Setari Cookie-uri

Jupaneasa tine casa si jupanul tine drumul???!!!! adevar sau doar expresie

Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???
MFW
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:16
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???




Uhhhh cat de profund esti ...te referi la toate femeile adica generalizezi ??? sau simt cumva o frustrare personala .,..nu ca m-ar interesa, dar din ce zici tu aici cam asta reiese ..imi place zicala ...
Tu te referi la domnitele in primejdie care se vor rasfatzate, plimbate si alintate ..dar mai sunt si altfel de femei ...care isi cresc singure copii care sunt pe picioarele lor si au nevoie doar de iubire, respect si sinceritate si nu suport financiar ...e bine sa fie din amandoua cate putin..nu sa-ti vinzi sufletul ...banul este ochiul dracului ...si nu aduce fericirea ...
Asta cu egalitatea intre sexe nu e generala ...sunt femei care calca pe cap barbati care se cred valabili si sunt femei care se injosesc in fiecare zi ...
Putin cam prea generalist si misogin postul tau ...fiecare isi face viatza asa cum vrea ...
___LL___
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:23
Coasta...proasta....rimeaza.
dragos_quicki
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:31
De la: dragos_quicki, la data 2009-04-27 17:31:02Coasta...proasta....rimeaza.


Esti misogin la maxim, si daca nu ai mai mult de adaugat decat replica de mai sus, dovedesti ca tu esti asa cum ai numit coasta... no offence

Si de acord cu LL, nu ai nici un drept sa genralizezi, asta numai daca nu ai ajuns cumva sa cunosti toate femeile...deci putin probabil.

Sau tu ai postat articlolul asta ca sa le vezi pe cele nematerialiste? Interesant atunci
pisicuta_trista
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:06
Cat de trueeeee ...tokio hotellll...aia a fost buna "cate putin din amandoua" LL.....io ma bucur cand sunt facut misogin.....si orikum....la vorba.....va dau nota baxima.
Cu cat cunosti mai multe femei cu atat devii mai misogin.....in expresie toate sunteti flori rare numai bune de iubit si respectat....dar.......It'a all about the benjamins baby :D
MFW
Postat pe 27 Aprilie 2009 21:33
De la: MFW, la data 2009-04-27 21:33:09Cat de trueeeee ...tokio hotellll...aia a fost buna "cate putin din amandoua" LL.....io ma bucur cand sunt facut misogin.....si orikum....la vorba.....va dau nota baxima.
Cu cat cunosti mai multe femei cu atat devii mai misogin.....in expresie toate sunteti flori rare numai bune de iubit si respectat....dar.......It'a all about the benjamins baby :D


Tokyo hotel la tine in cap ma baiatule ...emo-istule mic de ce esti

Habar ai ce vrei ...stai singur si o sa te simti mai bine sau ia-ti un caine ...la mine functioneaza..nici eu nu's multumita de ce specimene masculine am intalnit asa ca adevarul e undeva la mijloc! ...banii invart lumea...daca nu ai ce manca degeaba te iubesti la nebunie ca se duce dracu totul ...unul trebuie sa aiba putin mai mult si nu am zis neaparat ca ala tre' sa fie barbatul sexist micutz si certaretz ...
Daca stau mai bine sa ma gandesc nu-ti lua caine ...ca si ingrijirea cainelui necesita bani ...du-te sus pe munte si te hraneste cu radacini daca viata in societate nu-ti mai place ...

Bucura-te bucuros de bucuria bucuriei !

