strugurii":P
octty
Postat pe 18 Aprilie 2009 02:49
Sunt persoane fara caracter si ca barbati si ca femei.Motivul e ca nu se gasesc barbati ca lumea de orice varsta.

Postat pe 10 Iunie 2009 10:06
buna fetelor!interesant subiect...stiti cum vad eu lucrurile sant femei care calca si peste cadavre ca sa si atinga scopurile...si dca se intampla ca aceea care i sta in cale sa fii tu fata x,calca si peste tine neinteresand o daca tu suferi sau nu....le invidiez intr un fel deoarece ajung unde si doresc dar imi e si scarba de ele deoarece n au constiinta si si pun inainte propiul interes.da nici barbatii nu s de lepadat de asta le aduce d zeu ispita in fata ca sa nu pacatuiasca da unii chiar nun se pot oprii tot ce are fusta ii este drag.....pt unii,si cunosc cazuri,a si insela iubita inseamna a o regasi in fiecarte dintre femeile cu care o inseala pur si simplu nu se pot oprii.pacat ca procedand asa uci dd sentimente...........
flori109
Postat pe 26 Iunie 2009 17:58
Sa o luam logic, daca mie mi- aplacut de el de ce nu i-ar placea si alteia?

Fetelor CARORA le plac baietii cu iubita sunt persoana normale.Problema e si daca actioneza.
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 19:36
Stiti ce mi se pare mie curios in afirmatiile unora dintre voi? Spuneti... ca au incercat sa va ia iubitul si ca acesta, ca o ultima solutie, chiar SI-A SCHIMBAT NUMARUL DE TELEFON. Ceea ce nu inteleg eu.. este de unde avea fata cu tentativa de furt iubit.. numarul lui de telefon? Nu cumva de la el? Ok, o sa spuneti ca erau cunostinte vechi....
Logica mea suna cam asa... Daca vrea sa fure iubitul cuiva.. atunci
- fie il cunoaste de o perioada..... iar relatia cu el e ceva mai mult decat "Buna ziua"... de vreme ce are telefonul lui. Nimeni nu iti da numarul de telefon daca nu doreste sa il suni. Indiferent de natura relatiei. Daca o femeie ajunge sa agaseze un barbat la telefon avand intentii de natura celor pe care le pomeniti voi aici.. cu siguranta ca i s-a deschis o portita... print-o vorba, printr-un gest... Sa recunoastem! Toti, fie barbat, fie femeie.. dorim sa fim "bagati in seama", admirati, apreciati... iubiti.
- fie nu-l cunoaste decat din vedere si a cerut numarul de telefon de la o cunostinta comuna. In acest caz e greu de crezut ca il fura dintr-o singura convorbire. Si iar intervine... acea portita, cuvant, gest. pe care el le deschide / face catre ea.
Nu cred ca toate cele care ati trecut prin asemenea povesti ati avut ghinonul sa dati peste o femeie bolnava ci doar peste una normala care raspunde unor avansuri (retrase ulterior din varii motive).
rashela
Postat pe 2 Iulie 2009 06:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Voluntariat in Africa 8 De la: nara 6 Februarie 2009 09:10
Casting trupa de dans 1 De la: roxyjustus 22 Septembrie 2009 12:10
bursa in Spania 7 De la: liliana2005 13 Iunie 2009 22:56
Ce putem dezvolta in Romania ??? 31 De la: pacifista 16 Septembrie 2009 20:09
Job part time - angajari promovare cosmetice BIO 13 De la: kudika226898 11 Martie 2011 22:16