Setari Cookie-uri

Nu imi place sa fac sex oral

Buna,
Citesc de multe ori tot ce postati voi pe forum si niciodata nu am vrut nici sa raspund nici sa intreb, dar stand la calculator am zis de ce nu! Nu stiu daca ce am eu ce simt eu r o problema , poate aici gasesc ajutor sau un sfat ca sa incep cu inceputul am avut o relatie cu un tip mult timp 5-6 ani aproape care s-a finalizat, a fost primul barbat din viata mea cu el am invata tot ce inseamna viata de noapte cu el am facut doar normal el nu a vrut nimic iesit din comun eu nici atat.
Relatia aceia s-a incheiat si m-am indragostit din nou poate mai mult decat prima oara sau mai matur nu stiu mai exact cum sa o definesc. Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac
ioanapasarik
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:55
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Citesc de multe ori tot ce postati voi pe forum si niciodata nu am vrut nici sa raspund nici sa intreb, dar stand la calculator am zis de ce nu! Nu stiu daca ce am eu ce simt eu r o problema , poate aici gasesc ajutor sau un sfat ca sa incep cu inceputul am avut o relatie cu un tip mult timp 5-6 ani aproape care s-a finalizat, a fost primul barbat din viata mea cu el am invata tot ce inseamna viata de noapte cu el am facut doar normal el nu a vrut nimic iesit din comun eu nici atat.
Relatia aceia s-a incheiat si m-am indragostit din nou poate mai mult decat prima oara sau mai matur nu stiu mai exact cum sa o definesc. Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:00
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Citesc de multe ori tot ce postati voi pe forum si niciodata nu am vrut nici sa raspund nici sa intreb, dar stand la calculator am zis de ce nu! Nu stiu daca ce am eu ce simt eu r o problema , poate aici gasesc ajutor sau un sfat ca sa incep cu inceputul am avut o relatie cu un tip mult timp 5-6 ani aproape care s-a finalizat, a fost primul barbat din viata mea cu el am invata tot ce inseamna viata de noapte cu el am facut doar normal el nu a vrut nimic iesit din comun eu nici atat.
Relatia aceia s-a incheiat si m-am indragostit din nou poate mai mult decat prima oara sau mai matur nu stiu mai exact cum sa o definesc. Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac

Pai daca nu iti place sa faci un lucru, nu-l fa doar de dragul lui, cu siguranta n-o sa te iubeasca mai mult daca o sa-l faci.Daca tine cu adevarat la tine, poate sa traiasca si fara, nu cred ca trebuie sa-l lasi sa te trateze ca pe un obiect, sa faci lucruri numai "de dragul lui".
cckitty
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:02
Pentru a face dragoste(sex) este nevoie de 2 persoane! Sunt insa persoane care ,incurca organele! Stiu sunt de moda veche, daca as fi de 20ani tot asa as fi! Adica, niciodata n-as schimba gura pe alceva! Stiu o familie din tineretea mea , erau casatoriti si el, a ,obligat-o pe ea sa faca sex oral. Ea de scarba a dat in . icter negru si-a murit. Numai dupa moartea ei s-a aflat cauza decesului, pt, ca ea s-a confesat unei prietene! A iesit un scandal monstru, ea insa era moarta! Eu nu inteleg acest sistem de iubire si nici nu vreau sa-l inteleg! Parerea mea este ca, daca as avea un iubit si m-ar pune sa-i fac asa ceva sau sa-mi faca, eu as rupe imediat aceea relatie! E libertate in lume fiecare ,iubeste, cum doreste! Tu faci ce crezi de cuviinta! Maria
Rodri
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:08
dar i-ai spus ca nu te atrage sa faci asta?
daca nu, trebuie sa fii pregatita sa raspunzi la intrebarea "de ce?"...
dar daca e o relatie care se bazeaza pe mai mult decat atractie fizica, ar trebui sa inteleaga, sunt atatea lucruri pe care le puteti face pentru a va simti bine in pat.
kitty_krieger
Postat pe 12 Aprilie 2009 18:09
nici eu nu sunt atrasa sa fac sex oral pur si simpu nu imi place sa fac asta si totusi sunt impreuna cu iubitul meu si acum
kudika008446
Postat pe 12 Aprilie 2009 22:11
De la: kudika008446, la data 2009-04-12 22:11:00nici eu nu sunt atrasa sa fac sex oral pur si simpu nu imi place sa fac asta si totusi sunt impreuna cu iubitul meu si acum

