Setari Cookie-uri

15 iunie - se lanseaza un nou magazin de fashion la preturi de outlet

15 iunie - data mult asteptata a deschiderii noului magazin Prestige Outlet de pe strada Episcopiei nr. 5, locatie chic ce se vrea a fi un reper de fashion in atmosfera boema din preajma Ateneului Roman. Colectii de dama si copii. Retail de branduri renumite, printre care Versace, Ferre, Exte, Benetton, Chicco, toate la preturi de outlet. Totodata si firme renumite pe plan local in Italia, patria modei. Cochet dar nu opulent, magazinul situat la demisol aminteste de buticurile de la Cannes si te invita intr-o locatie in care retailul vrea sa se imbine fie cu placerea unei cesti bune de cafea sau ceai, fie cu deliciul unei suete ca intre prietene. In curand veti repera mai usor amplasarea magazinului care va fi semnalizat printr-o caseta luminoasa. Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la urmatoarea adresa de email: prestige_outlet@yahoo.com. Persoana contact: Brandusa Stanescu, tel.: 0722 195 332
prestige
Postat pe 27 Mai 2009 15:14
super tare.......de-abia astept sa se deschida acest magazin....nu mai este mult pana pe 15....deja mi-am facut o lista lunga cu tot ce as vrea sa -mi cumpar......poate ca o sa am norocul si o sa gasesc o pereche de pantofi de la Prada...de atata timp visez sa am asa ceva...si poate si niste rochii de firma....si la un pret super.....de-abia astept....as dori sa ma anuntati din timp daca se poate in cazul in care aveti pe stoc niste pantofi, sandale...ce-or fi ..numai de la Prada sa fie.... sa spuneti si ora cand deschideti....pentru ca vreau sa fiu prima..va multumesc...o seara frumoasa...see you on the 15 th of the june....
kudika030184
Postat pe 27 Mai 2009 21:36
Super!!! Explicati-mi si mie va rog cum se ajunge. Please, please, please.... Chiar nu am gasit niciun outlet cu preturi mici in Bucuresti.
Pupici
superbaby
Postat pe 28 Mai 2009 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
haine online 4 De la: misspretty 24 Iunie 2010 18:53
Accesorii par & bijuterii unicat 4 De la: modamaniadesign 1 Octombrie 2015 23:36
FII FRUMOASA DE SARBATORI,INCEARACA EXTENSIILE CU CLIP DIN PAR NATURAL 5 De la: bestdevilinside 4 Ianuarie 2009 06:14
cosmetice 2 De la: valentina78m 2 Iulie 2010 06:06
Victoria's Secret 19 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:15