___LL___
Postat pe 27 Aprilie 2009 21:54
ori esti misogin,ori esti misogin!din doua-una!!!ce va mai place voua barbatilor sa va mai laudati singuri!ce draga,iti simti pozitia amenintata?acum ca femeile au inceput sa fie apreciate si tratate mai cu respect decat in urma cu un deceniu,acum ca au inceput sa se vada familiile intretinute de partea feminina,acum ca au invatat si ele regulile razboiului...cred ca gresesti enorm facand aceasta afirmatie,cum ca femeile ar fi de fapt o "subspecie".sunt cazuri celebre in istorie cand barbati s-au afirmat in urma unor relatii cu femei"puternice".si un caz al zilelor noastre:celebrul cuplu radulescu_otil.era un personaj fad inainte de a incepe relatia!iar acum ....ar fi mult prea multe de spus,dar concluzia este ca suntem la fel,oameni,si avem aceleasi DEFECTE!
gabriela_35ct
Postat pe 27 Aprilie 2009 21:58
daaaa jupaneasa tine casa si jupanul drumul asa e ...dar sti qm zici u alea..materialiste ar sta si cu mosnegi daca vor banii ar face orice pentru ei:P dar ... sunt si unele care nu ar sta q tipi pentru bani gandeste`te si u in ansamblu daca ai fi femeie te`ai casatori cu un barbat doar pentru ca are bani si te poate intretine?! cred si yo sunt unele disperate dupa cei q bani pune`te in situatia noastra:P a celor care nu sunt profitoare vreau sa zic
nebuna94
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:07
LL k vroiam sa te intreb pe "Cool J" unde l-ai lasat =))))), am si io citate pe care le tin minte drept replica....true :D....nu cred k era asha grea ironia cu "emo-ul" k se poarta si e true =))))...da nah......Jah Jas bless doesn't bless everybody punct(.) =)))
Cat despre comparatia in care femeie e "The SHET"...radulescu si iotil.....daca vrei sa imi dai exemple de fumei zi si tu Cleopatra, Elena din Troia...pana mea....pentru un barbat misogin...pe astea le respect......ca provocara draq razboaie :D da nah.....o stii pe aia cu Jah Jah bless...e valabila si pentru tine =))))
nebuna 94 i like your style k sa zic asha...........Ristekpa!!!
Oricum e poveste lunga....io cred ca la multe femei/barbati inca versul "Desteapta-te romane(femeie/barbate)" inca makes no matha' fuckin' sense ......da e bine k mai sunt si fete kare keep it real.....
Pentru femeile neprofitoare ca sa le zic asha....au si ele drum greu :D....tre sa facem un bar pt femei si barbati still true =)))))) Ca tinuta a barului punem la intrare: Nu aveti voie in locatie cu burta si cu silicoane& botox :))))
MFW
Postat pe 28 Aprilie 2009 02:15
k uitashi draq.....cu voi feministele astea :DD...o sa scriu pe blog si las titlurile "Sexperiente si experiente cu femei si mentalitatile lor" :D sa vedeti si voi....dc misogin is the name and pussy is te game =))) k vine si aia care iti pune "vata-n nas" da e da bine :PPPP Ciao fahh da-va draqqqq :D
MFW
Postat pe 28 Aprilie 2009 02:25
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???



Ce sa-ti fac fratzica daca tu le vezi doar pe alea care se uita dupa cayenne, money-money etc ?
Mai iesi si tu in lume ca nu e dracul atat de negru ! Mai sunt si fomei decente, stai tu linisit, chill !

Postat pe 28 Aprilie 2009 02:38
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???


asa si???
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 02:42
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???


lasa frate ca nu e asa,sunt si care au un seriviciu bun,o casa frumoasa si o viata buna....si prefera sa se simta bine cate o saptamana cu un tip care vorbeste frumos si le respecta,in loc sa suporte vreun mameluc pe cap luni de zile ,care mai da si cate un part in pat langa ea ,sau are piciore inputite,sunt femei ,care,asa ca unii barbati prefera linistea in jurul lor si cate un fuckbuddy care sa fie langa ele la nevoie. personal nu am avut niciodata nimic in potriva unei relatii de acest gen deoarece nici io nu am avut chef sau timp de obligatii.

nu mai generaliza ca nu zici bine si nu e corect. sa fi tu sanatos cate femei de cariera sunt in bucuresti sau fete de senatori sau ....fete de fete

destept e cine se bucura de ele
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 Aprilie 2009 02:45
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???


as spune ca esti misogin,frustrat si sinistru,as afirma asta fara vreo intentie de-a fi rautacios sau nerespectos,dar nu stiu daca esti macar destul de destept sa accepti niste adevaruri
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 28 Aprilie 2009 02:50
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???


