buna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

mirela2782 Avatarul lui mirela2782

5 mesaje
Oras: constanta

buna
eu as vrea sa adaug un subiect nou,acela referitor la barbatii care isi lovesc sotiile.
Raporteaza abuz de limbaj
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

De la: mirela2782, la data 2009-04-14 08:19:57buna
eu as vrea sa adaug un subiect nou,acela referitor la barbatii care isi lovesc sotiile.

aia nu sunt barbatzi, nici macar animale nu-i potzi numii. ai jignii regnul.
Fosta membra Kudika.ro

buna!
mda...sunt si d-astia ! Care-i baiul?Ai un asemenea specimen?
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
Fosta membra Kudika.ro
dc isi lovesc barbatii ,muierea?.
pai asa a fost tot timpul..................s-a intamplat in familia lor.....asta stiu sa faca...........asta aplica.........
cel mai bn e sa te feresti de astfel de barbat..............nu ca ar fi grav.....dar poate te inveti cu bataia............
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asemnarea dintre dou persoane, ci misterul dintre ele......
Fosta membra Kudika.ro
Mda, chiar!
Ce vrei sa vorbesti despre ei? (vorba Ellei - 'neatza, Ella )
Si vorba Paradisiacei, sunt no-no-NO situation... Nu poti sta cu unul asa, daca nu primeste ajutor de specialitate (psiholog, adica) o s-o repete. Si o sa zica ca e vina ta... Ca tu il superi asa de tare ca nu mai stie de el... Desi el te iubeste... Dar tu esti vinovata... Bla-bla!
Subiectul, apropo, nu e nou pe kudika... Chestiile astea le repet deja 'shpea oara... Ma intreb cate le-au si inteles
Fosta membra Kudika.ro
'neata Dora

Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
dontworibehapi Avatarul lui dontworibehapi

12175 mesaje
Oras: bucuresti

si eu un canvat yo care face parte din regnul barbatesc ieste ca aceeia vor sa isi arate puterea dar nu au in fata cui
http://www.youtube.com/watch?v=F-qXyLUklsg&feature=channel
cristi_nne Avatarul lui cristi_nne

1173 mesaje
Oras: slatina

De la: dontworibehapi, la data 2009-04-14 08:53:28si eu un canvat yo care face parte din regnul barbatesc ieste ca aceeia vor sa isi arate puterea dar nu au in fata cui

pai asa va vreu mei asta gandire sanatoasa pentru un barbat.
Fosta membra Kudika.ro
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-14 08:53:28si eu un canvat yo care face parte din regnul barbatesc ieste ca aceeia vor sa isi arate puterea dar nu au in fata cui

In stilu' lui foarte personal Aratosu' nostru ( )a pus deshtu' pa rana.
Aia este niste amarati care - in viata de toate zilele si cu altii decat femeile si copiii - nu au tupeu sa se "ia"... Si atunci isi aduc frustrarile acasa...
Sau mai sunt cei abuzati in copilarie, care isi imagineaza ca totul se rezolva cu pumnul, asa ca nu mai deranjeaza celulele cenushii, trec direct la... gimnastica pumnului )

12175 mesaje

De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-14 08:56:42

pai asa va vreu mei asta gandire sanatoasa pentru un barbat.
no da asta ii adevarul si lasand la o parte ca sunt barbat pana la urma urmei frate nu iti prinde mintea cu o femeie mai bine cumpara un sac de box ca e mai sanatos faci si antrenament si te menti si in forma gata nu mai spun nimic

12175 mesaje

De la: Dor_a, la data 2009-04-14 08:58:46

In stilu' lui foarte personal Aratosu' nostru ( )a pus deshtu' pa rana.
Aia este niste amarati care - in viata de toate zilele si cu altii decat femeile si copiii - nu au tupeu sa se "ia"... Si atunci isi aduc frustrarile acasa...
Sau mai sunt cei abuzati in copilarie, care isi imagineaza ca totul se rezolva cu pumnul, asa ca nu mai deranjeaza celulele cenushii, trec direct la... gimnastica pumnului )
e nu puteam sa fiu totusi chiar asa de rau ca doar fac si eu parte din aceeasi specie :p
teolaladora Avatarul lui teolaladora

48 mesaje
Oras: cluj

nici nu merita sa vb despre ei
bestiutza_relouded Avatarul lui bestiutza_relouded

8232 mesaje

De la: teolaladora, la data 2009-04-14 14:58:57

nici nu merita sa vb despre ei

subscriu
http://lumeacafelei.eva.ro/plantatia-lui-bestiuitza/

5 mesaje

din pacate da am parte de un asemenea specimen.
in societate e un om respectat,e medic, nimeni nu si-ar imagina ce face el acasa.
problema e ca i se pare normal din moment ce si tatal lui a facut acelasi lucru cu mama lui.

5 mesaje

problema e ca parintii lui sunt de partea lui,au zis ceva de genul ca eu l-am enervat asa de tare incat a facut chestia asta,ca eu nu ma mai maturizez destul si ca rufele se spala in familie,asa e la ei si se mai dau intelectuali,tatal lui e medic ca si el iar mama lui profesoara.
avem o fetita de 6 luni,si m-a trantit pe jos in fata ei.
stiu ca ar fi trebuit sa il denunt atunci nu stiu de ce nu am facut-o.
UnYang Avatarul lui UnYang

239 mesaje

De la: mirela2782, la data 2009-04-15 19:02:55problema e ca parintii lui sunt de partea lui,au zis ceva de genul ca eu l-am enervat asa de tare incat a facut chestia asta,ca eu nu ma mai maturizez destul si ca rufele se spala in familie,asa e la ei si se mai dau intelectuali,tatal lui e medic ca si el iar mama lui profesoara.

Platesti 5 milioane la doi baietasi, il bat asa un pic, de intimidare, dupa care ii soptesc la ureche: "n-o mai bate pe nevasta-ta, ca te lasam fara boase". Si-ai rezolvat.
Man is born crying. When he has cried enough, he dies.
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

"stiu ca ar fi trebuit sa il denunt atunci nu stiu de ce nu am facut-o"

poate ca ti`o placut ce ai vazut
Sweet Little Devil
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje

barbatii care dau intr-o femeie sunt niste ticalosii

5 mesaje

nu mi-a placut in nici un caz,mi-a fost teama sa iau o decizie categorica doar.
Fosta membra Kudika.ro
De la: mirela2782, la data 2009-04-15 19:02:55problema e ca parintii lui sunt de partea lui,au zis ceva de genul ca eu l-am enervat asa de tare incat a facut chestia asta,ca eu nu ma mai maturizez destul si ca rufele se spala in familie,asa e la ei si se mai dau intelectuali,tatal lui e medic ca si el iar mama lui profesoara.

Depinde de tine in mare masura.Daca vrei sa ramai cu el trebuie sa fi pregatita ca asta va fi viata pe care o vei avea.Nimeni si nimic nu scuza un asemenea comportament.
Probabil ca ii vei gasi scuze ,o sa spui ca ramai cu el pentru copil ...
anissya Avatarul lui anissya

275 mesaje
Oras: timisoara

De la: UnYang, la data 2009-04-15 19:06:20

Platesti 5 milioane la doi baietasi, il bat asa un pic, de intimidare, dupa care ii soptesc la ureche: "n-o mai bate pe nevasta-ta, ca te lasam fara boase". Si-ai rezolvat.

best idea so far