Setari Cookie-uri

batalia sexelor

Barbatilor le e destul de greu sa-si exprime sentimentele, mai ales cand vine vorba de "te iubesc”. Nu le place sa vorbeasca despre iubire si nu-si vor exprima niciodata sentimentele asa cum facem noi, femeile.

Deci cine dracu poate sa spuna o aberatie asa de mare?
Stiu ca sunt golani care sar din floare in floare...dar cei care nu sunt asa, care nu inseala, care isi exprima sentimentele? :((

Femeilor le place sa joace barbatii pe degete, ca o fost ranite si acum ase razbuna pe fiecare, inclusiv pe cel care o iubeste:(( Femeile nu isi exprima sentimentele... Noi barbatii isi exprima sentimentele...cei deschisi sentimental...si suntem raniti. Femeile ranesc de 10 ori mai mult ca barbatii!
PraetorianKudika
Postat pe 23 Mai 2009 16:58
nu stiu daca neaparat e lege ca femeile ranesc mai mult..
raneste fiecare, dupa propria constiinta ..
morticia_adams
Postat pe 23 Mai 2009 20:53
De la: morticia_adams, la data 2009-05-23 20:53:34nu stiu daca neaparat e lege ca femeile ranesc mai mult..
raneste fiecare, dupa propria constiinta ..


ai dreptate,dar yo na'am spus nici'odata"te iubesc"
s itotusi o iubesc enorm
scorpyoW
Postat pe 23 Mai 2009 20:59
De la: scorpyow10, la data 2009-05-23 20:59:06
De la: morticia_adams, la data 2009-05-23 20:53:34nu stiu daca neaparat e lege ca femeile ranesc mai mult..
raneste fiecare, dupa propria constiinta ..


ai dreptate,dar yo na'am spus nici'odata"te iubesc"
s itotusi o iubesc enorm



Mai bine asa, sa o iubesti sa nu spui , dar sa arati....
Sunt unii care spun ,,te iubesc'' dupa care zic : ,,eu vreau doar sex'' - huh :))) Lame !

Postat pe 23 Mai 2009 21:06
Dar nici eu nu am spus Niciodata Te iubesc...din mai multe cauze... nu simteam destul de mult ca sa spun, nu am avut atat de multe relatii... nu ajuns sa iubesc cred... De 2 ori sau de 3 ori... parca imi iesea din gura te iubesc, dar nu era si nu este de fapt asa... Oare am ajuns sa iubesc vreodata pana acuma? Sau doar tineam la ea foarte mult? Si asta ridica un alt topic: Cand iubesti? Cand poti sa spui ca iubesti? Cand iti dai seama ca o iubesti? Cand faci totul pentru ea? Cand te gandesti la ea non-stop? Cand te simti gol pe interior cand nu esti langa ea? Cand este cu altul si tu tot tii la ea? Cand vrei sa o stii fericita, chiar dak fericirea ei nu este alaturi de tine? :( Cine poate imi spune cu siguranta, cand pot sa consider sa o iubesc?
PraetorianKudika
Postat pe 23 Mai 2009 21:55
eu am zis, dar eram ametita...si pe urma am zis ca am glumit :)))))))))
penala faza!!
morticia_adams
Postat pe 23 Mai 2009 22:03
Nu e chiar asa:
''Femeilor le place sa joace barbatii pe degete, ca o fost ranite si acum ase razbuna pe fiecare, inclusiv pe cel care o iubeste:(( Femeile nu isi exprima sentimentele... Noi barbatii isi exprima sentimentele...cei deschisi sentimental...si suntem raniti. Femeile ranesc de 10 ori mai mult ca barbatii!''

Sa fim seriosi...si barbatii pot rani cu usurinta si de cele mai multe ori o fac!
Parere:
http://www.afladespre.ro/relatiile-interumane_batalia-sexelor-283.htm
julyme2
Postat pe 20 Februarie 2010 11:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum atrage o extravertita un carismatic? 62 De la: Miss_Stardust 25 Ianuarie 2011 22:18
EU CAPRICORN EL TAUR? 3 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:11
SALUTARE LA TOTI 1 De la: cristina_corina25 3 Iunie 2010 15:04
vrea o aventura doar 54 De la: crystyna_crystynutza 25 Iunie 2010 17:54
PARTY EN PIJAMA? SE POATE ASA CEVA AN RUMANIA?+ LIBERTAD 2 De la: dienuscha 20 Iunie 2010 08:40