Setari Cookie-uri

propunere indecenta...cu un peste mioritic pe post de "John Gage" -cazut in mizerie:)))

Vineri seara, Fratelli.Iesire cu fetele. Dupa o zi infernala de munca si slalom printre facturi si plati intarziate,m-au scos cu forta din casa: Madalina, Adela, Mishi, Aleha, Malina ,Cami & company.E obositor sa iesi in club. Va jur. 2 ore pregatiri. Make-up, tinuta si nervi -la mine. Chicoteli , buna dispozitie si caipiroska-la ele. In locatia de senzatie: fum, fite si energii de toate felurile. Stateam cu haina in brate si bateam nervoasa din picior, in speranta ca voi pleca acasa cat mai repede. Dupa primul campari orange, mi-am dus haina la garderoba...si a inceput distractia.In scurt timp,am uitat de tot stresul vietii mele.
Mi-am exersat din plin magnetismul(sport abandonat pe o perioada nedeterminata). Ma jucam de-a vanatorul(distractie rezervata, de obicei barbatilor) spre amuzamentul total al fetelor si al meu,
desigur. Pe scurt, alegeam "victima", din cel mai indepartat colt al clubului...il "magnetizam" cu privirea. In mai putin de cateva minute, "victima" era langa mine...moment in care hotaram "stop joc" si el devenea complet neinteresant. Alegeam un altul...si tot asa...La un moment dat, un barbat a inceput sa ma studieze cu atentie si extrem de insistent. Statura medie,burta in faza incipienta si brunetel foc.Era imbracat impecabil si incojurat de "gratii" brand-uite -incepand cu oja de pe unghia de la picior si terminand cu extensiile capilare. Tipul parea sarmant, imi zambea larg si imi monitoriza absolut toate reactiile.Imi arata palma cu degetele rasfirate...gest pe care l-am interpretat, in naivitatea mea, ca pe un salut. Daca ar fi sa ne luam dupa ce scrie in psihologia gesturilor lui Collett, tipul era deschis, plin de bunavointa si foarte interesat. "Feeling-urile" mele erau amortite de oboseala, fum si alcool. Adica nu il "scanam" pentru ca nu puteam...era prea mare aglomeratia.Fetele radeau si ii intorceau salutul tot asa, cu palma deschisa si degetele rasfirate
....numai ca...el cu mine avea ce avea. La un moment dat, il vad ca ii spune ceva barmanului, moment in care, barmanul se indreapta hotarat catre mine. Am curaj sa pariez ca nu va imaginati ce mesaj mi-a transmis barmanul!!!"Domnul doreste sa..."...si aici
aleg sa ma exprim elegant...pe scurt, dorea sa-l insotesc. Mana lui,
cu degetele frumos rasfirate exprima...nu deschidere si bunavointa ...era tariful pe care credea ca il negociaza cu mine!Aproape incredibil...eu eram cazuta din avion!!!
HeHe!!! valorez-pe piata neagra-500 de euro! N-as fi zis, jur:)!!!
Imi pare rau ca nu i-am facut o fotografie!DAR,il rog pe fotograful de la foto-monden/Utv, care a facut poze toata noaptea, sa ma ajute sa-l gasesc. Ii pun poza pe blog...fetele il recunosc usor...
Nu mi-e frica, n-are ce sa-mi faca. Daca e peste, cu atat mai rau pentru el! stiu ca asta n-o sa-i schimbe viata,dar o sa ma simt eu mai bine!!! Asa a fost...v-am povestit si voua...atentie fetelor! in ce cluburi mergeti si mai ales...la cine va face cu mana!!!:)))

Postat pe 28 Aprilie 2009 08:06
e bine ca fetele ti-au sustinut tariful... e si foarte funny faza, dar ai foarte mare dreptate.
cristi_nne
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Super Bingo Metropolis 1 De la: sofro 24 Decembrie 2009 13:36
NEvoie de ajutor!!! 1 De la: kudika226715 9 Iulie 2010 12:34
TV 1 De la: kudika503665 5 Februarie 2012 12:47
plictisita, plictisita, plictisita:D....am nevoie de ajutor sa ies din starea asta:D 11 De la: pynky_naughty 19 Septembrie 2009 03:09
Teatru interactiv pentru copii - Piratul Jack și Insula Vrãjitã 1 De la: kudika_994113 10 Noiembrie 2015 13:23