danutzo, ne lasi cu balivernele tale?! cred ca iubitul ala al tau e doar in mintea ta

aaa, pardon, tu nu esti dana, esti ilyescorina
kitty_krieger
Postat pe 12 Aprilie 2009 23:49
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-12 23:49:45
De la: kudika008446, la data 2009-04-12 22:11:00nici eu nu sunt atrasa sa fac sex oral pur si simpu nu imi place sa fac asta si totusi sunt impreuna cu iubitul meu si acum

danutzo, ne lasi cu balivernele tale?! cred ca iubitul ala al tau e doar in mintea ta

aaa, pardon, tu nu esti dana, esti ilyescorina

E undercover
cckitty
Postat pe 12 Aprilie 2009 23:52
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Citesc de multe ori tot ce postati voi pe forum si niciodata nu am vrut nici sa raspund nici sa intreb, dar stand la calculator am zis de ce nu! Nu stiu daca ce am eu ce simt eu r o problema , poate aici gasesc ajutor sau un sfat ca sa incep cu inceputul am avut o relatie cu un tip mult timp 5-6 ani aproape care s-a finalizat, a fost primul barbat din viata mea cu el am invata tot ce inseamna viata de noapte cu el am facut doar normal el nu a vrut nimic iesit din comun eu nici atat.
Relatia aceia s-a incheiat si m-am indragostit din nou poate mai mult decat prima oara sau mai matur nu stiu mai exact cum sa o definesc. Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac


okey nu iti place sa faci...dar sa primesti iti place?
iulices
Postat pe 12 Aprilie 2009 23:55
De la: kudika008446, la data 2009-04-12 22:11:00nici eu nu sunt atrasa sa fac sex oral pur si simpu nu imi place sa fac asta si totusi sunt impreuna cu iubitul meu si acum

stai ca nu inteleg???? deci tu esti si scum cu prietenul tau? deci stai cu el in fata calculatorului ,,,deci el iti cere dar tu nu vrei !!!!!!!!! ce are dana un oral????????????ce ai de pierdut????????mai murdara e mana cu care tastezi sau mananci decat ciucurelui lui ,,,ia incearca si ai s-a vezi ca nu are altfel de gust ,,,ca multe fete miau trecut pe mana dar nici una nu au spus ca are altfel de gust ,,,tu incearca si ai s-a imi spui dupa ca ai gasit ceva bun la e,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a,,,,,,,,,,,,,,,,l
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 23:57
De la: iulices, la data 2009-04-12 23:55:36
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Citesc de multe ori tot ce postati voi pe forum si niciodata nu am vrut nici sa raspund nici sa intreb, dar stand la calculator am zis de ce nu! Nu stiu daca ce am eu ce simt eu r o problema , poate aici gasesc ajutor sau un sfat ca sa incep cu inceputul am avut o relatie cu un tip mult timp 5-6 ani aproape care s-a finalizat, a fost primul barbat din viata mea cu el am invata tot ce inseamna viata de noapte cu el am facut doar normal el nu a vrut nimic iesit din comun eu nici atat.
Relatia aceia s-a incheiat si m-am indragostit din nou poate mai mult decat prima oara sau mai matur nu stiu mai exact cum sa o definesc. Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac


okey nu iti place sa faci...dar sa primesti iti place?



asa bine spus
sarutama
Postat pe 12 Aprilie 2009 23:58
nici mie nu imi place sa fac si nici nu stiu.si ma gandesc de f multe ori dak voi gasi baiatul care imi va cere asta ce am sa fac??? nu sunt nici impotriva da nici de acord.dar nu este normal sa te puna ceva ce nu vrei si ce nu iti place.asta nu se cheama iubire.dak nu iti place nu vrei nu o fa.si dak te lasa pt alta sau te va insela asta sigur nu e iubire.
deutza_fetitza_trista
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:00
Cred ca aici sunt doua posibilitati. Nu-ti place si cu asta basta, sau nu ai intalnit inca barbatul care sa te atraga atat de mult incat sa vrei sa-i faci asta. Nu-i bai in niciunul din cazuri.
Kathara
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:18
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac

Daca nu-ti place sa faci sex oral, ai pierdut 99% din barbati. S-or gasi destui care sa accepte hiba asta, dar in mod sigur te vor insela. Iar sexul oral are si alte valente pentru barbatii trecuti de 40. E nevoie de el la anii aia. Ca altfel nu se trezeste gigelu....
Scoate-ti cuiele din cap si cauta sa fii ceva mai lipsita de idei parvenite, preconcepute.
Incearca si tu mai intai cu un prezervativ pe gigel...
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:26
Incearca sa-i acoperi penisul cu frisca sau gel de capsuni,e o alternativa ... S-ar putea dupa aia sa nu te mai saturi de oral.
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:33
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 00:33:46Incearca sa-i acoperi penisul cu frisca sau gel de capsuni,e o alternativa ... S-ar putea dupa aia sa nu te mai saturi de oral.

