Setari Cookie-uri

sexul cu animale!!!!

De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?



Ti-am mai scris si ma repet, daca si tu ai gabaritul unei vaci, precum 80 % din americance, nu-ti ramane nimic altceva cum sa-ti satisfaci instinctele decat copulandute cu ce-ti iese prin cale si nu se poate apara. Nici eu ca barbat nu m-as mai catara pe una dintre astea. Mai bine o tai si o dau la rate...
In alta ordine de idei te incadrezi intr-o societatea bolunda si crezi ca asta este "normalitate". Nu este normalitate. Tu te incadrezi "normal" in alienitatea unghiului tau de vedere si vezi restul abnorm...
HamHamHam si Hamburger or fi pasiunile tale.Altii au altele...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Mai 2009 14:29
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 14:28:35Da geo probabil ca cu o buburuza poti.


da' cu o gargarita!?
geo_x
Postat pe 17 Mai 2009 14:30
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-05-17 14:29:57
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?



Ti-am mai scris si ma repet, daca si tu ai gabaritul unei vaci, precum 80 % din americance, nu-ti ramane nimic altceva cum sa-ti satisfaci instinctele decat copulandute cu ce-ti iese prin cale si nu se poate apara. Nici eu ca barbat nu m-as mai catara pe una dintre astea. Mai bine o tai si o dau la rate...
In alta ordine de idei te incadrezi intr-o societatea bolunda si crezi ca asta este "normalitate". Nu este normalitate. Tu te incadrezi "normal" in alienitatea unghiului tau de vedere si vezi restul abnorm...
HamHamHam si Hamburger or fi pasiunile tale.Altii au altele...



hot dog!!
geo_x
Postat pe 17 Mai 2009 14:30
De la: geo_x, la data 2009-05-17 14:30:06
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 14:28:35Da geo probabil ca cu o buburuza poti.


da' cu o gargarita!?

Isi baga o familie de blatta orientalis inauntru
Dar mai efectiv ar fi un cuib de viespii ca preludiu...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Mai 2009 14:32
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-05-17 14:32:34
De la: geo_x, la data 2009-05-17 14:30:06
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 14:28:35Da geo probabil ca cu o buburuza poti.


da' cu o gargarita!?

Isi baga o familie de blatta orientalis inauntru
Dar mai efectiv ar fi un cuib de viespii ca preludiu...



cica femela tantar e cea mai hot din lumea animalelor zburtacite
geo_x
Postat pe 17 Mai 2009 14:33
Tot la lucruri efervescente ajungem, mai taica !

Recomandari pentru domni:
-incepteti cu gaste, sunt de comitet
-oricum la rate ajungeti, ca sunt cele mai de versate zburatoare.
-caprele sunt de exceptie ! cu ele merge o relatie de lunga durata, giiia yee
-daca vreti sa ajungeti maestru, incercati hipopotama, este un fel de state-of-the-art in domeniul sexului animalic ! va face sa va suiti la cer mai usor, nirvana e vax albina ! oh, yeee, cand imi amintesc...

Recomandari pentru domnite:
-incepeti cu magarusul de plus (acel marime standard, intre unu si doua)
-continuati cu brotacul de cauciuc si ratoiul Donald cu coada rasfirata 9tot din cauciuc, tot pentru copii, au si sonerie cand se apasa, nu o deconectati, vai ce libidou apare !!!)
-fiindca v-ati acomodat cu genul, acum e timpul sa treceti de marea neliniste: sariti direct la catel de talie mare (catel, catel, nu varianta japoneza cu ala telecomandat, vai mama lui de robot ce e el!)
-Trece-ti apoi la asin (nu confunda cu magaru', cataru' sau alt incapatanat). El va reda libertatea... dar si calitatea de femeie. Fi o lady cu el, ca merita (cu varf si indesat bine !) !!!.

Uf, ce bibimistroceala o sa iasa !!!
behebe voua cipandalelor!

Postat pe 17 Mai 2009 14:34
De la: geo_x, la data 2009-05-17 14:30:40
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-05-17 14:29:57
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?



