Setari Cookie-uri

Vreau sa o impresionez

Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P
PraetorianKudika
Postat pe 23 Mai 2009 02:36
Streaptease ai incercat ?

V-ati intalnit doar de 5 ori si tipa vrea ceva special ?

Special in sensul ca vrea sa fiti doar voi doi in intimitate sau in sensul ca ar vrea nush ce surpriza cu fluturi albastrii cand intra in camera ei ?

Off topic ....in ce film am vazut cu fluturasii aia albastrii fetelor ?
iris_4_ever
Postat pe 23 Mai 2009 05:33
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P




v ati intalnit de 5 ori si n ati facut sex??? lasa te de trandafri si buruieni d astea,si iesire cu toate prietenele ei de fiecare data ... daca se asteapta la ceva special.... ... sex oral ai incercat??dar vezi nu in parc,lasa parcu putin,mai schimba directia...LOL
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Mai 2009 10:11
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P

poate sa ii cumperi un bmw si sa incerci ceva acolo
yumy
Postat pe 23 Mai 2009 11:07
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P

Las-o in pace si nu o mai cauta. Vei vedea daca e interesata intradevar de tine sau nu...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Mai 2009 13:36
e genul care se lasa extrem de greu...si acuma cand mi-o spus o replica, imi vine sa ma dau cu capul de pereti:((

Citez:
"- si m-a deranjat o chestie aseara dar nu ti-am spus-o
- am vazut pe aparat niste poze cu fata aia.....nu ca sunt geloasa...faza ca am vazut ca ai facut poze cu ea cum faceai cu mine cum te uitai si la mine...........si deci sa zicem ca tot ce mi-ai spus pana acum nu cred.....
- ca sunt frumoasa,fata perfecta pt tine.........bla bla...........
- si deci ai decazut tare in ochii mei dupa faza asta.............................
- si de aia am si inceput sa vb aiurea si prostii.....si ca toti vreti acelasi lucru.......si umblati dupa mai multe
- da chiar nu ma intereseaza ce ai vb
- aaaaaaa
- deci a ajuns boticul meu la tine?
- bine cum zici u.
- oricum nu mai cred nimic.......
- daca vroiam la un moment dat sa dau scutul jos acum l-am pus la loc"

Da mai...nu am facut sex dupa 5 intalniri... trebuia sa o *** dupa a 2-a intalnire? ;)
Si faza este ca nu ma uitam la amica cum ma uit la ea...seamana dar nu rasare... si ma doare asa de tare, ca nu ma crede... Si serios ca-s nu-s ca altii care sar din floare in floare :( si ca oftica ca nu sunt crezut:(
PraetorianKudika
Postat pe 23 Mai 2009 16:40
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P



Data, termina cu prostiile. iti vorbeste captain jean luc picard!
geo_x
Postat pe 23 Mai 2009 16:44
sincer, da-o in mama masii ... isi bate joc de tine ...
morticia_adams
Postat pe 23 Mai 2009 19:04
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 16:40:41e genul care se lasa extrem de greu...si acuma cand mi-o spus o replica, imi vine sa ma dau cu capul de pereti:((

Citez:
"- si m-a deranjat o chestie aseara dar nu ti-am spus-o
- am vazut pe aparat niste poze cu fata aia.....nu ca sunt geloasa...faza ca am vazut ca ai facut poze cu ea cum faceai cu mine cum te uitai si la mine...........si deci sa zicem ca tot ce mi-ai spus pana acum nu cred.....
- ca sunt frumoasa,fata perfecta pt tine.........bla bla...........
- si deci ai decazut tare in ochii mei dupa faza asta.............................
- si de aia am si inceput sa vb aiurea si prostii.....si ca toti vreti acelasi lucru.......si umblati dupa mai multe
- da chiar nu ma intereseaza ce ai vb
- aaaaaaa
- deci a ajuns boticul meu la tine?
- bine cum zici u.
- oricum nu mai cred nimic.......
- daca vroiam la un moment dat sa dau scutul jos acum l-am pus la loc"

Da mai...nu am facut sex dupa 5 intalniri... trebuia sa o *** dupa a 2-a intalnire? ;)
Si faza este ca nu ma uitam la amica cum ma uit la ea...seamana dar nu rasare... si ma doare asa de tare, ca nu ma crede... Si serios ca-s nu-s ca altii care sar din floare in floare :( si ca oftica ca nu sunt crezut:(

la ce folos sa te credem daca nu te crede ea ?
yumy
Postat pe 23 Mai 2009 19:10
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P



rapeste-o si du-o la munte/mare pe neasteptate,sigur i s-ar parea frumos dar inainte verifica daca ii place muntele sau marea:P sau ceva important de facut in timpul in care vrei sa faci acest lucru ,asta ar dovedi ca ai un spirit nebunesc si ati fi numai voi 2 pentru prima data in sfarsit

nebuna94
Postat pe 23 Mai 2009 19:10

Inca o zi fara tine, intr-o clipa a trecut
M-am invelit cu iubirea, cea uitata-n asternut,
Camera mea e prea mare daca nu esti tu in ea,
Luna ti-a intins scara ei de vis,
Haide vino in lumea mea,

