Setari Cookie-uri

relatie de 8 luni

intr-o zi mam intalnit cu u baiat pe stada i-am dat nr de tel dupa cateva zile ma tot stresa un nr de tel ai dadea beepuri si intr-un final mi-am fc curaj si i-am trim un sms cn e mi-a rasp de atunci stiam cui ai dau beepiri si dupa aceea vb sear ala telefon el era la bucursti era mai mare decat mn, eu am veam 16 ani el 20 de ani:(el avea nevoi pe care nu i le puteam fc pt ca eram mica spunea ca am aast cat trebe dar batea apropoul zilnic:(:(am vb prin tel mult timp si ne-am vaz o data si dupa cica a renunttat pe slujba lui din bucuresti pt mn,ma ast cu jum de ora dc ai spuneam sa ma astepte era simtit a plecat in spania sa intrors pt ziua mea dar ne-am cerat si dupa ne-am impc pe drum el sunea ca ma ubi io i-am spus sa ma astepte l-am dus si la tara cu mn totul a fost ok de pasti i-am daruit o iconita si dupa ce am venit de la tara mi-a daruit un buchet de trandafiri si un ursulet dar ddupa aceaa nuprea mai mergea relatia ca inainte,cu totate ca cat timp era plecat in spania ma suna si vb la tel si ami trimitea scrsori il ubeam mult si el la fel dar dupa aceea ne-am despartit d tot,el vroia sa se culce cu mn si dc a vaz ca nu a reusit sa distantat de mn,era sa uit relatia a dura 8 luni,si am suferiti dupa acea vb si cu alti baeti dar gandul tot la el ami era si ai comparam baeti cu el,el ami fc fiecare zi speciala chiar dc eram supi,dar asta e sa stins relatia.aceasta relatie a fost prima ubirea a mea adevarata chiar dc am mai vb cu alti:(,am invatat mult din relatia asta cu toate ca a fost mare mea dragoste.nuprea mai am incredee in baeti ca am trec prin multe si mimtita si no:(puteti sa ma ajutati si pe mn? dar tot nu ma inteleg de ce citea scrisorile lui in lacrimi:(mereu?
kudika004489
Postat pe 12 Aprilie 2009 11:22
Mi s-au incetosat ochii incercand sa descifrez ce-ai vrut sa scrii...Imi pare rau sa-ti spun dar ai un mod de exprimare de clasa primara iar greselile ortografice m-au facut sa cred la inceput ca poate nu esti romanca. In halul asta se exprima tinerii? Asa iesi tu de pe bancile scolii? Asa scrii la teze? La examene? Jesus!!!!!!
mrskattousa
Postat pe 12 Aprilie 2009 11:30
mrskattousa
Postat pe 12 Aprilie 2009 11:34
hahahah :))))))))
lasa neeeeeeeeeeeeeeeee lasa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
du te la pascuuuuuuuuuuut , la conversat cu vacile , pana si alea s mai inteligente fata de tine :))))))))) ai auzit vreo data de punct,de virgula? da oare asa te exprimi si oral? :)))))))))
sqeezer
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:08
De la: kudika004489, la data 2009-04-12 11:22:57intr-o zi mam intalnit cu u baiat pe stada i-am dat nr de tel dupa cateva zile ma tot stresa un nr de tel ai dadea beepuri si intr-un final mi-am fc curaj si i-am trim un sms cn e mi-a rasp de atunci stiam cui ai dau beepiri si dupa aceea vb sear ala telefon el era la bucursti era mai mare decat mn, eu am veam 16 ani el 20 de ani:(el avea nevoi pe care nu i le puteam fc pt ca eram mica spunea ca am aast cat trebe dar batea apropoul zilnic:(:(am vb prin tel mult timp si ne-am vaz o data si dupa cica a renunttat pe slujba lui din bucuresti pt mn,ma ast cu jum de ora dc ai spuneam sa ma astepte era simtit a plecat in spania sa intrors pt ziua mea dar ne-am cerat si dupa ne-am impc pe drum el sunea ca ma ubi io i-am spus sa ma astepte l-am dus si la tara cu mn totul a fost ok de pasti i-am daruit o iconita si dupa ce am venit de la tara mi-a daruit un buchet de trandafiri si un ursulet dar ddupa aceaa nuprea mai mergea relatia ca inainte,cu totate ca cat timp era plecat in spania ma suna si vb la tel si ami trimitea scrsori il ubeam mult si el la fel dar dupa aceea ne-am despartit d tot,el vroia sa se culce cu mn si dc a vaz ca nu a reusit sa distantat de mn,era sa uit relatia a dura 8 luni,si am suferiti dupa acea vb si cu alti baeti dar gandul tot la el ami era si ai comparam baeti cu el,el ami fc fiecare zi speciala chiar dc eram supi,dar asta e sa stins relatia.aceasta relatie a fost prima ubirea a mea adevarata chiar dc am mai vb cu alti:(,am invatat mult din relatia asta cu toate ca a fost mare mea dragoste.nuprea mai am incredee in baeti ca am trec prin multe si mimtita si no:(puteti sa ma ajutati si pe mn? dar tot nu ma inteleg de ce citea scrisorile lui in lacrimi:(mereu?



