gambe groase

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

yvette_15_sabina Avatarul lui yvette_15_sabina

10 mesaje

buna fetelor .. am si eu o problema am gambele groase si nush cum sa slabesc din gambe ma deranjeaza foarte tare :| ce as putea face oare ?
Raporteaza abuz de limbaj
kudika029381 Avatarul lui kudika029381

9 mesaje

Sabina, iti recomand sa te vada cineva de specialitate si sa-ti spuna ce trebuie sa faci. La Salon Maraviglia ai consultatia gratuita si beneficiezi de o recomandare pe masura.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

da pulpe groase ?
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
alexia11 Avatarul lui alexia11

16 mesaje

si eu am gambele groase
kudiadri Avatarul lui kudiadri

12 mesaje

Si care e problema? Un picior arata frumos cu o gamba groasa si frumoasa.Si eu am gambele groase si nu ma deranjeaza acest lucru, doar ca iarna imi gasesc mai greu cizmulite.Nu o sa poti schimba acest lucru.Asa este constitutia corpului.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

283 mesaje

Daca nu ai probleme cu circulatia si nu ai varice sau alte complicatii, atunci n-ai nevoie de consult medical si nici de asemenea complexe. Ar trebui sa te bucuri ca esti poate mai dotata decat alte fete la aceasta parte a corpului. Imi amintesc de confesiunile unei actrite care se straduia sa-si ascunda picioarele, pe scena, pentru ca erau prea groase, pana cand profesoara ei i-a spus ca daca ai picioare groase, trebuie neaparat sa le arati. Sa stii ca si eu aveam obsesia asta in scoala, cand mi se parea ca am picioare prea groase, dar mai tarziu am constatat ca, pentru reprezentantii sexului opus, era principalul punct de atractie si ca prietenii mei imi vorbeau incontinuu de picioarele mele frumoase. Acum, daca m-ar intreba cineva ce parte a corpului meu prefer, as spune, fara sa ezit, ca-mi ador picioarele si e adevarat. Totusi, pentru intretinetre, eu ti-as recomanda multa gimnastica, merita intotdeauna, si mersul pe jos, urcatul treptelor, nu liftul, masaj, iar cand vrei sa te odihnesti, poti sa le sprijini pe o pernuta, putin mai sus decat capul. E bine pentru circulatie. Daca suporti, poarta din cand in cand tocuri. Ridica si moralul.
NN