Ti-am mai scris si ma repet, daca si tu ai gabaritul unei vaci, precum 80 % din americance, nu-ti ramane nimic altceva cum sa-ti satisfaci instinctele decat copulandute cu ce-ti iese prin cale si nu se poate apara. Nici eu ca barbat nu m-as mai catara pe una dintre astea. Mai bine o tai si o dau la rate...
In alta ordine de idei te incadrezi intr-o societatea bolunda si crezi ca asta este "normalitate". Nu este normalitate. Tu te incadrezi "normal" in alienitatea unghiului tau de vedere si vezi restul abnorm...
HamHamHam si Hamburger or fi pasiunile tale.Altii au altele...




hot dog!!

Du-te mai ca o iahnie de fasole sau muschi la gratar sunt mai sanatoase decat un hot dog
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Mai 2009 14:35
mah fata esti frumusica asa din cate am vazut..chiar nu iti gasesti un barbat cu care sa ti-o pui?pe bune....nu e doar scarbos..dar banuiesc ca nu e nici prea sanatos...sau folosesti protectie?:)) sincer..mi se pare aiurea rau de tot..
diamondrianya
Postat pe 17 Mai 2009 14:38
De la: kudika011680, la data 2009-05-17 14:38:09mah fata esti frumusica asa din cate am vazut..chiar nu iti gasesti un barbat cu care sa ti-o pui?pe bune....nu e doar scarbos..dar banuiesc ca nu e nici prea sanatos...sau folosesti protectie?:)) sincer..mi se pare aiurea rau de tot..


da , cica cainele isi pune caciulita pe jucarie!


a ce am cu cacafoniile azi !!
geo_x
Postat pe 17 Mai 2009 14:41
De la: geo_x, la data 2009-05-17 14:30:06
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 14:28:35Da geo probabil ca cu o buburuza poti.


da' cu o gargarita!?



Nu te contrazic fiecare face ceea ce ii place
asta_sunt
Postat pe 17 Mai 2009 14:46
De la: kudika011680, la data 2009-05-17 14:38:09mah fata esti frumusica asa din cate am vazut..chiar nu iti gasesti un barbat cu care sa ti-o pui?pe bune....nu e doar scarbos..dar banuiesc ca nu e nici prea sanatos...sau folosesti protectie?:)) sincer..mi se pare aiurea rau de tot..


ba da am avut si pot sa imi gasesc... dar am aceasta fantezie pe care o practic si nu pot rentunta la ea
asta_sunt
Postat pe 17 Mai 2009 14:48
What?!!! Nu mi-a venit sa cred ce mi-e dat sa citesc! Cu siguranta nu sunt aici sa judec pe nimeni, dar din punctul meu de vedere tu ai niste probleme emotionale foatre adanci care-si pun amprenta asupra vietii tale si nu intr-un mod placut. Simplul fapt ca esti aici si incerci sa cauti pe cineva care sa aibe acelesi doleante cu ale tale sau astepti pur si simplu pe cineva care sa-ti spuna ca e ok, e dovada faptului ca in subconstientul tau sti ca nu e bine ceea ce faci. Cred ca sunt prbleme de familie, te-ai simtit respinsai ai vazut foarte multa violenta fizica sau emotionala...poate chiar amandoua si probabil s-a nascut un sentiment de frustrare pe care il reprimi si din cauza asta.... Ce sa zic....iti doresc tot binele din lume si sper ca intr-o buna zi sa te hotarasti sa ti piept problemelor pe care le ai, pt ca altfel te vor alerga toata viata. Daca varsta care ai trecut-o la profil e cea reala (22 ani) atunci inca mai poti face cate ceva si tine cont ca si atunci cand vei gasi si alti oameni ca tine asta nu inseamna ca e in regulal ce faci si ca acei oameni sunt in toate facultatiile mintale...! Good luck! P.S.:este doar parerea mea!
anamaria1016
Postat pe 17 Mai 2009 14:54
De la: geo_x, la data 2009-05-17 14:41:03
De la: kudika011680, la data 2009-05-17 14:38:09mah fata esti frumusica asa din cate am vazut..chiar nu iti gasesti un barbat cu care sa ti-o pui?pe bune....nu e doar scarbos..dar banuiesc ca nu e nici prea sanatos...sau folosesti protectie?:)) sincer..mi se pare aiurea rau de tot..


da , cica cainele isi pune caciulita pe jucarie!


a ce am cu cacafoniile azi !!