Iote o fata cu imaginatie. Bun asa! Place la mine.
Insa mare grija la colesterol, diabet si alte d-alea!
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:37
gata ioana s`a gasit rezolvare si la problema ta
iulices
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:39
De la: UnYang, la data 2009-04-13 00:37:10
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 00:33:46Incearca sa-i acoperi penisul cu frisca sau gel de capsuni,e o alternativa ... S-ar putea dupa aia sa nu te mai saturi de oral.

Iote o fata cu imaginatie. Bun asa! Place la mine.
Insa mare grija la colesterol, diabet si alte d-alea!



Atunci sa foloseasca ingrediente naturale. Orice ii trezeste pofta.
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:43
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 00:43:14
Atunci sa foloseasca ingrediente naturale. Orice ii trezeste pofta.

Un ingredient natural ar fi piperul. De ce nu? E mai picanta relatia. Dar neaparat sa o faca intr-o camera aflata la parter. Ca sa nu sara pe geam de fericire dupa aia...
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:48
De la: UnYang, la data 2009-04-13 00:48:30
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 00:43:14
Atunci sa foloseasca ingrediente naturale. Orice ii trezeste pofta.

Un ingredient natural ar fi piperul. De ce nu? E mai picanta relatia. Dar neaparat sa o faca intr-o camera aflata la parter. Ca sa nu sara pe geam de fericire dupa aia...




Nu-i frumos...faci haz de necaz!
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 00:57
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 00:57:03
Nu-i frumos...faci haz de necaz!

Aaa, nuuuu

Doar ma uitam la ce nickname are initiatoarea.
Ioana Pasarik...
Si-s tare vulnerabil....
O fi dana, n-o fi corina?
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 01:00
De la: UnYang, la data 2009-04-13 01:00:27
De la: OneLastBreath, la data 2009-04-13 00:57:03
Nu-i frumos...faci haz de necaz!

Aaa, nuuuu

Doar ma uitam la ce nickname are initiatoarea.
Ioana Pasarik...
Si-s tare vulnerabil....
O fi dana, n-o fi corina?



.
OneLastBreath
Postat pe 13 Aprilie 2009 01:45
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Citesc de multe ori tot ce postati voi pe forum si niciodata nu am vrut nici sa raspund nici sa intreb, dar stand la calculator am zis de ce nu! Nu stiu daca ce am eu ce simt eu r o problema , poate aici gasesc ajutor sau un sfat ca sa incep cu inceputul am avut o relatie cu un tip mult timp 5-6 ani aproape care s-a finalizat, a fost primul barbat din viata mea cu el am invata tot ce inseamna viata de noapte cu el am facut doar normal el nu a vrut nimic iesit din comun eu nici atat.
Relatia aceia s-a incheiat si m-am indragostit din nou poate mai mult decat prima oara sau mai matur nu stiu mai exact cum sa o definesc. Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac

nu iti place nu face, si spunei si lui asta.crezi ca daca ii faci va sta cu tine o vesnicie?
ETE_EU
Postat pe 13 Aprilie 2009 01:54
De la: UnYang, la data 2009-04-13 00:26:39
De la: ioanapasarik, la data 2009-04-12 17:55:41Buna,
Locuim impreuna il iubesc foarte mult dar cand vine vorba de sex la mine e o problema "Nu imi place sa fac sex oral" si nu stiu cum sa fac sa nu imi mai ceara lucru asta nu am ajuns sa ne certam de la lucru asta dar ma deranjeaza foarte tare cand imi cere sa ii fac sex oral. :). imi este frica sa nu ma paraseasca la un momentdat sau sa ma insele. ce ma sfatuiti sa fac

Daca nu-ti place sa faci sex oral, ai pierdut 99% din barbati. S-or gasi destui care sa accepte hiba asta, dar in mod sigur te vor insela. Iar sexul oral are si alte valente pentru barbatii trecuti de 40. E nevoie de el la anii aia. Ca altfel nu se trezeste gigelu....
Scoate-ti cuiele din cap si cauta sa fii ceva mai lipsita de idei parvenite, preconcepute.
Incearca si tu mai intai cu un prezervativ pe gigel...



