Setari Cookie-uri

depasite de situatie sunteti toate

din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)
X____misty___X
Postat pe 27 Mai 2009 01:20
Si tu cum n'ai putut sta deoparte.... Bine ai venit in club!!!!
Ce sa faci daca te'o mancat... trebuia sa te scarpini si tu cumva nu?
Diavolyta_
Postat pe 27 Mai 2009 01:22
da' ia raspunde'mi si tu la o intrebare... tu ai gandit cand ai scris?
Diavolyta_
Postat pe 27 Mai 2009 01:23
poate ai treaba si te retinem....sau mai bine pune mana si invatza ...poate esti in sesiune....nush cati ani ai....si nici nu mi pasa....dar mai bine ...lasa ne...NU TE DERANJA SA NE DERANJEZI....OKI?
monaq
Postat pe 27 Mai 2009 01:25
Are cineva traducerea la ce zice desteapta asta mica ?
iris_4_ever
Postat pe 27 Mai 2009 05:22
Misty, ai bagat in ceata pe toata lumea, gata!
Da' e bine ca te-ai racorit.
micabis
Postat pe 27 Mai 2009 05:25
Pe mine nu m-a bagat in ceata deloc
AM cerut traducerea pentru ca altfel sunt obligata sa trag o concluzie iar concluzia clar e de in devafoarea micii inteligente de aici .

Mi se pare masochism curat sa stai sa citesti n topicuri ( tre sa fi citit cateva inainte sa traga concluzia ca suntem numai pitipoance pe aici nu ? ) ca apoi sa deschizi un topic in care sa-ti exprimi frustrarea ca pe tot forumul sunt doar piti si sa te lauzi cu cat de desteapta esti tu incat ai putut trage o asa concluzie

Bine , masochismul va iesi la iveala atunci cand va incepe sa si raspunda la mesajele dragute adresate ei sau poate e vorba doar de nebagare in seama si isi doreste atat de mult sa discute cu cineva incat nu-i pasa cine ce zice despre ea ?

iris_4_ever
Postat pe 27 Mai 2009 05:38
De la: X____misty___X, la data 2009-05-27 01:20:38din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)


sa stii k esti destepta...k nici pana acum nu mi-am dat seama une' tzii dezvoltarea aia in gandire si concluzia ta academica asta stie cum sa dea la fund gandirea ....bravo fa..esti tare...
cristi_nne
Postat pe 27 Mai 2009 10:11
De la: iris_4_ever, la data 2009-05-27 05:38:29Pe mine nu m-a bagat in ceata deloc
AM cerut traducerea pentru ca altfel sunt obligata sa trag o concluzie iar concluzia clar e de in devafoarea micii inteligente de aici .

Mi se pare masochism curat sa stai sa citesti n topicuri ( tre sa fi citit cateva inainte sa traga concluzia ca suntem numai pitipoance pe aici nu ? ) ca apoi sa deschizi un topic in care sa-ti exprimi frustrarea ca pe tot forumul sunt doar piti si sa te lauzi cu cat de desteapta esti tu incat ai putut trage o asa concluzie

Bine , masochismul va iesi la iveala atunci cand va incepe sa si raspunda la mesajele dragute adresate ei sau poate e vorba doar de nebagare in seama si isi doreste atat de mult sa discute cu cineva incat nu-i pasa cine ce zice despre ea ?



n-am putut sa ma abtin
cristi_nne
Postat pe 27 Mai 2009 10:14

si uite asa , oul a inventat gaina
_fantoma_
Postat pe 27 Mai 2009 10:20
De la: X____misty___X, la data 2009-05-27 01:20:38din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)


zi zau cu limba scoasa ......si te cred !!........... ............Doamne ce misto viseaza unii noaptea !!.......... ........ce piti ma simt !!........ .........GO...GO....GOOOOOOOOOO PITIIIIIIIIIIII !!!............
etta
Postat pe 27 Mai 2009 10:23
De la: X____misty___X, la data 2009-05-27 01:20:38din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)



tulai doamne ..............adevar graieste gura ta..............ce ii dai sa pape?
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 10:26
De la: X____misty___X, la data 2009-05-27 01:20:38din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)


ma pitzi ma da nu trebuia sa iti faci topic ca sa fii bagata in seama pe bune!
esti asa de dezvoltata in gandire ca si cu limba romana te-ai certat....si buna parerea asta despre tine...da sa ii intrebam si pe altii...ca tu oi fi putin mai mult narcisista...
si yote m-am gandit sa te ajut sa eclipsezi lumea cu hinteligenta ta...si poza ta de la avatar...o sa zboare la pitipoanca.org

hai pitzi...hai..stiu ca poti
coffeeta
Postat pe 27 Mai 2009 10:30
Iote undi era disteapta lu' mama ei!!!! Ia si invata sa ajungi si tu ca pitiponcele de pe aici...Pun pariu cu tine ca fiecare dintre ele are cu ce se lauda. Numai tu nu ai, si ti-o fatat tie mintea sa deschizi un topic , sa te lauzi tu ca esti "distiapta" satului.

