Setari Cookie-uri

Pastilute pt slabit....

Se numesc Super Slim....o colega le'a incercat shi a slabit intr'o luna 5 kg..le ea incontinuare pt a ajunge la greutatea dorita...Le'as incerca si eu,da' am auzit de la cineva k ataca inima shi nuj mai ce...k nu sunt asa bune....Voi ce parere aveti...care stiti despre ce e vb???
baby_pusha
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:40
De la: roxy_skumpilici, la data 2009-04-13 16:40:27Se numesc Super Slim....o colega le'a incercat shi a slabit intr'o luna 5 kg..le ea incontinuare pt a ajunge la greutatea dorita...Le'as incerca si eu,da' am auzit de la cineva k ataca inima shi nuj mai ce...k nu sunt asa bune....Voi ce parere aveti...care stiti despre ce e vb???
roxi, poti slabi lejer intr-o luna 5 kg numai reglandu-ti orele de masa si fiind atenta la ceea ce mananci....eu am slabit 9 kg intr-o luna cu o dieta prescrisa de un nutritionist, mancand 5 mese/zi...daca vrei ti-o pot da pe mail
silviu_m74
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:43
buna eu iau de aproape2luni si am slabit 7 kg cu super slim eu lerecomand sunt super bune
BLONDINUL
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:45
De la: silviu_m74, la data 2009-04-13 16:43:40
De la: roxy_skumpilici, la data 2009-04-13 16:40:27Se numesc Super Slim....o colega le'a incercat shi a slabit intr'o luna 5 kg..le ea incontinuare pt a ajunge la greutatea dorita...Le'as incerca si eu,da' am auzit de la cineva k ataca inima shi nuj mai ce...k nu sunt asa bune....Voi ce parere aveti...care stiti despre ce e vb???
roxi, poti slabi lejer intr-o luna 5 kg numai reglandu-ti orele de masa si fiind atenta la ceea ce mananci....eu am slabit 9 kg intr-o luna cu o dieta prescrisa de un nutritionist, mancand 5 mese/zi...daca vrei ti-o pot da pe mail
daca poti sa imi dai si mie cateva informati pls vreau si io sa slabesc urgent
afrodytza
Postat pe 3 Mai 2009 14:32
eu am luat reductil si in 3 luni am slabit16kg

Postat pe 7 Mai 2009 13:06
ai putea sa imi dai si mie regimul dat de nutritionist? eu nu mai iau super slim am slabit 7 kg e adevarat dar am pus trei la loc in perioada de mentinere si imi este foarte rau nu le mai recomand o dieta este mult mai buna
BLONDINUL
Postat pe 7 Mai 2009 17:22

Nu-mi vine sa cred ca pastilele astea sunt atat de controversate.
Din cate am inteles sunt de mai multe feluri, eu am luat pastilele de aici SUPER SLIM
http://magazin.remediu.ro/produs/2664-SUPER_SLIM_ORIGINAL.html

Azi este prima zi, doar ce am luat prima pastila. Promit sa revin si sa va spun ce efecte a avut asupra organismului meu.

Am atasat si o imagine cu produsul pe care l-am comandat eu, este acelasi cu al vostru ?
http://magazin.remediu.ro/vPic.php?nume=&foto=img_produse/2664.jpg
monikvasilescu
Postat pe 7 Mai 2009 17:53
eu zic sa nu le mai fol eu incep sapun la loc cele 7 kg pe care le-am dat jos cu toate ca iau cate unala 3 zile si de cand le-am luat aincepupt inimameasaraca sa ma intepeapoi imivine sa vars orice mananc asa ca mai bine imi fac un prog de masa sper sa nu iti faca rau cummi-au facut si miedureri de cap stari de voma somnolenta eu cred cami-am dat ficatul peste cap datorita lor bafta
BLONDINUL
Postat pe 8 Mai 2009 19:43
eu am luat normaline erbe, pastilute pe baza de plante si au fost nemaipomenite. in 2 saptamani am slabit 7 kg ajutate de putin sport (nu m-am obosit ft tare). Pastilele sunt pe baza de plante si le-am luat de aici www.cumslabesti.ro. Au mai multe produse de slabit, cum ar fi ciocolata dietetica pe care am incercat-o si e foarte buna.
Sunt super ok si cei care vand, in sensul ca daca vreti si mai ales aveti timp puteti merge acolo sa va cumparati produsele si va stau la dispozitie cu explicatii.
spor la treaba
Moniana
Postat pe 8 Iunie 2009 16:40
am inceput sa iau super-slim de 4 zile si sincera sa fiu, nu ma simt prea bine. sunt fara vlaga, slabita, ametita, nu reusesc sa dorm prea mult noaptea... in fine... am o stare generala f nasoala. sper doar sa merite efortul si sa ajung din nou la greutatea normala!
ankutzikaa
Postat pe 8 Iunie 2009 16:44
De la: BLONDINUL, la data 2009-04-13 16:45:47buna eu iau de aproape2luni si am slabit 7 kg cu super slim eu lerecomand sunt super bune