poate dak nu ai mai gandi cu gigelul ti-ai da seama ca nu numai prin asta ar putea o tipa sa-l tzina langa ea pe omul pe kre il iubeste. si u in niciun caz nu reprezinti gandirea a 99%dintre barbati asa k mai usor cu generalizarea
ioana, io te inteleg pt k mi-ar fi la fel de scarba sa fac asta, desi nu sunt deloc o inhibata; sunt si alte posibilitatzi prin care ai putea sa-l faci pe prietenul tau sa se simta bn si dak nu intelege, nu te mai obosi cu el.
nu e ceva anormal sexul oral, dar prefer sa nu simt gustul a nimic din ce o fi facut el la baie cu cateva minute inainte, de exemplu.
x_tina90
Postat pe 13 Aprilie 2009 02:21
Buna. Nu prea stiu daca e bine sa raspund sau nu, dar imi asum aceasta decizie. De ce am temeri? Pentru ca toate persoanele care au raspuns, erau din tabara cu NUUUUU. Eu as pune problema in alta lumina: inainte sa faci dragoste pentru prima data, iti pacea? nu cumva si atunci te gandeai cu un oarecare dezgust vis-a-vis de actiune in sine?.... Cam acelasi lucru este si acum; daca nu iti place, ce anume nu iti place? Ti se pare injositor? Eu cred ca atunci cand iti iubesti partenerul, nimic nu este injositor pentru ca dragostea nu are nici mandrie, nici prejudecata... Ti se pare murdar? Pai draga mea, acel "murdar" te mai atinge undeva; acolo nu te murdaresti? sau acolo nu conteaza?... Eu zic ca lucrurile nu stau chiar asa si ca aici este vorba doar de prejudecata provenita din educatie.
Este foarte adevarat, ca el nu trebuie sa iti ceara acest lucru de maniera: "hai, e rog, imi faci si mie asta?". Daca isi doreste asa ceva, ar trebui sa te ajute sa depasesti obstacolul emotional sau psihologic care te impiedica sa te simti libera, iar cererea ar trebui sa fie prin sugestie. Atunci cand ai facut dragoste pentru prima oara, ai avut parte de rabdarea, intelegerea si atentia partenerului tau. Acum ar trebui sa fie la fel.
Am o mare bila neagra pentru faptul ca daca el doreste acest lucru sa il faca cu tine, inseamna ca l-a mai facut si in consecinta si stie cum stau lucrurile. Legat de acest aspect, contrazic persoanele care au acreditat ideea "daca te iubeste, sa nu iti ceara". Tocmai pentru ca o iubeste, ii cere acest lucru. Pentru ca aceasta fantezie a mai avut-o si mai mult ca sigur a mai si pus-o in practica, iar acum doreste acelasi lucru, dar cu iubita lui care este curata, tandra, iubitoare...
Un lucru este foarte cert: daca isi doreste aceasta fantezie, o va obtine impreuna cu tine sau impreuna cu altcineva.
Sfatul meu ar fi acela de a citi pe site-urii de specialitate ce este, cum se face, care sunt zonele erogene, care este igiena necesara.... sa ai mai multa incredere in tine si mai mult libertate in gandire daca vrei ca relatia ta sa nu se compromita total.
Doamenlor, va doresc tot binele din lume
inbodo
Postat pe 13 Aprilie 2009 03:20
NU-ti place, nu te simti pregatita, nu ai chef, iti e scarba, NU O FA !!!
Si daca te paraseste pentru chestia asta, e problema lui nicidecum a ta, sunt cupluri care se iubesc asa cum pot, oameni amarati, invalizi, cu probleme de sanatate, care isi vad de viata si de necazul lor, pe care ii leaga mai mult decat ''un bot'' sau eu mai stiu ce urofilii si sex anal si etc, se iubesc sincer, din suflet si nu se mai gandesc la mandrie si la prejudecata si la injosiri, nu este vorba de asta, este vorba ca oamenii nu stiu ce sa mai faca sa fie ei mai ''deosebiti'', nu e vorba nici de igiena, exista atatea posibilitati, dusuri, nu mai avem apa calda pe cronometru, ...etc!
In goana unora dupa fantezii pierd din vedere esentialul, sentimentele, care exista si dupa 40 de ani si care isi fac treaba nu e nevoie sa apelezi la tertipuri sa trezesti ''Gigei'' la viata.
Sexul oral il faci daca simti, daca nu stai in banca ta si incearca atunci cand vrei tu si ti-e tie pofta, nu de dragul lui, sau din obligatie, de jena sa nu-l refuzi, doar pentru ca toata lumea o face si se lauda cu asta, ca mai apoi sa te scarbesti sau sa-ti para rau si sa te simti prost din cauza asta.
Iar treaba cu frisca e deja prea mult pentru o novice, ia-le rand pe rand...nu sari etape ca risti un scurtcircuit pe la mansarda! Daca tine la tine cat de cat si nu te foloseste drept ''gaura de metrou'' te va astepta si nu va cauta in alta parte, cu tot cu fanteziile lui, iar daca va cauta, sa fie iubit si viata lunga plina de satisfactii !
___LL___
Postat pe 13 Aprilie 2009 03:57
De la: floryna_90, la data 2009-04-13 02:21:19
poate dak nu ai mai gandi cu gigelul ti-ai da seama ca nu numai prin asta ar putea o tipa sa-l tzina langa ea pe omul pe kre il iubeste. si u in niciun caz nu reprezinti gandirea a 99%dintre barbati asa k mai usor cu generalizarea
ioana, io te inteleg pt k mi-ar fi la fel de scarba sa fac asta, desi nu sunt deloc o inhibata; sunt si alte posibilitatzi prin care ai putea sa-l faci pe prietenul tau sa se simta bn si dak nu intelege, nu te mai obosi cu el.
nu e ceva anormal sexul oral, dar prefer sa nu simt gustul a nimic din ce o fi facut el la baie cu cateva minute inainte, de exemplu.

