Setari Cookie-uri

vreau un sfat

am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)
una_de_pe_aici
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:05
ce insemna mediu deosebit?
deelisha
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:11
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)


off..........mare dilema.........sunt buni astia casatoriti?la ceva?
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:11
De la: deelisha, la data 2009-04-28 16:11:19ce insemna mediu deosebit?


era mai deosebit...zi si noapte tragea la.................
just_heaven
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:12
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)



Cred ca cel mai bine este sa vb cu el sa vezi ce sa intamplat asta daca tii la el sau vrei sa pastrezi relatia
kudibruneta
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:14
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)

Discuta cu el daca vrei sa iti umpli mai departe pauzele de servici cu colegul casatorit...

Ce angajament de lucru ai..Cu trup si suflet Te impreunezi in timpul serviciului, in pauze ...
Cere marire de salar, ca doar ridici moralul colegilor cu o asemenea initiativa
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Aprilie 2009 22:43
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 22:34
asteapta sa te sune..poate a aflat nevasta ca ,are o amanta
andreea_21_nice
Postat pe 14 Mai 2009 16:11
De la: just_heaven, la data 2009-04-28 16:11:42
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)


off..........mare dilema.........sunt buni astia casatoriti?la ceva?

Sunt!
Ca sunt deja dresati!
kristinaCT
Postat pe 14 Mai 2009 16:12
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)


cf?
si cand te duci acasa si ti'o tragi cu sotul u,cum este?il poti privi in ochii?
nenorocitul ala cand se duce acasa,si gaseste mancare,haine spalate,calcate,
n'ui vine sa'si tae venele s'au sa se spanzure?

mai bine mergi la sotia lui,cu sotul u de manuta,si spui ca esti amanta sotului ei
cu siguranta te sfatuesc amandoi de numa numa,dar vezi sa fie si taurasul de prasila de'fata,sa
puteti sta amandoi la terapie intensiva
si acuma raspunsul la cf:
va duceti amandoi la dunare va legati unu de altu(de gat)cu o ata,un bolovan mare de ea,
si va aruncati
scorpyoW
Postat pe 22 Mai 2009 21:58
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)


Io cred ca cel mai bine ar fi sa va impuscati unu' pe celalalt ... darrrrr inainte de asta sa'i faci cunostinta sotului tau cu sotia lui
Diavolyta_
Postat pe 23 Mai 2009 14:17
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem

i-ai speriat ciucurelu' !
Cauta-l tu la telefon, va intalniti si lamuriti.

Teroristele alea cu bolovani si pistoale,
mai treceti pe la ciucurel, altfel ajungeti in trupa lui Ben Laden in divizia Zgrepturoaica Trista'n P....

Postat pe 23 Mai 2009 14:33
draga mea...cum adik relatie in timpul programului??e ca si cum as avea eu o relatie cu un coleg de la facultate dar numai in pauza...scuza-ma...dar cati ani ai??
Miss_L
Postat pe 5 Iunie 2009 21:21
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)


daca ar fi o cruce pe la iconuri cu siguranta as pune-o fara numar...dar....cum draq sa fii maritata ºi sa ai un amant? ma rog,se poate dar de ce mai stai cu sotul tau daca ai ajuns sa ai un amant???de ce nu divortezi???si sa nu-mi raspunzi ca tii la el...caci daca tineai la sot nu-l inselai...asa ca...de ce mai stai langa el???
roscatika23
Postat pe 6 Iunie 2009 02:59
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)




Am si eu o intrebare pentru tine: vrei doar sa lamuresti situatia cu el sau simti lipsa "sedintelor" din pauza? Fii sincera!
un_suflet_rebel
Postat pe 6 Iunie 2009 08:44
De la: una_de_pe_aici, la data 2009-04-28 16:05:17am o relatie cu un coleg de servici si asta numai in timpul programului(tin sa va spun ca lucram si de noapte),atunci cand avem pauze(lucram intr-un mediu mai deosebit asa ca nu va mirati prea tare).Problema este ca ultima data eu nu am mers sa ne vedem pentru ca nu stiam daca el este in acel moment liber(de obicei ma suna el) si din acest motiv el s-a suparat si nu am mai luat legatura.Dati-mi un sfat ce sa fac?Sa il caut eu si sa discutam ce s-a intamplat?(vreau sa precizez ca amandoi suntem casatoriti)