Primavara incepe cu tine,
Prima ploaie de vara nu tine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat
Prima raza de soare cand vine incalzeste iubirea din mine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat

Si nu ma-ntreba de mi-e bine fara mangaierea ta,
Am doar cuvinte putine sa-mi astampar dragostea,
Inima mea e saraca, e departe de a ta,
Stelele apun, ti se-astern in drum,
Sa te-aduca-n calea mea...

Primavara incepe cu tine,
Prima ploaie de vara nu tine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat
Prima raza de soare cand vine, incalzeste iubirea din mine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat.

Si nimeni niciodata n-ar putea
S-aduca norii intre noi, nu, nu
Primeste acum in dar iubirea mea
Sa ramana mereu a ta, doar a ta

Primavara incepe cu tine,
Prima ploaie de vara nu tine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat
Prima raza de soare cand vine, incalzeste iubirea din mine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat.

Primavara incepe cu tine,
Prima ploaie de vara nu tine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat
Prima raza de soare cand vine, incalzeste iubirea din mine,
Prima dragoste nu, nu se uita niciodat.
Niciodat, nicïodat ...
si canta-i si o serenada
yumy
Postat pe 23 Mai 2009 19:12
Esti sigur ca te place ?

Nu exagereaza daca iti cere sa fii original, pt unele tipe originalitatea este un ,,must have''..insa tu nu ai fost original prin exemplele pe care le-ai dat !

Postat pe 23 Mai 2009 19:14
pai si singuri cand aveti de gand sa iesiti???
aish
Postat pe 23 Mai 2009 19:22
Sunt sigur eu ca ma place, ca e mai buna intuitita la barbati decat la femei....la femei nu exista...;) Mi-am dat seama din felul cum se poarta, felul cum s-a suparat foarte tare pe mine... nu te superi asa de tare pe cineva dak acel cineva nu reprezinta macar ceva pentru ea=((

Dak ati fi fost voi in locul meu, v-ati fi dat seama cum este ea si ca ceva tot simte:( Ca din cauza privirii mele nu mai vrea nimic, crede ca o vreau pe alta, sau ca le jonglez :(( O vreau numai pe ea si nu intelege:(

In rest ce sa mai zic? Imi place ideea sa o fur sa o duc la mare... dar are licenta fata, si n-am eu masina :)) Da...ii place la mare, dar cred ca si la munte pe cel mai inalt varf:P
PraetorianKudika
Postat pe 23 Mai 2009 20:44
sa iti spuna cnv "ai o imaginatie bogata dar nu ai facut nimic pentru mine" ...
mi se pare o NESIMTIRE GRASA. sincer ! esti sigur ca ce iti place la ea e real ?
morticia_adams
Postat pe 23 Mai 2009 20:47
Da... e pe bune... ca dak nu simteam nimic pentru ea, o lasam in pace.... ca imi scoate peri albi... Sa spui de n ori ei, cum simti, ceea ce simti, si din cauza ca ai privit-o stramb pe una, sa nu mai creada nimic? :(
PraetorianKudika
Postat pe 23 Mai 2009 20:54
Ai mai deschis un topic, despre aceeasi fata...din cate scriai acolo, nu reiesea ca te place prea mult...

Postat pe 23 Mai 2009 20:56
parerea mea e ca ei nu-i pasa de tine si pe tine exact asta te provoaca, nepasarea ei ....felul naspa cum se poarta cu tine...asta te provoaca.
trb sa inveti sa-ti controlezi impulsurile si...daca doar de 4-5 ori ai iesit cu ea e clar ca nu poti spune ca o CUNOSTI...sunt doar aparente...si e doar in mintea ta.....ai grija sa nu se ajunga la cv mai nasol, las-o acum, cat e la inceput..
morticia_adams
Postat pe 23 Mai 2009 21:20
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P[/quot


