Setari Cookie-uri

pleaca din tara si vrea sa ne despartim

buna....vam mai povestit eu de relatia mea...kre nu merge deloc.....il iubesc dar nu mai pot.....acum a intervenit altcva......in aproximativ 4 luni va trebui sa plece din tara,la maiksa,si mia spus ca nu mai putem fi impreuna chiar daca ma iubeste pentru k,orikum knd va plek ne vom desparti,si nu vrea ca astea 4 luni sa stea cu mine in cearta si stres, pentru ca el nu mai poate fi ca inainte,vrea sa iasa,sa se distreze.....pana acum imi zicea ca va face tot posibilul sa fie bine,ca nu ma va lasa,ca va ramane in tara pana voi putea pleca cu el.....iar acum se desparte de mine cu 4 luni inainte....cand eu mai am o luna pana la examenu de bac si cand mama a plecat si ea din tara......sunt distrusa....nu stiu ce sa fac sa imi revin............
just_me00
Postat pe 9 Mai 2009 19:06
da'ti 2 palme si lasa'l dreaqului de retard..invata si ia bacul ca stii vb aia baietii vin si pleaca...
coffeeta
Postat pe 9 Mai 2009 19:31
de acord cu coffeeta da`ti doua palme un baiat kre desi mai are 4 luni sau mai mult pana sa plece nu merita sa`ti pierzi vremea si timpul invata si da bacul si apoi gandeste`te la un alt baiat ca sti ca timpul nu se intoarce inapoi


nebuna94
Postat pe 9 Mai 2009 19:36
Nu merita sa-ti distrugi viitorul pentru o persoana care nu stie ce vrea. Vor mai exista multi altii in viata ta. Fii egoista si gandeste-te la tine in acest moment. Invata sa iei bacul , cladeste-ti o cariera si sigur va fii bine si pentru tine in plan sentimental. Capul sus ca nu s-a terminat lumea ca el pleaca. O sa vina altii, o sa vezi....
cristina_brindescu
Postat pe 2 Iunie 2009 14:25
nu merita....ai doar 18 ani...stii cum zice si cantecul...si toata viata inainte si o gramada de alti baieti...asha ca nu are rost sa te consumi cu asta
v_raluca_c
Postat pe 2 Iunie 2009 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prima intrebare despre sex 19 De la: diana1981 16 Septembrie 2010 18:35
??virgina de 2 ori?:O 49 De la: arpydia 18 Septembrie 2010 21:47
Masaj 2 De la: cuplu_kinky 28 Februarie 2015 11:46
NORMALITATI....... 64 De la: l_diana_c 29 Mai 2009 17:16
Angajari Millionwins STUDIO Videochat 4 De la: cristi_nne 4 Aprilie 2012 15:29