Setari Cookie-uri

Am nevoie de un sfat.....

Buna ziua la toata lumea, am o problema si as avea nevoie de sfaturile voastre. Am o relatie de cateva luni cu o persoana mai invarsta decat mine cu aproximativ 15 ani, care este divortat cu 2 copii. Tin foarte mult la aceasta persoana este f inteligent si are unele calitati pe care le apreciez f mult dar am unele indoieli deoarece sant constienta si de dezavantajele acestei relatii si ce-l mai mult ma supara necomunicarea, eu care consider ca aceasta este f importanta intr-o relatie. Cei apropiati imi spun sa ma gandesc f bine deoarece e mai invarsta are copii si e divortat, DECI NU SANT PREA INCANTATI. Datorita munci lui este o persoana publica pe care o cunoaste multa lume si e f deranjat deoarece toata lumea ne barfeste, de fapt eu sant ce-a vazuta prost se vb cum ca as umbla dupa bani lui ceea ce nu e adevarat in curand se va spune ca din cauza mea a divortat desii este divortat de peste un an si nu vb inainte ne stiam din vedere si atat. Sufar f mult si nu doresc ca familia mea sa nu poata sa iasa pe strada de rusine din cauza barfelor.. Va multumes ptr atentia acordata si va doresc o zi placuta tuturor, la revede.
kudika007634
Postat pe 28 Mai 2009 16:27
De la: kudika007634, la data 2009-05-28 16:27:53 Buna ziua la toata lumea, am o problema si as avea nevoie de sfaturile voastre. Am o relatie de cateva luni cu o persoana mai invarsta decat mine cu aproximativ 15 ani, care este divortat cu 2 copii. Tin foarte mult la aceasta persoana este f inteligent si are unele calitati pe care le apreciez f mult dar am unele indoieli deoarece sant constienta si de dezavantajele acestei relatii si ce-l mai mult ma supara necomunicarea, eu care consider ca aceasta este f importanta intr-o relatie. Cei apropiati imi spun sa ma gandesc f bine deoarece e mai invarsta are copii si e divortat, DECI NU SANT PREA INCANTATI. Datorita munci lui este o persoana publica pe care o cunoaste multa lume si e f deranjat deoarece toata lumea ne barfeste, de fapt eu sant ce-a vazuta prost se vb cum ca as umbla dupa bani lui ceea ce nu e adevarat in curand se va spune ca din cauza mea a divortat desii este divortat de peste un an si nu vb inainte ne stiam din vedere si atat. Sufar f mult si nu doresc ca familia mea sa nu poata sa iasa pe strada de rusine din cauza barfelor.. Va multumes ptr atentia acordata si va doresc o zi placuta tuturor, la revede.

barfa e d cand lumea si pamantul!! voi cu lumea traiti??
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 16:29
asa si?? care'i problema?

Daca voi va iubiti si vreti sa fiti impreuna ce mai conteaza ce zice lumea? Doar voi o sa traiti impreuna, nu cu lumea
Las' lumea sa vorbeasca.. Important e ca voi doi sa fiti fericiti si sa va simtiti bine impreuna
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 16:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:33:07asa si?? care'i problema?

Daca voi va iubiti si vreti sa fiti impreuna ce mai conteaza ce zice lumea? Doar voi o sa traiti impreuna, nu cu lumea

aha!! deci imi dai dreptate si mie, insfarsit!!
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 16:34
De la: anca0704, la data 2009-05-28 16:34:13
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:33:07asa si?? care'i problema?

Daca voi va iubiti si vreti sa fiti impreuna ce mai conteaza ce zice lumea? Doar voi o sa traiti impreuna, nu cu lumea

aha!! deci imi dai dreptate si mie, insfarsit!!


fetili
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 16:43
De la: anca0704, la data 2009-05-28 16:34:13
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:33:07asa si?? care'i problema?

Daca voi va iubiti si vreti sa fiti impreuna ce mai conteaza ce zice lumea? Doar voi o sa traiti impreuna, nu cu lumea

aha!! deci imi dai dreptate si mie, insfarsit!!


am scris ce'am simtit
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 16:45
De la: anca0704, la data 2009-05-28 16:34:13
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-28 16:33:07asa si?? care'i problema?

Daca voi va iubiti si vreti sa fiti impreuna ce mai conteaza ce zice lumea? Doar voi o sa traiti impreuna, nu cu lumea

aha!! deci imi dai dreptate si mie, insfarsit!!



Asta inseamna ca dai tu berea?
Diavolyta_
Postat pe 28 Mai 2009 16:47
De la: kudika007634, la data 2009-05-28 16:27:53 Buna ziua la toata lumea, am o problema si as avea nevoie de sfaturile voastre. Am o relatie de cateva luni cu o persoana mai invarsta decat mine cu aproximativ 15 ani, care este divortat cu 2 copii. Tin foarte mult la aceasta persoana este f inteligent si are unele calitati pe care le apreciez f mult dar am unele indoieli deoarece sant constienta si de dezavantajele acestei relatii si ce-l mai mult ma supara necomunicarea, eu care consider ca aceasta este f importanta intr-o relatie. Cei apropiati imi spun sa ma gandesc f bine deoarece e mai invarsta are copii si e divortat, DECI NU SANT PREA INCANTATI. Datorita munci lui este o persoana publica pe care o cunoaste multa lume si e f deranjat deoarece toata lumea ne barfeste, de fapt eu sant ce-a vazuta prost se vb cum ca as umbla dupa bani lui ceea ce nu e adevarat in curand se va spune ca din cauza mea a divortat desii este divortat de peste un an si nu vb inainte ne stiam din vedere si atat. Sufar f mult si nu doresc ca familia mea sa nu poata sa iasa pe strada de rusine din cauza barfelor.. Va multumes ptr atentia acordata si va doresc o zi placuta tuturor, la revede.


Eu cred ca e destul de importanta faza ca el e o persoana publica, se pun un pic altfel problemele cand toata lumea te cunoaste.. Cel mai bine el o stie, si ar fi trebuit sa discute cu tine cum sta treaba, daca vrea ceva serios... Acum depinde si ce fel de personalitate e si cat de mult il afecteaza ce zice lumea. In rest ce e private e private, lumea doar presupune... aparantele conteaza

Postat pe 28 Mai 2009 23:21
buna ! asi dori un sfat... ce pot face pt a nu ma mai durea chiar asa tare cand introduc penisul ? deci ma doare chiar foarte tare
kudika_943518
Postat pe 23 Noiembrie 2013 23:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
heloo pt nudistii 5 De la: blue_domes 15 Septembrie 2010 10:05
Oare e adevarat k marimea conteaza?....sau nu....? 41 De la: micnegrusiurat4 21 Iulie 2009 00:26
Verificare contact sexual 29 De la: kudika_1215 1 Aprilie 2013 06:00
Sunt fete care au folosit strapon pe baieti? 6 De la: Keolis 9 Ianuarie 2012 23:00
schimbare de sex??? 20 De la: scorpyow10 13 Mai 2009 18:32