cand te intanlesti cu ea baga textu:cand ma uit in ochii tai,vad parisul,vezi cum spui ca ea poate sa raspunda:cand ma uit la buzu u gol i'mi vine sa fug,u sa nu te lasi sa creada ca nu ai euroi,arunci alta pastila:i'mi vine sa te duc in desert sa vedem primi fulgi de zapada,
hai ca mai gasesti u
scorpyoW
Postat pe 23 Mai 2009 21:41
da nu e vorba ca ne-am vazut numai de 5 ori... am vorbit sute de pagini.... am vorbit ore pe la telefon... crede-ma ca o cunosc... mai ales ca este exact cum sunt eu...fara misto-uri...dar cum sunt eu, asa este ea... exact genul meu, exact personalitatea... Si da... ma provoaca nepasarea...Indiferenta ma face sa o vreau mai mult... si nu o sa ma lasa pana nu o safiu cu ea... Asa de tare o vreau... vreau sa fac orice sa o am... Si nu cred ca aud multe fete replica asta... sa vrea EL sa faca orice pentru EA ;;)
PraetorianKudika
Postat pe 23 Mai 2009 21:46
ea nu o mai baga u in seama,sa vezi daca simte ceva pentru u,sa sti daca mai lupti s'au nu
parerea mea
scorpyoW
Postat pe 23 Mai 2009 21:54
heheh
ma bucur ca macar recunosti ca te provoaca nepasarea ei..
daca tu vrei sa crezi ca niste ore vbite la tel sau niste chestii spuse pe mess....sunt pe bune, treaba ta.
pe tine nu te intereseaza cum e ea in TEORIE...CI IN PRACTICA!...de asta zic ca e altfel
bai.. eu ti-am zis....daca ma crezi bine, daca nu prb ta.
si-ti mai zic in continuare...ca ea o sa se comporte la fel ...si chiar daca o sa fii cu ea , tot ea o sa faca ce vrea din tine....si cand o sa se plictiseasca o sa te lase. fii smecher, las-o tu primul~
morticia_adams
Postat pe 23 Mai 2009 21:59
De la: morticia_adams, la data 2009-05-23 21:59:09heheh
ma bucur ca macar recunosti ca te provoaca nepasarea ei..
daca tu vrei sa crezi ca niste ore vbite la tel sau niste chestii spuse pe mess....sunt pe bune, treaba ta.
pe tine nu te intereseaza cum e ea in TEORIE...CI IN PRACTICA!...de asta zic ca e altfel
bai.. eu ti-am zis....daca ma crezi bine, daca nu prb ta.
si-ti mai zic in continuare...ca ea o sa se comporte la fel ...si chiar daca o sa fii cu ea , tot ea o sa faca ce vrea din tine....si cand o sa se plictiseasca o sa te lase. fii smecher, las-o tu primul~


cred ca asta a fost cel mai inteligent lucru pe care l-am spus in viata mea :))))))))
jokin
morticia_adams
Postat pe 23 Mai 2009 22:14
pai poate e asta vrea sa vada...cat de interesat esti de ea...
si..morticia_adams...bine spus...
aish
Postat pe 23 Mai 2009 22:26
De la: morticia_adams, la data 2009-05-23 21:59:09heheh
ma bucur ca macar recunosti ca te provoaca nepasarea ei..
daca tu vrei sa crezi ca niste ore vbite la tel sau niste chestii spuse pe mess....sunt pe bune, treaba ta.
pe tine nu te intereseaza cum e ea in TEORIE...CI IN PRACTICA!...de asta zic ca e altfel
bai.. eu ti-am zis....daca ma crezi bine, daca nu prb ta.
si-ti mai zic in continuare...ca ea o sa se comporte la fel ...si chiar daca o sa fii cu ea , tot ea o sa faca ce vrea din tine....si cand o sa se plictiseasca o sa te lase. fii smecher, las-o tu primul~


Dupa cum spune lumea mai sus.... te-a cam luat de gaina ( adik de fraier ) E destul de greu de iesit din zona asta... dar sunt unele studii de piatza pe problema ta.... "intreaba-l" pe Google
Daca nu te-a placut asa cum esti si trebuie sa o impresionezi (n-ai impresionat-o deja prin felul tau de-a fi?! )si asa mai departe inseamna ca nu o sa mearga... Daca o impresionezi... ce faci mai departe?! O sa mearga o saptamana, doua si apoi o sa-si dea seama ca esti exact cum credea ea ca esti, inainte sa o impresionezi (folosesc excesiv verbul "a impresiona" pentru ca e destul de tarziu si am probleme legate de concentrare )

