Setari Cookie-uri

Virgin ...

Buna, ma numesc Razvan, am 22 de ani, si sunt virgin.
imi doresc foarte mult sa imi gasesc o fata sincera, buna, cu intentii bune, nu urmaresc sa fac sex cu ea, mi-as dorii mai de graba o relatie bazata pe sinceritate, prietenie, si restul vor venii de la sine. :)
Pana acum, majoritatea fetelor pe care le-am cunoscut au fost curve materialiste, carora putin le pasa de iubirea mea...
Ce credeti? mai am vreo sansa sa gasesc asa ceva in zilele noastre?
Nu am pretentii sa arate bine, sau sa fie si ea virgina, totusi, nu mai suntem pe vremea bunicilor, fiecare lucru care a trecut ramane in trecut si atat, eu vreau doar sa fie sincera si sa ma pot baza pe ea.
Am pretentii prea mari? Si cum se face ca toata lumea spune ca nu trebuie sa vad asa in negru situatia, cand eu numai peste asta dau...
Va multumesc! Si va astept cu multa nerabdare raspunsurile.
virgin2009
Postat pe 30 Mai 2009 00:57
sincer ... ai 22 si eshty virgin... ciudat... m duce q gandu k arati nasol sau k ai un comp nasol...si stay lin k vei gasi fata potrivita.nu tre s stay s o cautzi...
adda17aaa
Postat pe 30 Mai 2009 01:19
De la: kudika031425, la data 2009-05-30 00:57:54Buna, ma numesc Razvan, am 22 de ani, si sunt virgin.
imi doresc foarte mult sa imi gasesc o fata sincera, buna, cu intentii bune, nu urmaresc sa fac sex cu ea, mi-as dorii mai de graba o relatie bazata pe sinceritate, prietenie, si restul vor venii de la sine. :)
Pana acum, majoritatea fetelor pe care le-am cunoscut au fost curve materialiste, carora putin le pasa de iubirea mea...
Ce credeti? mai am vreo sansa sa gasesc asa ceva in zilele noastre?
Nu am pretentii sa arate bine, sau sa fie si ea virgina, totusi, nu mai suntem pe vremea bunicilor, fiecare lucru care a trecut ramane in trecut si atat, eu vreau doar sa fie sincera si sa ma pot baza pe ea.
Am pretentii prea mari? Si cum se face ca toata lumea spune ca nu trebuie sa vad asa in negru situatia, cand eu numai peste asta dau...
Va multumesc! Si va astept cu multa nerabdare raspunsurile.

dar tu cum arati??c oferi?? cum t comporti cu o fata?? c studii ai?? esti gelos si posesiv?? esti mincinos?? ai iesiri cu prietenii sau stai nu mai in casa?? esti zgarcit?? etc etc etc...
ma gandesc ca poate ar trebui sa spui si altceva despre tine, nu numai ca ai 22 d ani si esti virgin, cu tata mai mult cu cat ai zis c pretentii ai d la ea!
anca0704
Postat pe 30 Mai 2009 09:25
cu atat*
anca0704
Postat pe 30 Mai 2009 09:25
ce coincidenta, si eu ma numesc tot razvan si am tot 22 de ani
relatie bazata pe sinceritate, prietenie si bla bla... cam greu, acu nu zic ca sunt numai curve materialiste,doar ca pretentiile au crescut, gusturile s-au altera, toate vor altceva, nu-ti face griji, nici ele nu stiu ce vor! Mai sunt unele femei adevarate, dar stai linistit, sunt luate deja!
Cand a vrut sa isi gaseasca femeie a pus o oglinda in mijlocul lumii si a spus ca o va lua pe femeia care va trece si nu se va uita in oglinda. Toate treceau pe langa oglinda si se opreau sa se aranjeze, sa se piveasca, sa.... Intr-o zi a trecut una si nu s-a uitat. Concluzia? O singura femeie de treaba a fost si pe aia a luat-o dracu!
staff
Postat pe 30 Mai 2009 12:22
De la: staff, la data 2009-05-30 12:22:10ce coincidenta, si eu ma numesc tot razvan si am tot 22 de ani
relatie bazata pe sinceritate, prietenie si bla bla... cam greu, acu nu zic ca sunt numai curve materialiste,doar ca pretentiile au crescut, gusturile s-au altera, toate vor altceva, nu-ti face griji, nici ele nu stiu ce vor! Mai sunt unele femei adevarate, dar stai linistit, sunt luate deja!
Cand a vrut sa isi gaseasca femeie a pus o oglinda in mijlocul lumii si a spus ca o va lua pe femeia care va trece si nu se va uita in oglinda. Toate treceau pe langa oglinda si se opreau sa se aranjeze, sa se piveasca, sa.... Intr-o zi a trecut una si nu s-a uitat. Concluzia? O singura femeie de treaba a fost si pe aia a luat-o dracu!