fata draga nu fi trista
ca abecedarul inca il poti invata
fata draga u fi trista
ca e mare pacat
fara carte nimeni nu exista
doar e adevarat
dar la scoala ai absentat
dar daca te-ai fi dus
carte vei fi invatat
nu fi trista cu ochii in soare
ca vei orbi
stiu ca e cald si plaja te cheama
dar mana pe carte sa o tii

fata draga nu fi trista
ca daca vei invata
un premiu voi trece pe lista
si noi te vom ajuta
asta dilema sa iti intre
in capsorul gol
ca daca ai carte ai si parte
si meri si peri infloritoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:15
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:15:05
De la: kudika004489, la data 2009-04-12 11:22:57intr-o zi mam intalnit cu u baiat pe stada i-am dat nr de tel dupa cateva zile ma tot stresa un nr de tel ai dadea beepuri si intr-un final mi-am fc curaj si i-am trim un sms cn e mi-a rasp de atunci stiam cui ai dau beepiri si dupa aceea vb sear ala telefon el era la bucursti era mai mare decat mn, eu am veam 16 ani el 20 de ani:(el avea nevoi pe care nu i le puteam fc pt ca eram mica spunea ca am aast cat trebe dar batea apropoul zilnic:(:(am vb prin tel mult timp si ne-am vaz o data si dupa cica a renunttat pe slujba lui din bucuresti pt mn,ma ast cu jum de ora dc ai spuneam sa ma astepte era simtit a plecat in spania sa intrors pt ziua mea dar ne-am cerat si dupa ne-am impc pe drum el sunea ca ma ubi io i-am spus sa ma astepte l-am dus si la tara cu mn totul a fost ok de pasti i-am daruit o iconita si dupa ce am venit de la tara mi-a daruit un buchet de trandafiri si un ursulet dar ddupa aceaa nuprea mai mergea relatia ca inainte,cu totate ca cat timp era plecat in spania ma suna si vb la tel si ami trimitea scrsori il ubeam mult si el la fel dar dupa aceea ne-am despartit d tot,el vroia sa se culce cu mn si dc a vaz ca nu a reusit sa distantat de mn,era sa uit relatia a dura 8 luni,si am suferiti dupa acea vb si cu alti baeti dar gandul tot la el ami era si ai comparam baeti cu el,el ami fc fiecare zi speciala chiar dc eram supi,dar asta e sa stins relatia.aceasta relatie a fost prima ubirea a mea adevarata chiar dc am mai vb cu alti:(,am invatat mult din relatia asta cu toate ca a fost mare mea dragoste.nuprea mai am incredee in baeti ca am trec prin multe si mimtita si no:(puteti sa ma ajutati si pe mn? dar tot nu ma inteleg de ce citea scrisorile lui in lacrimi:(mereu?



fata draga nu fi trista
ca abecedarul inca il poti invata
fata draga u fi trista
ca e mare pacat
fara carte nimeni nu exista
doar e adevarat
dar la scoala ai absentat
dar daca te-ai fi dus
carte vei fi invatat
nu fi trista cu ochii in soare
ca vei orbi
stiu ca e cald si plaja te cheama
dar mana pe carte sa o tii

fata draga nu fi trista
ca daca vei invata
un premiu voi trece pe lista
si noi te vom ajuta
asta dilema sa iti intre
in capsorul gol
ca daca ai carte ai si parte
si meri si peri infloritoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 22:53
si ce sfat ai vrea sa-ti dam...ca pe mine deja ma doare capu'..na...am incercat sa descifrez
ralu_zar
Postat pe 6 Mai 2009 03:01
Stii ceva draguto, dute la scoala , invata sa scrii corect, poate sa si citesti, ca nu prea cred ca stii nici a citi bine, apoi cauta-ti un iubit ceva daca ai nevoie, dar pana atunci pune mana pe ceva carti si caiete si incearca sa le folosesti
valy_gaby94
Postat pe 11 Mai 2009 16:19
DIAVOLITZOOOOOOO!!!!!!!!!!
traducerea va rog.....

Postat pe 11 Mai 2009 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cand inveti...sa pierzi frumos! 41 De la: Marin_Alexandra_1 24 Noiembrie 2011 14:45
nu stiu ce vreau 9 De la: naty2 8 Februarie 2009 14:01
e bine sa fii amant 120 De la: adrianav 1 Iunie 2009 18:46
eu capricorn(fata), el pesti(baiatul..)..pareri... 3 De la: danaeu 13 Aprilie 2010 14:35
sa renunt la el sau..? 33 De la: puiut_77 22 Februarie 2011 14:52