parfumuri

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent parfumuri: (5 din 1 vot)

IsaKRyarta Avatarul lui IsaKRyarta

18 mesaje

ajutooor ! unde gasesc parfum cu aroma de flori de portocal si iarba de vetiver
multumesc anticipat , "isakRYarta"
Raporteaza abuz de limbaj
ai oarece îndoieli/dubii vizavi de o anumită chestiune/situație, drept pt care te-au interesat și alte păreri/opinii ? Eu ți le-am oferit/dat, sincer, pe ale mele ! Care dintre noi a fos idiotul cel mai mare, n-are rost să mai discutăm ! Îmi asum riscul unui ultim sfat totuși : fi măcar consecvent/ă și data viitoare mulțumește-te cu atîta cît/ce ști ! JEROME K. JEROME
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje
Oras: bucuresti

vetiver = nota lemnoasa
floare de portocal = citric
parfumul il gasesti la parfumerii , si poti incerca de la Armani sau de Calvin Klein
indescifrabila
Fosta membra Kudika.ro
images.google.ro/imgres?imgurl=www.farfalla.ro/images_web/DSC040...
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Fosta membra Kudika.ro
Gio (Armani). Escape (Calvin Klein).
Joop (Joop),
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
mititik039 Avatarul lui mititik039

24 mesaje
Oras: bucuresti

Produse cosmetice AVON pentru machiaj, ingrijirea tenului, corpului, parfumuri si bijuterii. Pentru comenzi sau informatii despre produse accesati cosmeticsavon.wordpress.com/

Inscriem si persoane care doresc sa devina Reprezentanti Avon.
Produsele din site sunt direct de la reprezentanta AVON luate si prezinta garantii.
rody52 Avatarul lui rody52

59 mesaje

www.parfumuritricu.hi2.ro
rody52 Avatarul lui rody52

59 mesaje

Incearca si tu Parfumurile FM - Parfumuri de marca la un pret SCAZUT! Intra in reteaua Federico Mahora, cumpara mai ieftin si castiga BANI ...
pentru detalii rrody52. Incepand cu data de 01.02.2010 si pana la sfarsitul lunii Februarie 2010, veti putea achizitiona cu o reducere de 15 %: mapa de 160 mostre la pret 179,00 Lei, iar mapa de 100 mostre la pret 119, 00 Lei.

ATENTIE: Persoanele care se inscriu in FM si cumpara la inscriere mapa cu 100 mostre sau mapa cu 160 mostre, nu vor achita taxa de transport pentru primirea comenzii date la inscriere.