dar tu poate ca nu esti virgin!
anca0704
Postat pe 30 Mai 2009 13:28
Eu zic sa te bucuri ca nu te-au violat toate c u r v e le alea cate au fost oare
_oktober_
Postat pe 30 Mai 2009 19:41
De la: _oktober_, la data 2009-05-30 19:41:30Eu zic sa te bucuri ca nu te-au violat toate c u r v e le alea cate au fost oare


poate l-or fi violat...dar..doar...in...gura... cu limba evident
coffeeta
Postat pe 30 Mai 2009 19:47
De la: kudika031425, la data 2009-05-30 00:57:54
Pana acum, majoritatea fetelor pe care le-am cunoscut au fost curve materialiste,


oau ce limbaj elevat
m-ai dat pe spate, vrei sa ne luam?
kitty_krieger
Postat pe 30 Mai 2009 20:36
esti de o seama cu prietenul meu
yumy
Postat pe 30 Mai 2009 20:44
mai omule,u cand ai deschis acest topic,cate lazi fligorifice ai cumparat?????

(c u r v e materialiste)
scorpyoW
Postat pe 30 Mai 2009 20:51
da` daca e numai materialista se pune?
mitura
Postat pe 30 Mai 2009 21:00
Eh! imi cer scuze daca am exagerat cu limbajul, desi, cu femeile din ziua de azi nu trebuie sa te porti prea frumosca si-o iau in cap pe urma, dar aici fiind vorba de un forum public, trebuia sa ma cenzurez
Nu stiu cat sunt de zgarcit. Am pretentia ca fata sa isi plateasca consumatia, intr-adevar, pentru ca nu imi mai garanteaza nimeni o a doua intalnire, si eu raman cu banii dati, si nu ma aleg cu nimic.
De frumos, nu stiu cat de frumos sunt, ma consider un baiat normal, nu lucrez, nu sunt la facultate si locuiesc cu parintii.
Problema e ca in ziua de azi toate fetele bea, fumeaza, stau cate o jumate de zi la cafele cu prietenele, nu conteaza cat de multe le iubesti, bani sa ai sa le faci poftele, daca te vad prea bun te iau de prost, daca le mai dai cate o palma peste ochi, atunci te respecta si te admira.
Cine sa le mai inteleaga.... ??
virgin2009
Postat pe 30 Mai 2009 22:16
ti-ai facut prezentarea de parca ai fi la AA daca spui ca toate au fost niste" curve materialiste" nu inteleg de ce tu esti inca vrigin (AA=Alcoolici Anonimi)
Cretzulica
Postat pe 30 Mai 2009 22:33
Fetele apreciaza baietii care fumeaza,beau alcool ,injura vor inalti si cu banii:)):)):)):)):)):)) .

Postat pe 30 Mai 2009 23:10
Alcool,tigara fac prietenii ca au ceva in comun.