moooaaammmaaaa ce profund esti.....da tu vb serios??? pfffff...mei baiete da numai veneai odata sa ne deshchizi si noua ochii, da' nu de alta da sa ne desteptam d'nle si noi.....ce dreaq.
si ca sa-ti raspund la intrebarea ta : nici nu avem cum sa ne dorim egalitate cu unul ca tine, k venii vba...... am mai spus: specia voastra pute
cristi_nne
Postat pe 28 Aprilie 2009 08:09
De la: nebuna94, la data 2009-04-27 22:07:15daaaa jupaneasa tine casa si jupanul drumul asa e ...dar sti qm zici u alea..materialiste ar sta si cu mosnegi daca vor banii ar face orice pentru ei:P dar ... sunt si unele care nu ar sta q tipi pentru bani gandeste`te si u in ansamblu daca ai fi femeie te`ai casatori cu un barbat doar pentru ca are bani si te poate intretine?! cred si yo sunt unele disperate dupa cei q bani pune`te in situatia noastra:P a celor care nu sunt profitoare vreau sa zic



Aleg a 2 a varianta


Cu drag,

Dragps
dragos_quicki
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:30
De la: gabriela_35ct, la data 2009-04-27 21:58:56ori esti misogin,ori esti misogin!din doua-una!!!ce va mai place voua barbatilor sa va mai laudati singuri!ce draga,iti simti pozitia amenintata?acum ca femeile au inceput sa fie apreciate si tratate mai cu respect decat in urma cu un deceniu,acum ca au inceput sa se vada familiile intretinute de partea feminina,acum ca au invatat si ele regulile razboiului...cred ca gresesti enorm facand aceasta afirmatie,cum ca femeile ar fi de fapt o "subspecie".sunt cazuri celebre in istorie cand barbati s-au afirmat in urma unor relatii cu femei"puternice".si un caz al zilelor noastre:celebrul cuplu radulescu_otil.era un personaj fad inainte de a incepe relatia!iar acum ....ar fi mult prea multe de spus,dar concluzia este ca suntem la fel,oameni,si avem aceleasi DEFECTE!



a 2 a varianta e mai buna.....
dragos_quicki
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:33
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-28 02:50:57
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???


as spune ca esti misogin,frustrat si sinistru,as afirma asta fara vreo intentie de-a fi rautacios sau nerespectos,dar nu stiu daca esti macar destul de destept sa accepti niste adevaruri


Laude tie!In sf pe acest forum un tip care nu este misogin!!!!!!!!!
bebe_Cristina
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:48
De la: MFW, la data 2009-04-28 02:25:32k uitashi draq.....cu voi feministele astea :DD...o sa scriu pe blog si las titlurile "Sexperiente si experiente cu femei si mentalitatile lor" :D sa vedeti si voi....dc misogin is the name and pussy is te game =))) k vine si aia care iti pune "vata-n nas" da e da bine :PPPP Ciao fahh da-va draqqqq :D
sti vorba aia pentru un carmat iei tot porcu cam asta e cu barbati baiete si sa i ti mai spun ceva pana la urma toti barbati cam au aceeasi mama nesimtirea mai mult vizibila la uni si mai putin vizibila la alti si tot femaile sunt obligate sa suporte
smigal
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:02
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???

pai.......daca generalizezi...am sa iti dau un raspuns pe masura ta....pt ca exista misogini ca tine si o merita din plin.....sa fiti facuti de bani si sa fiti luati in deradere...............
daca nu ai fi generalizat ...ti-as fi scris ca nu toate cautam asta...........unii ne acuza ca suntem cu "pu tza" ,femei emancipate .....altii ca ne inselam partenerii ,altiii nici ei nu mai stiu cum sa ne catalogheze.......pe noi ,femeile din ziua de azi..........dar faptul ca e bagati in anumite categorii denota cata lipsa de caracter aveti.....cat de greu va e cand o fata va joaca pe degete........cat de mult va place sa va plangeti de mila.........
doamna poti fi si fara un partener cu bani...............o doamna nu se arata prin imbracaminte si bijuterii scumpe.....ci prin comportament si caracter........................
egalitate intre sexe exista.........si a existat doar ca nu a fost mediatizat................atat barbatul si femeia sunt o singura specie ...........
tu vrei sa apari un om intelept dar prost........sa iti spun si de ce.......scrii numai prostii dar esti mandru ca ai facut-o....pe pamantul asta sunt multi ca tine.......dar stii care e diferenta dintre noi ,faptul ca ii miros de la o posta.......pe semenii tai........ .
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:02
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:02:16
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???