amr2009
Postat pe 27 Mai 2009 10:37
S-a speriat galushka !
Mai mai mai ....ce-i chinuie pe unii talentul !!!!!!!
___LL___
Postat pe 27 Mai 2009 10:41
monaq
Postat pe 27 Mai 2009 10:41
De la: X____misty___X, la data 2009-05-27 01:20:38din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)


vai fata....da cred ca te-au strans rau chilotieii azinoapte fata, incat nu ai putut tu fata sa dormi.....si vai fata, te-au chinuit atat de tare fata....ca te gandeai tu fata, asa desteapta cum esti fata, sa ne critici pe noi fata.....ti-ai si gasit pe cine critica fata.......conluzia mea fata???.....schimba-ti chilo.....fata
....asta uite asa...ca sa completez si eu pizipoanca ce sunt!!!!!
dehha1
Postat pe 27 Mai 2009 10:42
De la: X____misty___X, la data 2009-05-27 01:20:38din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)



mamaaaaaaa ce pitzi ma simt .................ai vrea si tu nu?iote ca nu te primim in clubul nostru sac,sacccccccc
donttouch
Postat pe 27 Mai 2009 10:43
partz.................... .
partzzzzzzzzzzzzzzzzz
partzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 10:55
da' barbati pitiponci primiti?
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 10:56
Copilo , cu creierash intr-un copac , sincer ar fi mai bine sa scrii lizibil (sper ca termenul e prea academic pt tine ) ca sa intelegem si noi ceea ce ai zis
Cred ca nu ai ce face pe acasa si de frecat menta te cam saturasi asa ca iti recomand ceva , lasa -ne pe noi asa cum suntem si bassth la lopatica cu nisip , bine ? si app , daca nu ne cunosti shut the f up si numai generaliza , bine ? ????? si singura "pitzi "de pici esti ista matalutza cu atentia sa strigi in gura mare , asa ca sa o parafrazez pe dracusorul nostru drag , LASA_NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE < LASA-NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE si nu ti mai da atata importanta ca nu meriti
blue07scorpion
Postat pe 27 Mai 2009 10:57
De la: geo_x, la data 2009-05-27 10:56:43da' barbati pitiponci primiti?


cu buze carnoase....................oooo...........daaaaaaaaaaaaaaaa
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 10:58
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 10:58:07
De la: geo_x, la data 2009-05-27 10:56:43da' barbati pitiponci primiti?


cu buze carnoase....................oooo...........daaaaaaaaaaaaaaaa


nu, buzele raman acasa!
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 11:00
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-27 01:22:22Si tu cum n'ai putut sta deoparte.... Bine ai venit in club!!!!
Ce sa faci daca te'o mancat... trebuia sa te scarpini si tu cumva nu?


na Diavolyt'o c'ai ajuns si pitipoanca
scorpyoW
Postat pe 27 Mai 2009 11:08
da toti scorpy am devenit , asa intr-o mare generalizare ce sa ii faci cu neuronul ei in pioneze functioneste la nivel de avarie
blue07scorpion
Postat pe 27 Mai 2009 11:27
Misty, nici nu-ti dai tu seama pe cat de multe le-ai nimerit ! Nu chiar pe toate cum zici tu, dar ai luat caimacul !

Postat pe 27 Mai 2009 15:54
De la: Roco, la data 2009-05-27 15:54:30Misty, nici nu-ti dai tu seama pe cat de multe le-ai nimerit ! Nu chiar pe toate cum zici tu, dar ai luat caimacul !


bun venit intre "caimace"
donttouch
Postat pe 27 Mai 2009 15:56
De la: X____misty___X, la data 2009-05-27 01:20:38din cate vad pe acest forum.. nu sunteti niciuna mai presus de asa numitul cuvant "pitipoanca" cam toate sunteti la fel.. am o intrebare.. va ganditi makr ce ziceti?? sau ziceti de plctiseala tot?? :)) nu`nteleg.. oi fi io mai mik in ani k voi dar mai dezvoltata in gandire k voi.. pe rom .. mai desteapta... fie.. din cate am vazut iscutiile pe acest forum .. niciuna nu poate sa fie pusa la categoria non pitipoanca;)

subscriu inca un topic deschis dupa ce o frustrata a vomat. cata risipa de energie. mai bine te mas...bai in loc sa te dai regina pe-aici. fuga la jetu cu apa.
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 16:04
Acuma eu nu am inteles de ce v-ati suparat ca fata ne-a numit pitzipoance.Ce e asa de rau sa fi piti? Adica uite la mine ce bine ma simt in aceasta postura ca sa ai virsta mea si sa fi numit piti e un compliment, nu?

Mistyyyyy, where are you? "In the mist mother...."

E clar.M-am defectat.Intreb si-mi raspund singura.
micabis
Postat pe 27 Mai 2009 19:05
Long live pitzipoancele !
___LL___
Postat pe 27 Mai 2009 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Important 3 De la: dana_mv 2 Februarie 2009 00:19
Studii in strainatate 83 De la: AnnaMarie23 16 Decembrie 2014 16:29
buna(valabil pt cei din brasov) 2 De la: clau_laura 11 August 2008 09:32
Studenti/absolventi de Farmacie 9 De la: wanda8 13 Februarie 2015 12:33
:) 3 De la: DiavolytaTa 27 Martie 2009 19:06