Să votam pentru BRANCUSI

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Să votam pentru BRANCUSI: (5 din 1 vot)

Fosta membra Kudika.ro
Galeriile de artă Saatchi fac un clasament cu cei mai renumiți artisti din sec. XX. BRÂNCUȘI era pe locul 2 la 300 de voturi distanță de Picasso dar a fost depunctat cu 2000 puncte pe motiv că nu era votat masiv din România.
Votează și TU!
Să le arătăm că ne pasă de artiștii nostri, să le arătăm că suntem ROMÂNI. Durează doar 30 de secunde (acum e pe locul 17, încă poate fi salvat).

www.saatchi-gallery.co.uk/artvote
Raporteaza abuz de limbaj
Singurul secret al existentei este sa nu iti fie teama. Niciodata sa nu iti fie teama de ce vei deveni
Fosta membra Kudika.ro
VOTATI!

Curioasa sunt sa vad daca dispare si de aici.
Singurul secret al existentei este sa nu iti fie teama. Niciodata sa nu iti fie teama de ce vei deveni
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

votat !!!
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

hai c'am bagat si io un vot
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-29 16:14:09hai c'am bagat si io un vot

Votat, da' e pe 17 , nu pe 2.... De ce?
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: Dor_a, la data 2009-04-29 16:19:24
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-29 16:14:09hai c'am bagat si io un vot

Votat, da' e pe 17 , nu pe 2.... De ce?

pupici Dora
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
gata!!!
Nu ma deranjeaza sa traiesc intr-o lume a barbatilor, atata timp cat pot fi femeie in ea...
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

eu nu am treaba insa am vazut acolo nume gigantice dragele mele....nu spun ca nu imi place brancusi,iar sangele meu e foarte romanesc,insa ,sa fim seriosi............
scz,e doar parerea mea,oricum l-am votat si eu insa nah.....locul 2 chiar nu e de el....sa fiu iertata.....
Fosta membra Kudika.ro
Era pe locul 2 la 300 de voturi distanță de Picasso dar a fost depunctat cu 2000 puncte pe motiv că nu era votat masiv din România.
Pupici si toate cele bune.
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_laura, la data 2009-04-29 16:41:15eu nu am treaba insa am vazut acolo nume gigantice dragele mele....nu spun ca nu imi place brancusi,iar sangele meu e foarte romanesc,insa ,sa fim seriosi............
scz,e doar parerea mea,oricum l-am votat si eu insa nah.....locul 2 chiar nu e de el....sa fiu iertata.....

Nu ma deranjeaza sa traiesc intr-o lume a barbatilor, atata timp cat pot fi femeie in ea...
Fosta membra Kudika.ro
De la: just_laura, la data 2009-04-29 16:41:15eu nu am treaba insa am vazut acolo nume gigantice dragele mele....nu spun ca nu imi place brancusi,iar sangele meu e foarte romanesc,insa ,sa fim seriosi............

Yap :) nu e doar parerea ta, asa e!
If you see an animal in need... tell someone! Call the police!! Please report animal abuse!! It saves lives!!