pai.......daca generalizezi...am sa iti dau un raspuns pe masura ta....pt ca exista misogini ca tine si o merita din plin.....sa fiti facuti de bani si sa fiti luati in deradere...............
daca nu ai fi generalizat ...ti-as fi scris ca nu toate cautam asta...........unii ne acuza ca suntem cu "pu tza" ,femei emancipate .....altii ca ne inselam partenerii ,altiii nici ei nu mai stiu cum sa ne catalogheze.......pe noi ,femeile din ziua de azi..........dar faptul ca e bagati in anumite categorii denota cata lipsa de caracter aveti.....cat de greu va e cand o fata va joaca pe degete........cat de mult va place sa va plangeti de mila.........
doamna poti fi si fara un partener cu bani...............o doamna nu se arata prin imbracaminte si bijuterii scumpe.....ci prin comportament si caracter........................
egalitate intre sexe exista.........si a existat doar ca nu a fost mediatizat................atat barbatul si femeia sunt o singura specie ...........
tu vrei sa apari un om intelept dar prost........sa iti spun si de ce.......scrii numai prostii dar esti mandru ca ai facut-o....pe pamantul asta sunt multi ca tine.......dar stii care e diferenta dintre noi ,faptul ca ii miros de la o posta.......pe semenii tai........ .


adeca io mi-s o DOAMNA........si mai sunt si intretinuta !!!!.......... ....vai,vai,vai,ce subspecie ordinara sunt !!!........sa-mi fie rusine 2 secunde !!!........ ......gata,mi-a fost.........si-acu'...........
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:18
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???
nu cred ca ele cauta asa ceva si cauta mai degraba o persoana care sa le respecte, si sa aiba caracter..sa fim seriosi bani in ziua de azi sunt maculatura si sunt femei care au mai multi bani decat uni barbati acu ele saracele ce or trebui sa faca sa devin sarace ca sa stea cu un barbat.... ce nu as da yo sa gasesc pe cineva care sa castige si mai mult ca mine ca atunci nu as mai avea cuvinte... si nici nu i-as reprosa ca castiga mai mult ca mine...ca tot noi cheltuim bani nu...
dontworibehapi
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:25
De la: etta, la data 2009-04-28 10:18:27
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:02:16
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???

pai.......daca generalizezi...am sa iti dau un raspuns pe masura ta....pt ca exista misogini ca tine si o merita din plin.....sa fiti facuti de bani si sa fiti luati in deradere...............
daca nu ai fi generalizat ...ti-as fi scris ca nu toate cautam asta...........unii ne acuza ca suntem cu "pu tza" ,femei emancipate .....altii ca ne inselam partenerii ,altiii nici ei nu mai stiu cum sa ne catalogheze.......pe noi ,femeile din ziua de azi..........dar faptul ca e bagati in anumite categorii denota cata lipsa de caracter aveti.....cat de greu va e cand o fata va joaca pe degete........cat de mult va place sa va plangeti de mila.........
doamna poti fi si fara un partener cu bani...............o doamna nu se arata prin imbracaminte si bijuterii scumpe.....ci prin comportament si caracter........................
egalitate intre sexe exista.........si a existat doar ca nu a fost mediatizat................atat barbatul si femeia sunt o singura specie ...........
tu vrei sa apari un om intelept dar prost........sa iti spun si de ce.......scrii numai prostii dar esti mandru ca ai facut-o....pe pamantul asta sunt multi ca tine.......dar stii care e diferenta dintre noi ,faptul ca ii miros de la o posta.......pe semenii tai........ .


