Setari Cookie-uri

gambe groase

buna fetelor .. am si eu o problema am gambele groase si nush cum sa slabesc din gambe ma deranjeaza foarte tare :| ce as putea face oare ?
yvette_15_sabina
Postat pe 26 Mai 2009 18:22
Sabina, iti recomand sa te vada cineva de specialitate si sa-ti spuna ce trebuie sa faci. La Salon Maraviglia ai consultatia gratuita si beneficiezi de o recomandare pe masura.
kudika029381
Postat pe 26 Mai 2009 18:36
da pulpe groase ?
yumy
Postat pe 26 Mai 2009 19:00
si eu am gambele groase
alexia11
Postat pe 11 Iulie 2009 20:10
Si care e problema? Un picior arata frumos cu o gamba groasa si frumoasa.Si eu am gambele groase si nu ma deranjeaza acest lucru, doar ca iarna imi gasesc mai greu cizmulite.Nu o sa poti schimba acest lucru.Asa este constitutia corpului.
kudiadri
Postat pe 13 Iulie 2009 18:16
Daca nu ai probleme cu circulatia si nu ai varice sau alte complicatii, atunci n-ai nevoie de consult medical si nici de asemenea complexe. Ar trebui sa te bucuri ca esti poate mai dotata decat alte fete la aceasta parte a corpului. Imi amintesc de confesiunile unei actrite care se straduia sa-si ascunda picioarele, pe scena, pentru ca erau prea groase, pana cand profesoara ei i-a spus ca daca ai picioare groase, trebuie neaparat sa le arati. Sa stii ca si eu aveam obsesia asta in scoala, cand mi se parea ca am picioare prea groase, dar mai tarziu am constatat ca, pentru reprezentantii sexului opus, era principalul punct de atractie si ca prietenii mei imi vorbeau incontinuu de picioarele mele frumoase. Acum, daca m-ar intreba cineva ce parte a corpului meu prefer, as spune, fara sa ezit, ca-mi ador picioarele si e adevarat. Totusi, pentru intretinetre, eu ti-as recomanda multa gimnastica, merita intotdeauna, si mersul pe jos, urcatul treptelor, nu liftul, masaj, iar cand vrei sa te odihnesti, poti sa le sprijini pe o pernuta, putin mai sus decat capul. E bine pentru circulatie. Daca suporti, poarta din cand in cand tocuri. Ridica si moralul.

Postat pe 13 Iulie 2009 19:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bronzarea cu henna 1 De la: kudika071984 10 Octombrie 2010 00:50
tratament anticelulitic, remodelare corporala prin infasare aromaterapeutica in Oradea 3 De la: Indiana_Jones 18 Octombrie 2011 12:27
bunaaa feteleooor!!!!cine are idee cum scapam(dak mai scapam) sau cum putem ameliora vergeturile!!! 8 De la: kudika095839 19 Decembrie 2009 23:49
Voucherele pentru chirurgia estetica 1 De la: kudika112180 17 Februarie 2010 14:44
ULEIUL DE ARGAN aurul marocului 0 De la: 10 Octombrie 2010 00:54