help pls!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent help pls!!: (2 din 1 vot)

nicoleta4856 Avatarul lui nicoleta4856

76 mesaje

buna! ajutati-ma si pe mine cu un sfat!.. o-i fi racit la ovare? de vreo doua saptamani urinez ffffff desss... si nici nu pot tine... aproape ca fac pe mine. plus ca am facut o burticaaaa. Parca as fi in luna a treia de sarcina... sunt oare balonata? ca nu ma simt balonata... sau se poate ca de la o raceala sa mi se umfle burtica asa?
Nu stiu ce sa cred... Mentionez ca nu mananc mai mult ca inainte... ba chiar am inceput sa mananc mai putin....
Raporteaza abuz de limbaj
"nu conteaza cine sunt... important e ca sunt!"
scorpyoW Avatarul lui scorpyoW

2054 mesaje

De la: nicoleta4856, la data 2009-05-23 17:55:53buna! ajutati-ma si pe mine cu un sfat!.. o-i fi racit la ovare? de vreo doua saptamani urinez ffffff desss... si nici nu pot tine... aproape ca fac pe mine. plus ca am facut o burticaaaa. Parca as fi in luna a treia de sarcina... sunt oare balonata? ca nu ma simt balonata... sau se poate ca de la o raceala sa mi se umfle burtica asa?
Nu stiu ce sa cred... Mentionez ca nu mananc mai mult ca inainte... ba chiar am inceput sa mananc mai putin....

ea frumos gentuta in manuta si fugi repede la un madic
am fost si voi ramane acelasi baiat cuminte cu o minte nu prea cuminte...
Fosta membra Kudika.ro
Este posibil sa fi racit la rinichi.Daca in afara incontinentei urinare mai ai si usoare intepaturi sau usturimi,ar fi bine sa te duci sa-ti faci un control la un cabinet medical.Sanatate!
nebuna94 Avatarul lui nebuna94

229 mesaje

consulta medicul cat despre raceala la ovare nu din cauza asta urinezi des
Sa visezi e bine iti stimulezi creierul ...dar ai grija ce visezi:)))

76 mesaje

De la: messalinda, la data 2009-05-23 18:02:28Este posibil sa fi racit la rinichi.Daca in afara incontinentei urinare mai ai si usoare intepaturi sau usturimi,ar fi bine sa te duci sa-ti faci un control la un cabinet medical.Sanatate!

nu am usturimi... ma simt bine in rest...

76 mesaje

De la: nebuna94, la data 2009-05-23 18:13:59consulta medicul cat despre raceala la ovare nu din cauza asta urinezi des

nu urinez des de la raceala.... atunci de la ce oare??
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: nicoleta4856, la data 2009-05-23 18:37:07
De la: nebuna94, la data 2009-05-23 18:13:59consulta medicul cat despre raceala la ovare nu din cauza asta urinezi des

nu urinez des de la raceala.... atunci de la ce oare??

Dar ce-i asa de greu sa mergi la medic????????Sau vrei sa-ti de-a caissa in tarot sa vada de ce te urinezi tu des?
kudika037218 Avatarul lui kudika037218

5 mesaje

Sunt Vasile Gherman din Moldova si as putea sa iti recomand sa vii in Molodva, aici in Balti am gasit un doctor excelent, trateaza chiar si cancerul, nu o sa iti vina sa crezi, o sa il recomanzi si altora, ti-o garantez, suna-ma la +37368832518 pe mobil cost normal, fara glume. Eu tocmai caut un sponsor, ca nu imi ajung bani sa merg la acest doctor, el ar putea sa iti spuna care-i problema intradevar.
Pupici, Vasile. gvasile16@yahoo.com.
Gherman
Fosta membra Kudika.ro
Ha ! Doamne feri sa nu mergi sa ti faci un test de urina sa vezi ce ai ! Poate fi raceala la rinichi, cistita, insarcinata etccc..sau bei multe lichide ca e vara si fugi la baie in ultim moment ! Poti sa ai si un bts..nah sa te speriii poate asa dai o raita la dr !
ionia Avatarul lui ionia

283 mesaje

De la raceala nu ti se umfla burta insa poti urina mai des insa de la o eventuala sarcina poti avea ambele simptome
Fosta membra Kudika.ro
"""""Dar ce-i asa de greu sa mergi la medic????????Sau vrei sa-ti dea caissa in tarot sa vada de ce te urinezi tu des?"""""

Asta a fost super-tare !
De la o simpla raceala, poti sa te alegi cu o anexita, cu o cistita sau chiar cu o infectie. Poate fi de la rinichi (infectie sau nisip in vezica) si de acolo sa te balonezi. Eu am fost sondata sa 20 de ani din cauza puroiului si nisipului acumulate in vezica urinara, si toate astea fiindca m-am spalat cateva zile cu apa rece.
Fugi la doctor !