Pai sa vezi topicul urmator: "M-a tradat porcul cu o scroafa. Ce sa fac???????????????
[Ii bagi pe amandoi la rotisor]

Orcum chestia imi aminteste de Ajatollah Khomeini
"...A man can have sex with animals such as sheep, cows, camels and so on. However, he should kill the animal after he has his orgasm. He should not sell the meat to the people in his own village, but selling the meat to a neighbouring village is reasonable.

If one commits the act of sodomy with a cow, a ewe, or a camel, their urine and their excrement become impure and even their milk may no longer be consumed. The animal must then be killed as quickly as possible and burned..."
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Mai 2009 15:02
si ce ti-a zis psihiatrul????
anamaria1016
Postat pe 17 Mai 2009 15:03
Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.
asta_sunt
Postat pe 17 Mai 2009 15:09
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.

Doamne tie-ti multumesc ca nu am nevoie de medici din Timisoara!!!!! Oricum, cu stilul tau s-ar putea fata mea sa nu prea ai pacienti nici daca te faci medic de familie... Anyway, eu iti doresc succes in cariera.
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 15:12
nu crezi asta nu inseamna ca nu ai !
kudika025939
Postat pe 17 Mai 2009 15:18
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.

Vezi....de asta nu ma duc eu la medic.....k nush exact dk nu si-a satisfacut fantezia si imi pune un diagnostic gresit,ce ma fac?
Eu am 2 rotweilleri,un motan si 2 porci de Guineea...masculi cu totii ,dar nu m-am gandit la ei decat ca la niste fiinte de care am grija si care au nevoie de atentie!
Deci mai gandeste-te ca sa te razgandesti!Cand te vei indragosti f tare de un OM sper,cum o sa ii spui sau nush sa-i propui sa t ajute cu fantrezia ta?Eu inteleg cand spui k fiecare avem dorintele noastre,trairile noastre,pe care unii nu si le reprima.....dar dorinta ta ar trebui sa fie dublata si d dorinta partenerului tau,altfel se numeste viol sau ca in cazul tau zoofilie!
Sper sa-ti gasesti un tip super,si poti sa-i spui "armasar"!(nu am spus-o cu nicio rautatate)!
luyyzz
Postat pe 17 Mai 2009 15:18
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 15:12:03
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.

Doamne tie-ti multumesc ca nu am nevoie de medici din Timisoara!!!!! Oricum, cu stilul tau s-ar putea fata mea sa nu prea ai pacienti nici daca te faci medic de familie... Anyway, eu iti doresc succes in cariera.

Mai multumestei odata la dumnezeu ca nu face m. veterinara, macar asa mai sunt sanse sa nu i-a toti cainii Timisorii la bot.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Mai 2009 15:19
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.


In ce domeniu te specializezi?
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 15:21
Crezi ca are vreo importanta domeniul? Daca UMF Timisoara scoate asemenea absolventi cu devieri comportamentale... Si daca stau sa ma gandesc bine, n-ar fi chiar asa rau. Dar sa te lauzi ca esti viitor medic si sa-ti pui la avatar o poza cu... odorul gol... Mi se pare cam deplasat...
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 15:24
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 15:24:08Crezi ca are vreo importanta domeniul? Daca UMF Timisoara scoate asemenea absolventi cu devieri comportamentale... Si daca stau sa ma gandesc bine, n-ar fi chiar asa rau. Dar sa te lauzi ca esti viitor medic si sa-ti pui la avatar o poza cu... odorul gol... Mi se pare cam deplasat...


No deci voiam sa stiu......Poate da Domnu' si nu ajunge cumva pe la Iasi, sa pic pe mana ei.
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 15:26
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 15:09:30

Ma spus ca sunt niste fantezi pe care nu ar trebui sa le am si sa le practic... A zis ori ce persoana are fantezi. dar nu e bine.... deci probleme nu cred ca am... sunt studenta la medicina peste cativa ani veti ajunge pe mana mea.


