Mai multe
De la: etta, la data 2009-10-23 23:33:57 ooffff.....Monaaaaaaaaaaa.....daca am pierdut 3 pagini degeaba....cu tineeeeeeeeeeeeeeeee !!........... Si eu daca am pierdut nu stiu cati euro aseara cu tine Mona
|
||
|
fluturas_ Postat pe 23 Octombrie 2009 23:38 |
||
|---|---|---|
De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:25:45o stiuDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:20:36De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:14:55
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 23 Octombrie 2009 23:38 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:38:10De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:25:45o stiuDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:20:36De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:14:55 toata lumea o stie
|
||
|
|
||
|
fluturas_ Postat pe 23 Octombrie 2009 23:40 |
||
fetele va pup de n buna ca maine ma duc in voiaj .. va las cafea ptr mai multe zile :sml-happy0180
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 23 Octombrie 2009 23:40 |
||
n buna tuturor
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 23 Octombrie 2009 23:41 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:40:49fetele va pup de n buna ca maine ma duc in voiaj .. unde ?? weekend placut
|
||
|
fluturas_ Postat pe 23 Octombrie 2009 23:42 |
||
te rog ajutama cu un vothttp://www.zambaret.com/David-Catalin_865.html
|
||
|
anka36 Postat pe 23 Octombrie 2009 23:42 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:36:39De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-23 23:33:15http://www.youtube.com/watch?v=BVTyLqkez6A Melodia postata de Bestiuta....nu o vad
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 23 Octombrie 2009 23:43 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:35:53De la: etta, la data 2009-10-23 23:33:57 ooffff.....Monaaaaaaaaaaa.....daca am pierdut 3 pagini degeaba....cu tineeeeeeeeeeeeeeeee !!........... prietenul la nevoie se cunoaste !!!...si cum...cineva ...striga dupa ajutor !!.....
|
||
|
etta Postat pe 23 Octombrie 2009 23:43 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:40:49fetele va pup de n buna ca maine ma duc in voiaj .. pleci????
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 23 Octombrie 2009 23:44 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:43:29De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:36:39De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-23 23:33:15http://www.youtube.com/watch?v=BVTyLqkez6A beyonce if i were a boy.............. |
||
|
fluturas_ Postat pe 23 Octombrie 2009 23:44 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:38:02De la: etta, la data 2009-10-23 23:33:57 ooffff.....Monaaaaaaaaaaa.....daca am pierdut 3 pagini degeaba....cu tineeeeeeeeeeeeeeeee !!........... o sa-mi fac cabinet de psiho-pupu` !!.......
|
||
|
etta Postat pe 23 Octombrie 2009 23:44 |
||
fluturas in jurul cv nu prea departe http://www.youtube.com/watch?v=GXgGf-1eIFwde final
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 23 Octombrie 2009 23:44 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:44:01da ..pupDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:40:49fetele va pup de n buna ca maine ma duc in voiaj ..
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 23 Octombrie 2009 23:45 |
||
n buna cafenea
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 23 Octombrie 2009 23:46 |
||
De la: etta, la data 2009-10-23 23:44:34De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:38:02De la: etta, la data 2009-10-23 23:33:57 ooffff.....Monaaaaaaaaaaa.....daca am pierdut 3 pagini degeaba....cu tineeeeeeeeeeeeeeeee !!........... Trateaza-ma si pe mine !! Sau nu merit ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 23 Octombrie 2009 23:46 |
||
De la: etta, la data 2009-10-23 23:43:43De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:35:53De la: etta, la data 2009-10-23 23:33:57 ooffff.....Monaaaaaaaaaaa.....daca am pierdut 3 pagini degeaba....cu tineeeeeeeeeeeeeeeee !!........... .......... ............... ce avatar.....super!
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 23 Octombrie 2009 23:47 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:44:20De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:43:29De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:36:39De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-23 23:33:15http://www.youtube.com/watch?v=BVTyLqkez6A
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 23 Octombrie 2009 23:48 |
||
|
Si eu daca am pierdut nu stiu cati euro aseara cu tine Mona [/quote]o sa-mi fac cabinet de psiho-pupu` !!....... [/quote]Trateaza-ma si pe mine !! Sau nu merit ? [/quote]pai striga dupa ajutor...si ma prezint !!!........
