Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa ma fac

Nu mai suport....Totul a inceput acum cateva luni knd ma plimbam cu prietena mea cea mai buna pe bulevard. Am stat ceva mau mult si se inoptase. Am vrut sa o luam fiecare spre casele noastre si am luat-o printr-un gang destul de lung....de aici cred ca va puteti imagina si singure....M-a oprit si m-a intrebat daca am vacut vreodata sex cu o femeie, daca mi-a lins vreodata cineva vaginul sau daca eu am ling cuiva....M-am ingrozit si am dat sa fug, dar mi-a pus piedica si am cazut cu fata de asfalt. Si apoi nu imi mai aduc aminte de ce s-a intaplat. Dar m-am trezit in acelasi loc, plina de sange, goala. Ea ma lingea peste tot, goala fiind. M-am ingrozit. I-am tras o palma, mi-am luat paltonul si am fugit...Abia am reusit sa me inchei la nasturi....Nici n-am observat ca imi curgea sange dintre picioare....Si de atunci n-am mai iesit decat cu femei....fac filme XXX....nu stiu ce sa mai fac, va rog help me

Postat pe 12 Aprilie 2009 11:52
De la: phobe_toklin_cleo, la data 2009-04-12 11:52:24Nu mai suport....Totul a inceput acum cateva luni knd ma plimbam cu prietena mea cea mai buna pe bulevard. Am stat ceva mau mult si se inoptase. Am vrut sa o luam fiecare spre casele noastre si am luat-o printr-un gang destul de lung....de aici cred ca va puteti imagina si singure....M-a oprit si m-a intrebat daca am vacut vreodata sex cu o femeie, daca mi-a lins vreodata cineva vaginul sau daca eu am ling cuiva....M-am ingrozit si am dat sa fug, dar mi-a pus piedica si am cazut cu fata de asfalt. Si apoi nu imi mai aduc aminte de ce s-a intaplat. Dar m-am trezit in acelasi loc, plina de sange, goala. Ea ma lingea peste tot, goala fiind. M-am ingrozit. I-am tras o palma, mi-am luat paltonul si am fugit...Abia am reusit sa me inchei la nasturi....Nici n-am observat ca imi curgea sange dintre picioare....Si de atunci n-am mai iesit decat cu femei....fac filme XXX....nu stiu ce sa mai fac, va rog help me

Ma frapeaza ceva la povestioara ta: cine e EA? Si cu ce vrei sa fii ajutata ca nu te inteleg....
amr2009
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:00
povestea asta e cusuta cu cea mai alba ata posibila... straluceste chiar
kitty_krieger
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:04
cum adica ai iesit doar cu femei?Te forteata sau cum?? Tu nu ai nici un cuvant de spus?
gandacel_
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:05
dupa cum ziceam... deja utilizatorul nu mai exista

vinde-ti gogosile in alta parte
kitty_krieger
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:07
si de ce ziceai k iti curge sange?
bestiutza_relouded
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:08
pisicuta_razboinica , you're right .Straluceste atat de tare incat ne orbeste /:) Regizor sa te faci maica,insa sa te mai perfectionezi putin! Have a nice daaay
gandacel_
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:08
ce mare porcarieeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!! si ce maxima bataie de joc! ce e asta un scenariu xxx? sau o proba dc sa aj sau nu la un psiholog!???
loveactually
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:12
Nestiind ce sa mai faca...si-a sters profilul.
mrskattousa
Postat pe 12 Aprilie 2009 12:19
De la: mrskattousa, la data 2009-04-12 12:19:52Nestiind ce sa mai faca...si-a sters profilul.

pai era o mareeee porcarieee! tot ce insira ea acolo ! ori a facut-o la misto ori era dusa cu capul!
loveactually
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:31
De la: phobe_toklin_cleo, la data 2009-04-12 11:52:24Nu mai suport....Totul a inceput acum cateva luni knd ma plimbam cu prietena mea cea mai buna pe bulevard. Am stat ceva mau mult si se inoptase. Am vrut sa o luam fiecare spre casele noastre si am luat-o printr-un gang destul de lung....de aici cred ca va puteti imagina si singure....M-a oprit si m-a intrebat daca am vacut vreodata sex cu o femeie, daca mi-a lins vreodata cineva vaginul sau daca eu am ling cuiva....M-am ingrozit si am dat sa fug, dar mi-a pus piedica si am cazut cu fata de asfalt. Si apoi nu imi mai aduc aminte de ce s-a intaplat. Dar m-am trezit in acelasi loc, plina de sange, goala. Ea ma lingea peste tot, goala fiind. M-am ingrozit. I-am tras o palma, mi-am luat paltonul si am fugit...Abia am reusit sa me inchei la nasturi....Nici n-am observat ca imi curgea sange dintre picioare....Si de atunci n-am mai iesit decat cu femei....fac filme XXX....nu stiu ce sa mai fac, va rog help me

ceeeeeeeeeeeeeeee....asta ce vrea sa insemne??????????
tu ai crezut ca aici gasesti alte femei sau ce?????????
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:35
unele tare se mai plictisesc de inventeaza asa povesti nemuritoare
ioana_radulescu1986
Postat pe 21 Septembrie 2009 01:20
asta e cea mai tare pe care am auzit-o
Dalya
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:01
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-12 12:08:17si de ce ziceai k iti curge sange?
nu7 stiu cine io fi dat cuy piciorul in p****a
anamaria_brunetik
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:07
De la: ioana_radulescu1986, la data 2009-09-21 01:20:08unele tare se mai plictisesc de inventeaza asa povesti nemuritoare
povestea moartea caprioarei hahahhahaha
anamaria_brunetik
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:08
asta o intrece pe ea cu bunicu si cu veri si frati :))
botyk
Postat pe 24 Septembrie 2009 01:49
fata traieste in lumea ei imaginara
glamour_girl
Postat pe 24 Septembrie 2009 02:24
da-mi si mie link la un film xxx cu tine :))
patetic.
felixcat
Postat pe 24 Septembrie 2009 09:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sado maso 4 De la: kudika_22665 3 Decembrie 2012 12:57
primul pas...sau ceav de genu! 19 De la: kudika021090 4 Mai 2009 21:53
mai tine cineva cont de religie inainte de a face sex? 70 De la: denis_3d25 31 Octombrie 2010 23:45
fantezii 50 De la: roscatika23 5 Iunie 2009 05:05
gravida sau nu? 12 De la: MoniqueM 13 Septembrie 2009 09:52