Setari Cookie-uri

Magia primului sarut

ok....daca zilele trecute topicurile mele erau despre relatii esuate m'am gandit sa va intreb altceva cum a fost pt voi primul sarut? cati ani avea baiatul/fata? a fost romantic? a fost rapid? cum a fost ?

pentru mine a fost romantic s'a intamplat intr'o zi de septembrie , era soare afara si noi eram pe un deal intinsi pe jos. el avea 17 ani si eu 13 m'a luat in brate si vreo 20 de minute nu mi'a mai dat drumul a fost magic...
SunGirl
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:24
eu creca aveam vreo 15 ani.. stiu ca imi era o frica sa ma sarut.. ce mai habar n`aveam .... am pierdut firu` in continuare... stai sa`mi amintesc....
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:28
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-16 13:28:19 eu creca aveam vreo 15 ani.. stiu ca imi era o frica sa ma sarut.. ce mai habar n`aveam .... am pierdut firu` in continuare... stai sa`mi amintesc....



io stiu k eram micutza....shi ma uitam la candy candy shi ea s a sarutat cu tipu.. parca ceva cu moruu vreo 20 shi ceva de secunde... shi io aveam prieten.... shi am zis k vreau shi io la fel... shi tot atatea secunde pe ceas shi asha a fost..... aveam niste emotii...olelleu... shi a durat mai mult de 20 de secunde shi ceva ... dar o sa l tin minte toata viatza
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 16 Aprilie 2009 13:33
De la: SunGirl, la data 2009-04-16 13:24:26ok....daca zilele trecute topicurile mele erau despre relatii esuate m'am gandit sa va intreb altceva cum a fost pt voi primul sarut? cati ani avea baiatul/fata? a fost romantic? a fost rapid? cum a fost ?

pentru mine a fost romantic s'a intamplat intr'o zi de septembrie , era soare afara si noi eram pe un deal intinsi pe jos. el avea 17 ani si eu 13 m'a luat in brate si vreo 20 de minute nu mi'a mai dat drumul a fost magic...


Eu aveam vreo 12 ani si jumate si el avea vreo 13-14 ani si m-a intrebat daca nu vreau sa-l sarut iar eu i-am zis ca nu stiu si atunci m-a sarutat el..A fost intr-adevar magic momentul...mie imi placea de el dinainte dar nu-i spusesem niciodata... Da...intr-adevar a fost frumos...ne ascundeam ca sa nu ne vada nimeni si ne sarutam...asta timp de vreo 2-3 saptamani ca pe urma mi s-a parut ca-mi place de altcineva...
camelusha83
Postat pe 16 Aprilie 2009 14:25
magia primului sarut..........pe dreaq magie: aveam 15 ani si ma invitat un baiat la film ........baiatul era vedeta pe atunci ca era dansator la dansuri de societate si nu puteam sa refuz asemenea invitatie!.............rulau liceenii si eu eram moarta dupa Banica jr......iar la un moment dat ma ia respectivul dupa git si vrea sa ma pupe........eu sa scap sa vad filmul stau ca o marmota si ma trezesc cu o limba in cerul gurii bleah..........nu sa mai repetat experienta ca a primit un cot in coaste si am fugit!..............
FRANNNCE
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:32
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-16 15:32:48magia primului sarut..........pe dreaq magie: aveam 15 ani si ma invitat un baiat la film ........baiatul era vedeta pe atunci ca era dansator la dansuri de societate si nu puteam sa refuz asemenea invitatie!.............rulau liceenii si eu eram moarta dupa Banica jr......iar la un moment dat ma ia respectivul dupa git si vrea sa ma pupe........eu sa scap sa vad filmul stau ca o marmota si ma trezesc cu o limba in cerul gurii bleah..........nu sa mai repetat experienta ca a primit un cot in coaste si am fugit!..............


Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 15:34
wow.... ce vremuri faine
si superbe....imi placea un baiat mult de tot...si cind ma sarutat... pluteam....da ce mai pluteam.....eh ce frumoasa este dragostea
pamela_1
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:32
a fost magic desi era stirba (glumesc) dupa care am iesit la o ..........................amintiri.
bebe_lush_ul
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:35
oricum cand ''''''M-A(M LINIUTA A ) SARUTAT'''' A FOST FASCINANT , SENZATIONAL SI INCA NU EXISTA O(ZERO) TV.
bebe_lush_ul
Postat pe 29 Aprilie 2009 08:39
TZAA aveam 12 ani jumate el avea 13 ani si ceva..eram in vacanta de vara la bunicii mei..si ne strangeam mai multi pr pe un deal..acolo l-am cunoscut si pe el am stat cam o luna de zile fara sa ne sarutam ne pupam doar pe buze ,apoi dupa o luna de zile..eu cu pr mei ne pregateam sa plecam spre casa i aveam de urcat o panta,el a venit dupa mn si a sp ca vr sa ma sarute eu am incremenit pt ca nu aveam habar sa sarut dar eu ii zisesem ca stiu m-a alergat putin pe acolo ce-i drept pana m-a prins si m-a pus jos fiind in panta pozitia era ceva de genul capul in jos picioarele in sus s-a pus peste mine si m-am trezit cu limba lui la mn in gura.. bleahh atunci pe moment nu stiu ce sa zic mi-a placut dar dupa ce am terminat ,,magia aia,,pr mele isi dadeau cu parerea si se intrebau de cat timp nu so fi spalat pe dinti ..mie atunci mai rau imi venea rau..dar apoi...a fost fr pana s-a term vacanta desigur :
unika_melina
Postat pe 1 Mai 2009 04:31
oooaauuu! primul sarut e super mai ales cand se lasa asteptat de ceva timp...si tot ti-l doresti si ti-l imaginezi...si dak mai ai si fantezii
danut_lucian
Postat pe 17 Iunie 2009 17:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Premii, concursuri, tombole 1 De la: miha_munteanu 7 Mai 2010 11:21
Posibila sarcina 33 De la: lady_fox_86 28 Ianuarie 2010 10:23
... cum sa-l impresionez.... 4 De la: ladyniko 11 Mai 2010 19:55
buna doamnelor 2 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 08:20
Nedumerire 1 De la: kudika_1008588 22 Aprilie 2016 13:42