Eu cred ca medicul nu ti-a acordat destula atentie, poate credea ca treci doar printr-o criza de personalitate. Nici un om cu studii in psihiatrie nu cred ca ar trebui sau ca trateaza acest gen de subiect cu atata superficialitate...poate doar un om care nu este pasionat de munca sa si singurul lucru pe care si-l doreste e sa ajunga odata la pensie! Daca tot vrei sa ajungi medic eu te sfatuiesc sincer sa-ti scoti pozele de pe acest site (daca sunt reale) pt ca acest gen de comportament iti va afecta inevitabil cariera. Eu, de exemplu, sunt tot din Timisoara si crede-ma ca te-as recunoaste pe strada iar ca mine sunt multi.... sper doar ca acesta sa fie doar un episod in viata ta!!!! P.S.: daca esti studenta la medicina ar trebui sa sti ca nu e sanatos!
anamaria1016
Postat pe 17 Mai 2009 15:28
De la: I_like_sex_with_dogs, la data 2009-05-17 12:17:46nu inteleg de ce majoritatea femeilor sau barbatilor ascun aceste ganduri sau aceste lucruri pe care le-au facut sau incercat.. 80% dintre femei au incercat asta si 70% au continuat dupa ce au incercat.... doar ca in romania nu nu recuosc aces lucru.. dar nu vad de ce?

Ce comic...auzi dar tu cu ce ai incercat si ti-a placut atat de mult incat mai vrei dar nu recunosti?????>???Parerea mea...e sa te duci la ce animal vrei tu dar sa nu crezi ca toata lumea e ca tine...
camelusha83
Postat pe 17 Mai 2009 15:35
De la: amr2009, la data 2009-05-17 15:26:15
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 15:24:08Crezi ca are vreo importanta domeniul? Daca UMF Timisoara scoate asemenea absolventi cu devieri comportamentale... Si daca stau sa ma gandesc bine, n-ar fi chiar asa rau. Dar sa te lauzi ca esti viitor medic si sa-ti pui la avatar o poza cu... odorul gol... Mi se pare cam deplasat...


No deci voiam sa stiu......Poate da Domnu' si nu ajunge cumva pe la Iasi, sa pic pe mana ei.

E simplu sa-ti dai seama daca e ea sau nu. Te duci la consultatie cu un caine din acela fain de expozitie. Si daca vezi ca se uita mai mult la caine decat la tine, atunci ea e!!!
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 15:57
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 15:57:32
De la: amr2009, la data 2009-05-17 15:26:15
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 15:24:08Crezi ca are vreo importanta domeniul? Daca UMF Timisoara scoate asemenea absolventi cu devieri comportamentale... Si daca stau sa ma gandesc bine, n-ar fi chiar asa rau. Dar sa te lauzi ca esti viitor medic si sa-ti pui la avatar o poza cu... odorul gol... Mi se pare cam deplasat...


No deci voiam sa stiu......Poate da Domnu' si nu ajunge cumva pe la Iasi, sa pic pe mana ei.

E simplu sa-ti dai seama daca e ea sau nu. Te duci la consultatie cu un caine din acela fain de expozitie. Si daca vezi ca se uita mai mult la caine decat la tine, atunci ea e!!!


Ii duc un Saint Bernard.
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 16:04
Eu ma gandisem la un rottweiler, da'...
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 16:05
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 16:05:58Eu ma gandisem la un rottweiler, da'...


Saint Bernardul nu e nici asa de agresiv ca Rotweiller-ul, si are si limba mai mare.........
amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 16:07
nu incepe ca poate avem parte si de un orgasm live...
Lucia1971
Postat pe 17 Mai 2009 16:08
De la: Lucia1971, la data 2009-05-17 16:08:34nu incepe ca poate avem parte si de un orgasm live...


amr2009
Postat pe 17 Mai 2009 16:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma excita sa insel 102 De la: kudika354715 18 Ianuarie 2011 18:42
Important 1 De la: Aurelia_Elena_1 14 Februarie 2012 12:02
Parul din nas 8 De la: wella 1 Mai 2009 12:38
Va place sa faceti sex oral? ( sa o suge** sau sa dati lim**) 197 De la: 30 Aprilie 2016 11:29
nu ma atrage.. sa raman cu el? 66 De la: love_strike 13 Iulie 2010 18:50