Postat pe 30 Mai 2009 23:11
Da, am observat si eu chestia asta, ceea ce nu inteleg este de ce.
Probabil raspunsul sta ascuns bine prin codul lor genetic, who knows ...
Deci, in concluzie, ar trebuii sa inteleg ca am pretentii prea mari?
virgin2009
Postat pe 30 Mai 2009 23:14
noh uite asa virginel draga ti-ai gasit perechea....multi ani fericiti impreuna!
_oktober_
Postat pe 30 Mai 2009 23:14
frate... pentu 50 de lei gasesti tu pe cineva sa te scape de "chin" si dupa ce ai gustat placerea ai sa vezi ca toate sunt doar femei... nu materialiste sau curve ...doar femei :)))
piticul_tau
Postat pe 30 Mai 2009 23:25
..poi mai flakule, tu mintzi de ingheatza apele !!!....Asta e un text pentru agatzat?!!!...Ori eshti prea ...hai sa spun timid, ca sa nu folosesc alte cuvinte dureroase, ..pt ca daca tot ai cunoscut numai "curve materialiste", cum de mai eshti virgin?!!!...Le plateai sa iasa cu tine sau d c ?! :)))..poate pt altzii, ca tu nu eshti in stare ?!!?
sexstyle
Postat pe 31 Mai 2009 12:42
Eu nu vreau "sa scap si de problema asta"
Ci mi-as dori o relatie, bazata pe sinceritate, incredere, nu urmaresc doar sexul...
nu stiu daca se mai poate gasii asa ceva in ziua de azi.
aaa si am spus despre fetele respective ca erau curve pentru ca una dintre ele avea prieten de cativa ani, in timp ce se intalnea cu mine, si statea cu respectivul doar pentru bani si il mai inselase de multe ori, nu era la prima abatere.
altele de la a doua intalnire incepeau sa bata apropouri ca au nevoie de niste bani, etc...
Deci, de asta le-am numit asa.
virgin2009
Postat pe 31 Mai 2009 13:03
nu Zau....si de unde ai tu bani draga ...daca tot nu lucrezi? de fapt, cu ce te ocupi tu daca scoala nema...servici nema..."maaaaammmiiii...taaatttiiii,nu mai am bani de benzina, si tre sa le plimb pe pipitele alea cu ceva....altfel nu iese nici zbenga cu mine !"
_oktober_
Postat pe 31 Mai 2009 20:09
De la: kudika031425, la data 2009-05-31 13:03:28Eu nu vreau "sa scap si de problema asta"
Ci mi-as dori o relatie, bazata pe sinceritate, incredere, nu urmaresc doar sexul...
nu stiu daca se mai poate gasii asa ceva in ziua de azi.
aaa si am spus despre fetele respective ca erau curve pentru ca una dintre ele avea prieten de cativa ani, in timp ce se intalnea cu mine, si statea cu respectivul doar pentru bani si il mai inselase de multe ori, nu era la prima abatere.
altele de la a doua intalnire incepeau sa bata apropouri ca au nevoie de niste bani, etc...
Deci, de asta le-am numit asa.





ink se mai gasesc fete kre vor o relatie serioasa dar trebuie sa cauti foaste bine......asa ca o sa ai multe experiente

Postat pe 31 Mai 2009 20:58
De la: kudika031425, la data 2009-05-30 22:16:50Eh! imi cer scuze daca am exagerat cu limbajul, desi, cu femeile din ziua de azi nu trebuie sa te porti prea frumosca si-o iau in cap pe urma, dar aici fiind vorba de un forum public, trebuia sa ma cenzurez
Nu stiu cat sunt de zgarcit. Am pretentia ca fata sa isi plateasca consumatia, intr-adevar, pentru ca nu imi mai garanteaza nimeni o a doua intalnire, si eu raman cu banii dati, si nu ma aleg cu nimic.
De frumos, nu stiu cat de frumos sunt, ma consider un baiat normal, nu lucrez, nu sunt la facultate si locuiesc cu parintii.
Problema e ca in ziua de azi toate fetele bea, fumeaza, stau cate o jumate de zi la cafele cu prietenele, nu conteaza cat de multe le iubesti, bani sa ai sa le faci poftele, daca te vad prea bun te iau de prost, daca le mai dai cate o palma peste ochi, atunci te respecta si te admira.
Cine sa le mai inteleaga.... ??


m-am indragostit iremediabil de tine

"I'm a loser baby, so why don't you cure me" canti tu
kitty_krieger
Postat pe 31 Mai 2009 21:40
mai e valabil hanuntu'?