mai bine....dar de ce ai un amant?nu e bun sotul?nu te satisface?chiar sunt curioasa de ce femeile casatorite si barbatii clar...isi 'fac" cate o amanta sau amant...
monaq
Postat pe 6 Iunie 2009 08:50
Omg.. la barbati mai inteleg..de ce au amante..da la femei? chiar sincer de ce esti casatorita? daca tu la servici ti-o tragi acu altu? iti mai vine sa vii acasa sa faci si cu sotu ceva? inteleg..se intampla o data..de 2 ori..da tu toata ziua.. ce fel de femeie esti?
Corina_cori
Postat pe 6 Iunie 2009 08:56
Iata doua persoane iresponsabile.Exista o libertate a sexului, si desigur ca el poate fi practicat cu cine doreste fiecare.Dar cand esti insurat sau maritat, exista o responsabilitate fata de proprii parteneri de cuplu, fata de familie, copii pe care ii ai, colegii de serviciu. Daca nu-ti mai convine relatia de cuplu si doresti altceva, pentru ca hormonii tai au alte optiuni, mi se pare normal sa rezolvi problema cu sotul sau sotia ta,(asa este corect), iar daca nu esti de acord, cel putin nu-ti bate joc de partenerul de cuplu si da divort. Luati exemplul Mihaelei Radulescu.Ea nu a reusit sa gestioneze corect criza pe care a generat-o si a plecat, lasand lucrurile incurcate.A pierdut foarte mult, prestigiul ei de femeie, de prezentatoare TV...etc.Daca considerati ca acesta este un model ideal de viata, nimeni nu va opreste sa va bucurati de el.
kudika023770
Postat pe 6 Iunie 2009 11:39
aiurea situatie...tu ai un sot acasa si iti faci griji ca amantul e suparat pe tine ... da sotu ce are???
inna_1688
Postat pe 6 Iunie 2009 11:46
Daca ar fi legiferat situatia, nu s-ar mai fi intamplat asta.Putea femeia sa vina cu amantul acasa, si sa nu mai minta ca este coleg de serviciu.
kudika023770
Postat pe 6 Iunie 2009 14:53
Din moment ce esti ai acceptat o astfel de situatie, trebuia sa te si gandesti cum vei iesi din ea; finalul era inevitabil - intr-o forma sau alta. Tu ar trebui sa stii cel mai bine ce vrei de la viata. Insa un lucru e clar: nu-ti bate joc de sentimentele altora! Daca nu-ti mai place in aceasta casnicie si crezi ca nu mai ai nicio motivatie sa lupti si sa ramai in ea, de ce nu-i pui capat?
Incearca sa inversezi macar o clipa rolurile: pune-te "in pielea" sotului tau sau a sotiei lui! Cum te-ai simti in "tabara adversa"? Fii matura si fa-ti ordine in viata!
vallyeddy
Postat pe 7 Iunie 2009 15:02
auzi dar tu cam ce ai vrea de la el? ce esti in stare sa oferi? pana unde duceti realtia asta putreda? cat mai vrei sa iti minti sotul?
Nu imi place sa judec oamenii dar dai dovada de egoism
Aphrodite
Postat pe 7 Iunie 2009 15:11
Dumnezeu a facut lumea. In aceasta lume, exista lucruri si fiinte care ne plac mai mult sau mai putin. Ce aveti impotriva acelora care va plac mai putin? De ce il certati pe Dumnezeu carcotind asupra lucrurilor si fiintelor pe care Le-a facut El?
kudika023770
Postat pe 7 Iunie 2009 18:19
De la: MaraDonna, la data 2009-06-07 15:11:06auzi dar tu cam ce ai vrea de la el? ce esti in stare sa oferi? pana unde duceti realtia asta putreda? cat mai vrei sa iti minti sotul?
Nu imi place sa judec oamenii dar dai dovada de egoism


va inceta in momentu,cand va afla sotu,si daca va fi fraer si nu va sti sa gestioneze situatie,se va termina foarte prost
i'mi pare rau pentru el ca sa indragostit de o(puncte puncte)
scorpyoW
Postat pe 7 Iunie 2009 19:33
Cunosc pe cineva care a patit cam la fel,dar motivul din care au,, racit-o" a fost ca dobitocul a spus tot sotiei pt a-i demonstra ca mai are cautare inca si e dorit de femei.Vezi cumva sa nu fie si la voi o astfel de situatie,si dak este,atunci vezi-ti de viata si uita de .De fapt lumea nu e facuta din doi oameni.Iar dak nu esti fericita cu sotul si nu ai copii care sa sufere,mai bine renunta la relatie!Mai bine un sfarsit groaznic decat o groaza fara sfarsit!
lumimari
Postat pe 8 Iunie 2009 09:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutor. Sangerari, posibila sarcina? 1 De la: Diana_Ionn_1 5 Iulie 2015 18:28
cunnilingus 2 De la: petronius 9 Iunie 2015 19:08
sunt exasperat , sunt autoironic, sunt autocritic, ma enerveaza prostia 48 De la: panduru88 3 Martie 2010 23:12
il vreau pe el si altceva..:) 79 De la: _fantoma_ 17 Iulie 2010 13:52
Nu simte nimic cand o ating. 8 De la: Nistor_Alexandru_2 20 Februarie 2016 14:18