|
||
|
etta Postat pe 23 Octombrie 2009 23:48 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:45:19De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:44:01da ..pupDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:40:49fetele va pup de n buna ca maine ma duc in voiaj .. noapte buna Danuta....ne auzim
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 23 Octombrie 2009 23:49 |
||
love0087: [/quote]da' tu pe unde ai umblat atata timp????? ne-ai abandonat aici..... [/quote]prietenul la nevoie se cunoaste !!!...si cum...cineva ...striga dupa ajutor !!..... [/quote] .......... ............... ce avatar.....super! [/quote]am schimbat locul trandafirului....ce era prea multa umezeala pe acolo...in ultimul timp !!........
|
||
|
etta Postat pe 23 Octombrie 2009 23:49 |
||
Salutare lume !!! E atat de mare si atat de imens acest topic si ... forum ... si sincer, nu stiu pe ce mai indata sa-mi arunc ochii . Sper sa ma primiti in lumea voastra.
|
||
|
Tigrul Postat pe 23 Octombrie 2009 23:50 |
||
De la: etta, la data 2009-10-23 23:48:24 o sa-mi fac cabinet de psiho-pupu` !!....... [/quote]Trateaza-ma si pe mine !! Sau nu merit ? [/quote]pai striga dupa ajutor...si ma prezint !!!........ [/quote]Nu sunt genul care sa ceara ajutorul...dar never know
|
||
|
fluturas_ Postat pe 23 Octombrie 2009 23:50 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:49:27De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:45:19De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-10-23 23:44:01da ..pupDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-23 23:40:49fetele va pup de n buna ca maine ma duc in voiaj .. si de la mine Danutzaaaaaaaaaaa !!...si far vise de-aleaaaaaaaaaaaa....ca maine o sa fii obositaaaaa !!...........
|
||
|
etta Postat pe 23 Octombrie 2009 23:51 |
||
De la: k_Dorinel, la data 2009-10-23 23:50:03Salutare lume !!! E atat de mare si atat de imens acest topic si ... forum ... si sincer, nu stiu pe ce mai indata sa-mi arunc ochii . Sper sa ma primiti in lumea voastra. La avatarul Ettei..sa-ti arunci ochii. Buna...eu te primesc...si restul cu siguranta..
|
||
|
fluturas_ Postat pe 23 Octombrie 2009 23:52 |
||
De la: k_Dorinel, la data 2009-10-23 23:50:03Salutare lume !!! E atat de mare si atat de imens acest topic si ... forum ... si sincer, nu stiu pe ce mai indata sa-mi arunc ochii . Sper sa ma primiti in lumea voastra. arunca-ti ochii...pe noi direct....si n-ai sa mai vrei sa pleci !!........ ...bine ai venit..in ...cafeneaua prieteniei adevarate !!.....
|
||
|
etta Postat pe 23 Octombrie 2009 23:52 |
||
De la: k_Dorinel, la data 2009-10-23 23:50:03Salutare lume !!! E atat de mare si atat de imens acest topic si ... forum ... si sincer, nu stiu pe ce mai indata sa-mi arunc ochii . Sper sa ma primiti in lumea voastra. Salutare si bine ai venit!!! No, aseaza-te pe unde gasesti loc si zi-mi si mie ce-ai vrut sa zici cu acel Oauuuuuuuuuu prelung. Dupa ce-mi explici, iti servesc si cafeaua care ti se cuvine. Sau ceaiul... Sau ce vrei tu sa bei. Bonus: o tzigara. |
||
|
Lucia38 Postat pe 23 Octombrie 2009 23:52 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-23 23:52:13De la: k_Dorinel, la data 2009-10-23 23:50:03Salutare lume !!! E atat de mare si atat de imens acest topic si ... forum ... si sincer, nu stiu pe ce mai indata sa-mi arunc ochii . Sper sa ma primiti in lumea voastra. ce fataaaaaaaaa...daca io am caldura in casaaaaaaaa !!..... ...si culmea ca am si culoare roz de sutien !!.......
|
||
|
etta Postat pe 23 Octombrie 2009 23:53 |
||
cred ca am racit..... asta este tot ce imi trebuie acum....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 23 Octombrie 2009 23:54 |
||
| te rog ajutama cu un vothttp://www.zambaret.com/David-Catalin_865.html | ||
|
anka36 Postat pe 23 Octombrie 2009 23:54 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP | 96 | De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34 |
| Am si eu o problema | 6 | De la: aliona_larisa 11 Mai 2009 14:23 |
| Base loveste un copil - de neiertat | 351 | De la: marco918 12 Decembrie 2009 13:53 |
|
|
||
| o scuza buna...!! | 1 | De la: kika25 15 Octombrie 2009 13:37 |
| Vote request | 1 | De la: paulrs 28 Ianuarie 2010 17:34 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.