Diavolyta_
Postat pe 31 Mai 2009 21:45
De la: Cretzulica, la data 2009-05-30 22:33:30 ti-ai facut prezentarea de parca ai fi la AA daca spui ca toate au fost niste" curve materialiste" nu inteleg de ce tu esti inca vrigin (AA=Alcoolici Anonimi)




asta vroiam sa zic si eu..ce presentare

inna_1688
Postat pe 31 Mai 2009 21:50
prezentare* :d
inna_1688
Postat pe 31 Mai 2009 21:51
De la: kudika031425, la data 2009-05-31 13:03:28Eu nu vreau "sa scap si de problema asta"
Ci mi-as dori o relatie, bazata pe sinceritate, incredere, nu urmaresc doar sexul...
nu stiu daca se mai poate gasii asa ceva in ziua de azi.
aaa si am spus despre fetele respective ca erau curve pentru ca una dintre ele avea prieten de cativa ani, in timp ce se intalnea cu mine, si statea cu respectivul doar pentru bani si il mai inselase de multe ori, nu era la prima abatere.
altele de la a doua intalnire incepeau sa bata apropouri ca au nevoie de niste bani, etc...
Deci, de asta le-am numit asa.

yo zic sa zici multumesc ca nu te-au violat..naibiului
vai vai vai..ale naibiului femei dupa ce ca erau curve...mai erau si materialiste
da yo ma intreb daca tu si pretenu ala al tau aveti parte de asemenea femei..nu o scrie pe fruntea voastra "loser"
coffeeta
Postat pe 1 Iunie 2009 09:53
De la: kudika031425, la data 2009-05-30 00:57:54Buna, ma numesc Razvan, am 22 de ani, si sunt virgin.
imi doresc foarte mult sa imi gasesc o fata sincera, buna, cu intentii bune, nu urmaresc sa fac sex cu ea, mi-as dorii mai de graba o relatie bazata pe sinceritate, prietenie, si restul vor venii de la sine. :)
Pana acum, majoritatea fetelor pe care le-am cunoscut au fost curve materialiste, carora putin le pasa de iubirea mea...
Ce credeti? mai am vreo sansa sa gasesc asa ceva in zilele noastre?
Nu am pretentii sa arate bine, sau sa fie si ea virgina, totusi, nu mai suntem pe vremea bunicilor, fiecare lucru care a trecut ramane in trecut si atat, eu vreau doar sa fie sincera si sa ma pot baza pe ea.
Am pretentii prea mari? Si cum se face ca toata lumea spune ca nu trebuie sa vad asa in negru situatia, cand eu numai peste asta dau...
Va multumesc! Si va astept cu multa nerabdare raspunsurile.


in 1 rand invata sa cataloghezi o femeie.........incepand de la cu rva sunt sigura ca nu vei avea o femeie curand.....
si lasa-ma ca nu e vb despre sex......asta urmaresc majoritatea barbatilor....
si ce daca esti virgin?ce nu poti fi badaran si nesimtit?
so......cand mai postezi fa-o intr-o maniera faina........
just_heaven
Postat pe 1 Iunie 2009 09:56
De la: kudika031425, la data 2009-05-30 00:57:54Buna, ma numesc Razvan, am 22 de ani, si sunt virgin.
imi doresc foarte mult sa imi gasesc o fata sincera, buna, cu intentii bune, nu urmaresc sa fac sex cu ea, mi-as dorii mai de graba o relatie bazata pe sinceritate, prietenie, si restul vor venii de la sine. :)
Pana acum, majoritatea fetelor pe care le-am cunoscut au fost curve materialiste, carora putin le pasa de iubirea mea...
Ce credeti? mai am vreo sansa sa gasesc asa ceva in zilele noastre?
Nu am pretentii sa arate bine, sau sa fie si ea virgina, totusi, nu mai suntem pe vremea bunicilor, fiecare lucru care a trecut ramane in trecut si atat, eu vreau doar sa fie sincera si sa ma pot baza pe ea.
Am pretentii prea mari? Si cum se face ca toata lumea spune ca nu trebuie sa vad asa in negru situatia, cand eu numai peste asta dau...
Va multumesc! Si va astept cu multa nerabdare raspunsurile.


nu mai ai fratere sanse.....am profitat io de toate sansele tale.

toate cele ce au fost candva bune ,acum nu mai sunt te poti spanzura
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 1 Iunie 2009 09:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Povestiri erotice. Incitante sau nu? 5 De la: mark_quene 2 Iulie 2013 00:43
Buna~! 2 De la: cristina1221 21 Ianuarie 2013 08:09
Stiti de ce avortul se face intr-un nr. asa de mare??? 42 De la: ana18 13 Septembrie 2009 21:37
dragoste 72 De la: stardancer 17 Noiembrie 2009 23:51
Oare sunt gravida??? 40 De la: felixcat 16 Septembrie 2009 11:22