pentru toate impatimitele de pilule de slabit si in special SS cititi EVZ din data de 06.06 2009 .Cum sa ai tupeu sa recomanzi amfetamine??droguri???dc nu recomanzi si provocarea vomei ?? sa fie si bulimice????
no_bine_dara
Postat pe 8 Iunie 2009 16:47
NU SUNT BUNE PASTILELE SUPER SLIM. CREDE-MA
NU LA TOATA LUMEA
kudika010170
Postat pe 9 Iunie 2009 23:31
Vand niste suplimente prescrise de nutritionist::
1. Reform Fat Attak de la Scitec, un supliment care mobilizeaza grasimile pentru a fi arse mai usor.Contine 120 capsule, se iau 2/zi, deci iti ajunge 2 luni; se poate lua si 1/zi si atunci iti ajunge 4 luni. Eu am dat pe el 102 lei dar il vand cu 70
2. Omega 3 de la BioTechUSA, supliment care ajuta la cresterea colesterolului bun si scaderea celui rau, adica ala care e raspunzator cu luarea in greutate. De asemenea este bun pentru sistemul cardiovascular, adica pentru inima.Contine 90 capsule, se ia 1/zi, deci iti ajunge 3 luni. Eu am dat pe el 56 lei dar il vand cu 35.
Produsele de mai sus le-am cumparat saptamana trecuta.
Adresa de mail : simonabaciu07@yahoo.com
kudikasimonab
Postat pe 11 Iunie 2009 16:32
Buna, eu am incercat sa iau Super Slim dar m-am simtit foarte rau, am luat doar 2 buc, si am 28 de capsule disponibile pentru cine doreste sa le cumpere, pretul este de 40 ron, mentionez ca eu am dat pe ele 55 ron.
Asta daca este cineva care a mai luat si care nu s-a simtit rau de la eleadresa mea de mail este oanapanty@yahoo.com
si nr de tle
0769689767
multumesc
iulianicola
Postat pe 19 Iunie 2009 08:51
De la: iulianicola, la data 2009-06-19 08:51:21Buna, eu am incercat sa iau Super Slim dar m-am simtit foarte rau, am luat doar 2 buc, si am 28 de capsule disponibile pentru cine doreste sa le cumpere, pretul este de 40 ron, mentionez ca eu am dat pe ele 55 ron.
Asta daca este cineva care a mai luat si care nu s-a simtit rau de la eleadresa mea de mail este oanapanty@yahoo.com
si nr de tle
0769689767
multumesc
super slim a fost retras oficial din piata...!!! este foarte nociv !!!!
silviu_m74
Postat pe 19 Iunie 2009 19:51
Produsul Super slim a fost interzis deorece contine contine amfetamine in doze mult prea mari - ele sunt responsabile de inhibarea senzatiei de foame (anorexigene centrale). In Romania se poate vinde orice ca "supliment alimentar"pentru ca procedurile de obtinere a avizelor de punere pe piata sunt strict birocratice - NU PRESUPUN TESTAREA COMPUSILOR DIN PRODUS SI NICI DOZA/INGREDIENT!
De produs naturist... nici urma de asa ceva.
Portita de scapare pentru cei care vand produsul? = schimba ambalajul;
Distributie pe net exista pentru ca exista cerere.
Sunt mai usor de gasit ca Exctasy-ul :sml-happy0044
Steliana1981
Postat pe 20 Iunie 2009 09:53
De la: BLONDINUL, la data 2009-05-08 19:43:38eu zic sa nu le mai fol eu incep sapun la loc cele 7 kg pe care le-am dat jos cu toate ca iau cate unala 3 zile si de cand le-am luat aincepupt inimameasaraca sa ma intepeapoi imivine sa vars orice mananc asa ca mai bine imi fac un prog de masa sper sa nu iti faca rau cummi-au facut si miedureri de cap stari de voma somnolenta eu cred cami-am dat ficatul peste cap datorita lor bafta



De ce nu incercati suplimentele nutritve de la Pharma Nord? Nasa mea a slabit dupa ce a nascut al doilea copil, si cu ajutorul suplimentului Bio-Cla Booster, pe baza de acid linoleic conjugat si extract de ceai verde. Acum ia Bio-Siluet, care o ajuta sa se mentina la greutatea optima. Este adevarat ca face si miscare, dar produsele astea ii dau energia necesara. Sunt mai scumpe decat celelalte suplimente de acelasi gen de pe piata, dar macar sunt de calitate si ofera rezultate vizibile fara efecte adverse.
ira09
Postat pe 29 Iunie 2009 08:46
De la: BLONDINUL, la data 2009-04-13 16:45:47buna eu iau de aproape2luni si am slabit 7 kg cu super slim eu lerecomand sunt super bune

ce pregatire ai tu ca sa recomanzi niste pastile unei pers pe care nu o cunosti si nici nu ai vazut-o in viata ta?
Ronnie_Coleman
Postat pe 26 Iulie 2009 15:54
De la: BLONDINUL, la data 2009-05-08 19:43:38eu zic sa nu le mai fol eu incep sapun la loc cele 7 kg pe care le-am dat jos cu toate ca iau cate unala 3 zile si de cand le-am luat aincepupt inimameasaraca sa ma intepeapoi imivine sa vars orice mananc asa ca mai bine imi fac un prog de masa sper sa nu iti faca rau cummi-au facut si miedureri de cap stari de voma somnolenta eu cred cami-am dat ficatul peste cap datorita lor bafta