Un sfat bun ar fi sa-ti vezi de viata ta si sa mergi mai departe, cauta alta fata si nu uita sa o saruti dupa prima intalnire (uneori merge si a doua intalnire) ca altfel devii amicul ei, adik o entitate asexuta cu ochi! Un fel de frate, miel, gaina sau orice alt animal de casa, denumeste tu animalul daca asta te ajuta! Succes
InDark
Postat pe 23 Mai 2009 23:48
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-23 02:36:13Deci... chiar mi-a spus asa: Ai imaginatie bogata, dar nu ai facut nimic special pentru mine:(
1. First Data, i-am daruit un trandafir rosu si a ramas fara cuvinte (Impreuna cu o prietena a ei si un prieten al meu)
2. Second Data, am cautat-o la facultate (Ea cu prima prietena)
3. Third Date, am iesit cu ea si cu 2 prietene ale ei
4. Forth Date, am iesit cu ea si cu o prietena a ei in parc
5. Fifth Date, am iesit cu ea la o terasa si a decurs intalnire superb:D (impreuna cu prietena si prietenul)

Ce pot face pentru ea iesit din comun, ceva ce nu as face eu niciodata, sau pe aproape prin care sa o dau pe spate.... sa o lasa fara cuvinte?

PS. Nu am iesit niciodata cu ea singur, ca nu stiu, nu vrea... Nu am sarutat-o inca, ca e genul care se lasa greu cucerita, dar mi-am dat seama ca ii place de mine, si ar ar vrea si ea sa fim impreuna dar nu afirma nici in ruptul capului acest lucru. Concluzia: Ce gest superb, romantic pot face pentru ea, pentru a o impresiona extrem de placut! Si nu care sa ma coste sute de lei :)) desigur:P


invit-o la cofetarie si da-i un cico!
geo_x
Postat pe 24 Mai 2009 00:17
De la: geo_x, la data 2009-05-24 00:17:33 invit-o la cofetarie si da-i un cico!


Si o pui pe ea sa plateasca
iris_4_ever
Postat pe 24 Mai 2009 05:57
De la: iris_4_ever, la data 2009-05-24 05:57:18
De la: geo_x, la data 2009-05-24 00:17:33 invit-o la cofetarie si da-i un cico!


Si o pui pe ea sa plateasca

cu cardul
yumy
Postat pe 24 Mai 2009 08:18
dar nu e genul care sa profite...credeti-ma... se simte prost dak ii platesc eu... Si asta este un plus ce imi place la ea... fiecare isi plateste ;;) Fara sa profite :)
PraetorianKudika
Postat pe 24 Mai 2009 13:30
De la: PraetorianKudika, la data 2009-05-24 13:30:55dar nu e genul care sa profite...credeti-ma... se simte prost dak ii platesc eu... Si asta este un plus ce imi place la ea... fiecare isi plateste ;;) Fara sa profite :)

Din moment ce-ti spune ca n-ai facut nimik pentru ea... nu e chiar asa sfanta pe cat o crezi tu! Faza cu fiecare-si plateste e cam relativa, majoritatea fetelor care nu-s spalate pe creier (adica inteligente, cu bun simt si asa mai departe) vor sa arate ca sunt independente, puternice si ca n-au nevoie de tine ca sa bea un suc! Tipa e foarte desteapta si tu la momentul actual n-ai reusit sa-i captezi atentia cu nimik important (ok... i-ai luat un trandafir, si ce daca?! NU E UN PRODUS PE CARE SA IL CUMPERI, e o fiinta umana asa ca trebuie sa o impresionezi altfel! )

Dupa cum iesiti in oras (adica n-ati iesit niciodata singuri) o sa fii doar un tip care se afla in cercul cu care ea iese si nimik mai mult... La ora actuala stie doar ca existi undeva pe-acolo... nu se gandeste la tine, cum ar fi sa fiti impreuna etc... la ora actuala nu da mai mult de doua cepe degerate pe tine! Nu vreau sa te descurajez dar cred ca cel mai bun lucru pe care l-ai putea face ar fi sa-ti vezi de drum(in alta directie)! A fost mult prea directa cand ti-a spus ca "n-ai reusit sa ma impresionezi cu nimik"!! Omule, asta e un semnal mare de alarma ca te indrepti spre prapastie!
Evalueaza-ti situatia, eventual discuta cu un prieten care-a iesit cu voi, poate vede mai clar lucrurile! Succes!
InDark
Postat pe 24 Mai 2009 13:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutatzi-ma!!! 35 De la: CASSANDRA 8 Iunie 2009 17:13
buna 27 De la: Buttefflypink 25 Iunie 2009 10:41
invitatie 5 De la: one_size 9 Octombrie 2009 12:26
Ok. Ma intriga un tip...ce fac? 43 De la: Miss_Stardust 10 Mai 2010 16:50
who wants yo be my girl ? 578 De la: Diavolyta_ 14 Mai 2009 17:29