adeca io mi-s o DOAMNA........si mai sunt si intretinuta !!!!.......... ....vai,vai,vai,ce subspecie ordinara sunt !!!........sa-mi fie rusine 2 secunde !!!........ ......gata,mi-a fost.........si-acu'...........
ma intreti si pe mine
dontworibehapi
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:28
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-28 10:25:07
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???
nu cred ca ele cauta asa ceva si cauta mai degraba o persoana care sa le respecte, si sa aiba caracter..sa fim seriosi bani in ziua de azi sunt maculatura si sunt femei care au mai multi bani decat uni barbati acu ele saracele ce or trebui sa faca sa devin sarace ca sa stea cu un barbat.... ce nu as da yo sa gasesc pe cineva care sa castige si mai mult ca mine ca atunci nu as mai avea cuvinte... si nici nu i-as reprosa ca castiga mai mult ca mine...ca tot noi cheltuim bani nu...
ai spuso super
smigal
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:31
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-28 10:28:24
De la: etta, la data 2009-04-28 10:18:27
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 10:02:16
De la: MFW, la data 2009-04-27 17:16:34Sunt foarte mirat de ce toate femeile cauta barbati cu un statut financiar sau social care sa le asigure un trai peste mediu, sau daca nu gasesc asa ceva sunt in cautarea unuia si resping orice fel de interactiune cu alt gen de om. Sa fim sinceri toate femeile vor sa fie doamne, dar de ce sunt putine care prin propriile puteri ajung doamne si restul sunt "domnite" de barbati? Chiar nu va doriti egalitate intre sexe?? De ce voi singure va comportati ca o "subspecie" a barbatului???

pai.......daca generalizezi...am sa iti dau un raspuns pe masura ta....pt ca exista misogini ca tine si o merita din plin.....sa fiti facuti de bani si sa fiti luati in deradere...............
daca nu ai fi generalizat ...ti-as fi scris ca nu toate cautam asta...........unii ne acuza ca suntem cu "pu tza" ,femei emancipate .....altii ca ne inselam partenerii ,altiii nici ei nu mai stiu cum sa ne catalogheze.......pe noi ,femeile din ziua de azi..........dar faptul ca e bagati in anumite categorii denota cata lipsa de caracter aveti.....cat de greu va e cand o fata va joaca pe degete........cat de mult va place sa va plangeti de mila.........
doamna poti fi si fara un partener cu bani...............o doamna nu se arata prin imbracaminte si bijuterii scumpe.....ci prin comportament si caracter........................
egalitate intre sexe exista.........si a existat doar ca nu a fost mediatizat................atat barbatul si femeia sunt o singura specie ...........
tu vrei sa apari un om intelept dar prost........sa iti spun si de ce.......scrii numai prostii dar esti mandru ca ai facut-o....pe pamantul asta sunt multi ca tine.......dar stii care e diferenta dintre noi ,faptul ca ii miros de la o posta.......pe semenii tai........ .


adeca io mi-s o DOAMNA........si mai sunt si intretinuta !!!!.......... ....vai,vai,vai,ce subspecie ordinara sunt !!!........sa-mi fie rusine 2 secunde !!!........ ......gata,mi-a fost.........si-acu'...........
ma intreti si pe mine


exprima-te ......si negociem...... ...........da' vezi ca am lucrat in vanzari,si negocierea e primul lucru pe care il inveti !!!.........
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:32
ba mie nu mi-e rusine....sunt intretzinuta si cu asta basta....si asta pt ca merit si stiu sa il fac pe al meu dependent de moa........adevarat,e o arta,etta,stii si tu f bine
tananana
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:32
aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse
matracucu
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:33
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:32:18ba mie nu mi-e rusine....sunt intretzinuta si cu asta basta....si asta pt ca merit si stiu sa il fac pe al meu dependent de moa........adevarat,e o arta,etta,stii si tu f bine
tananana


etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:34
altu doamne baiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pudika sa sti ca nu ma mai joc da ce ti-am facut frate de ne blagoslovesti numai cu din astia?
donttouch
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:34
De la: just_laura, la data 2009-04-28 10:33:57aaaa,uitai sa specific....prin propriile mele puteri am ajuns asa.......si farmece personale,of corse


se pare ca ai folosit spray-ul Farmec,de pe vremuri !!!.....ce miresme.....ce mirosuri !!!.........
etta
Postat pe 28 Aprilie 2009 10:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut lideri in MLM 1 De la: juicenoni 22 Septembrie 2010 09:14
PREGATIRE PENTRU NUNTA!!!!!!! 17 De la: reo 4 Septembrie 2009 22:05
cum am petrecut de ziua indragostitilor ? 1 De la: miki07 22 Februarie 2009 15:09
nush c sa fac... 27 De la: silviu98 17 Ianuarie 2011 15:56
merge cariera din asta? 1 De la: toCSic 18 Iulie 2009 22:57