Poate daca n-ai mai gandi ca o feminista, ti-ai da seama ca barbatii ar fi mult mai indreptatiti sa aiba sila atunci cand fac un cunillingus, decat femeile atunci cand ar face o felatie. Si totusi, unii o fac, chiar daca nu se simt excelent din pricina lichidelor sau mirosurilor extrem de placute pe care le emana unele femei.
Totusi, eu ma spal inainte de a mi se oferi o felatie. Din respect. Asadar, nu stiu daca ai avut parte de parteneri mai putin curati, insa ai o imagine deformata despre aspectele astea.
Si numai scrieti in limba asta dubioasa, cu k si prescurtari d-astea penale. E jalnic.
UnYang
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:22
pana nu incerci nu poti sti dak iti place sau nu asta in primul rand...in al 2 lea rand eu pun pariu k 80% dintre cele care au spus k nu fac sex oral o fac mai des decat ti-ai putea imagina!!!! e intradevar penibil sa-ti ceara el asa k si cand ti-ar cere de mancare dar totusi atunci cand iubesti o pers.(si tu spui k il iubesti) nu iti poate fi scarba de nicio parte a corpului lui....
bruneagra25
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:27
nu e chiar nimic asa de rau la sexul oral...nu poti stii cum e pana nu incerci....eu zic sa incerci o data si daca nu-ti place nu-i mai faci, atunci va trebui sa inteleaga, si nu va putea sa-ti spuna ca nici macar nu te-ai straduit putin....si in plus nu trebuie sa faci cum fac tipele din filme porno sau alte chestii de genu. in plus stii vorba aia "incercarea moartea n-are".

Postat pe 13 Aprilie 2009 09:35
De la: UnYang, la data 2009-04-13 09:22:53
Poate daca n-ai mai gandi ca o feminista, ti-ai da seama ca barbatii ar fi mult mai indreptatiti sa aiba sila atunci cand fac un cunillingus, decat femeile atunci cand ar face o felatie. Si totusi, unii o fac, chiar daca nu se simt excelent din pricina lichidelor sau mirosurilor extrem de placute pe care le emana unele femei.


De unde pana unde? O femeie normala nu miroase neplacut. Iar felatia e mult mai scarboasa decat cunnilingusul.
Kathara
Postat pe 13 Aprilie 2009 09:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex oral si anal pentru DANA_3? Greu tare!Cine se ofera? 52 De la: Mtsnicoleta 21 Ianuarie 2009 10:33
Am aproape 21 ani,mi-am inceput viata sexuala acum o sapt.jumate si.... 176 De la: _dulcik_ 5 Martie 2009 20:56
votati cea mai perversa de pe forum...Teodutza84 12 De la: mikela_my 14 Ianuarie 2009 16:11
dc e atat de importanta relatia fizica? 13 De la: danyella_c 22 Decembrie 2009 23:20
Ce prezervative folositi ? 17 De la: kudika_12467 23 August 2012 22:33