asta ca sa iti fie invatatura de minte.
Ronnie_Coleman
Postat pe 26 Iulie 2009 15:55
bio siluet scris de ira, mi se pare ok
Ronnie_Coleman
Postat pe 26 Iulie 2009 15:57
De la: Ronnie_Coleman, la data 2009-07-26 15:57:28bio siluet scris de ira, mi se pare ok
:
CINE ESTI TU SA RECOMANZI PASTILE UNEI PERSOANE CARE NU AI VAZUT-O IN VIATA TA?
anca_dragomir_88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 16:25
doamneeeee..... va omoratzi singura cu pastile??dc nu incercatzi sa tinetzi regim alimentar?'dupa toate astea o sa umblatzi numai prin doctori sa va tratati!!si eu sunt mai grasa dar nu asi fi in gradul sa recurg la pastile!incerc acum terapie auriculara!!o sa va spun daca slabesc!
patrizzia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:08
dragele mele ! eu am luat cele mai controversate pastile de slabit din farmacie.va spun ca am slabit 14 kg. in 3 luni si sunt fff multumita .nu am avut nici-un fel de reactii adverse .ma simt bine,si nu am mai luat in greutate !intr-un cuvint sunt fericita !mentionez ca am 42 de ani, si inchipuitiva ca in decursul anilor am tinut nenumarate diete,reuseam sa dau jos citeva kg. dupa care se puneau dublu la loc.acum nu stiu ce sa zic nu v-as putea recomanda si voua deoarece i-am dat si surorii mele si s-a simtit f. rau dupa 4 pilule ! asa ca nu stiu ce sa zic ,ma gindesc ca depinde de organismul fiecaruia !
keyth
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:55
am luat si eu super slim. ce-i drept am gasit o oferta la 45 lei si nu au fost bune deloc.
poate daca luam la 115 lei cum sunt majoritatea poate slabeam.
dar asa absolut DELOC nu am slabit. intr-adevar imi taia pofta de mncare , dar atat !
kudika078131 te rog spune-mi ce pastile ai luat. sunt disperata... m-am ingrasat groaznic de mult.... pe riscul meu le iau , dk mi-o fi rau ma opresc, vad eu ...
ms mutl !!!
marry_44
Postat pe 9 Noiembrie 2009 16:40
HMMMMMM.... PASTILUTE DE SLABIT.... e plina piata de ele... la fel shi sf GOGU!

io acu un an luam reductil.... bad choice! de la 54 la 40 de kile.... din toamna pana in iarna cand am zis stop k aratam k un cadavru ambulat shi credeti-ma k io ma vedeam grasa in continuare.... cred k sufeream cu capu....

pana astazi..... mi am mai revenit... dar am din nou 54 kg!!!! shi ma vad iar grasa... am incercat sa nu mai mananc asha de mult... dar ochii vad... papilele gustative cer.... nu tin cont de ora.... shi iata k iar am ajuns la pastilute... doar k d data asta am zis sa incerc ceva mai putin nociv.... shi am apelat la sf GOGU! m am informat - shi la reductil ma informasem tp de o luna! - shi am ales normaline erbe... azi a fost prima zi.... shi sper sa fie mai bn.... k dupa reductil am ramas cu sechele
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:04
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-11-12 15:04:41HMMMMMM.... PASTILUTE DE SLABIT.... e plina piata de ele... la fel shi sf GOGU!

io acu un an luam reductil.... bad choice! de la 54 la 40 de kile.... din toamna pana in iarna cand am zis stop k aratam k un cadavru ambulat shi credeti-ma k io ma vedeam grasa in continuare.... cred k sufeream cu capu....

pana astazi..... mi am mai revenit... dar am din nou 54 kg!!!! shi ma vad iar grasa... am incercat sa nu mai mananc asha de mult... dar ochii vad... papilele gustative cer.... nu tin cont de ora.... shi iata k iar am ajuns la pastilute... doar k d data asta am zis sa incerc ceva mai putin nociv.... shi am apelat la sf GOGU! m am informat - shi la reductil ma informasem tp de o luna! - shi am ales normaline erbe... azi a fost prima zi.... shi sper sa fie mai bn.... k dupa reductil am ramas cu sechele

ai grija cum ramai si dupa astea.
Ronnie_Coleman
Postat pe 12 Noiembrie 2009 22:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lam parasit el s-a combinat cu alta dar.. 12 De la: concordia 11 Noiembrie 2009 09:00
CELE MAI RENUMITE PRODUSE DE SLABIT 2013 4 De la: kudika_25607 25 Februarie 2013 13:04
lindaxa&alcool 9 De la: luxxy_2007 10 Iulie 2009 00:04
Fetelor ce parere aveti despre noul aparat de slabit eximia? 10 De la: mihaela_eugenia 26 Iulie 2008 22:24
omegasvelt-o porcarie 2 De la: kudika226898 16 Martie 2011 07:04