Mai multe
De la: kentfarafiltru, la data 2009-11-07 15:16:00da la capuccino asta merge un ...kent?mergeeeee....il postim?
|
||
|
taiko_delia Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:18 |
||
|---|---|---|
De la: wanda_love_you, la data 2009-11-07 15:13:02Intru si eu putin pt.un capucino ...mi-l prepar singurica... poti face doua
|
||
|
taiko_delia Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:18 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-07 15:18:47De la: wanda_love_you, la data 2009-11-07 15:13:02Intru si eu putin pt.un capucino ...mi-l prepar singurica... 3.....
|
||
|
|
||
|
iulia069834 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:19 |
||
Ok fetelor...3 capucino cu multa spuma... Din fericire nu fumez
|
||
|
wanda_love_you Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:21 |
||
De la: wanda_love_you, la data 2009-11-07 15:21:33Ok fetelor...3 capucino cu multa spuma... |
||
|
iulia069834 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:23 |
||
ziua buna...cafenea!! ....ofer pupici...contra cafea....se baga cineva?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:24 |
||
Iulia,aduc eu biscuiti Pim`s...nu stiu daca stii despre ce e vb ,dar sunt minunati
|
||
|
wanda_love_you Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:26 |
||
De la: wanda_love_you, la data 2009-11-07 15:26:03Iulia,aduc eu biscuiti Pim`s...nu stiu daca stii despre ce e vb ,dar sunt minunati si eu tot pimps aduceam da deastia noi..........
|
||
|
iulia069834 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:27 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! eu, da' fara cafea ca mi-e cam mare tensiunea...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:29 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! la cati v-am lasat merit si eui....nu? |
||
|
iulia069834 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:33 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-11-07 15:29:59De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! wowwwww......bagacioasa scumpa!! iau eu cafeaua...iar pt tine un ceai de fructe de padure....merge? sau...ASAM....???
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:33 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-07 15:06:56De la: tuu, la data 2009-11-07 15:04:57buna.pt toata lumia. daca scot fum....sunt bune. scuze de intarziere.mai chica netul |
||
|
tuu Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:33 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!!eu .... :sml-jumping0044 |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:34 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-07 15:33:10De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! .....pt mine...dedicati...n-am vazut...
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:34 |
||
nu ma pupa nimeni .. ..
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:35 |
||
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:36 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-07 15:34:29De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!!eu .... :sml-jumping0044 eeeeeee.......pt danutza....platesc si bacshish!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:36 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:34:47De la: iulia069834, la data 2009-11-07 15:33:10De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! eee...acuma nu numa tie...la toti ......da ai si tu....
|
||
|
iulia069834 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:38 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-07 15:35:26
|
||
|
Lucia38 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:38 |
||
ok va las si va urez numai bine ...
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:38 |
||
|
am terminat cafeaua.vad ca sa mai inseninat afara. eu va las asa linistiti si cuminti. am plecat ca am treaba o zi faina
|
||
|
tuu Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:38 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-07 15:35:26 cum sa nu?
|
||
|
iulia069834 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:38 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:33:12De la: Lucia38, la data 2009-11-07 15:29:59De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! merge ceaiul.. ce-i ala ASAM???????? |
||
|
Lucia38 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:39 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-11-07 15:38:03buna lucia si eu te pupDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-07 15:35:26
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:39 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-07 15:38:07ok va las si va urez numai bine ...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:39 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-11-07 15:39:05De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:33:12De la: Lucia38, la data 2009-11-07 15:29:59De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! ASAM....e o marca de ceai...foarte bun...
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:41 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:36:23daca faci tu asta ptr mine ,iti raman datoareDe la: danutzza_stefi, la data 2009-11-07 15:34:29De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!!eu .... :sml-jumping0044
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:41 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-07 15:38:00De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:34:47De la: iulia069834, la data 2009-11-07 15:33:10De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 15:24:33ziua buna...cafenea!! daca nu-s ai mei...nu ma bag!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:42 |
||
|
pup eu, pup eu !!! dar ma duc intii a dau cu apa d egura ca miros a tutun !!!! nu facem kentul posta , caci sunt inepuizabil....ca ...tigarara! |
||
|
Aproape_eu Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:42 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-11-07 15:39:39De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-07 15:38:07ok va las si va urez numai bine ... Fluturas, abia acuma te-am vazut. Ce faci? Cum esti?
|
||
|
Lucia38 Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:43 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| party halloween | 5 | De la: _oktober_ 1 Noiembrie 2009 09:56 |
| cadou neasteptat | 7 | De la: Camelia_08 4 Decembrie 2011 10:50 |
| cursuri in brasov | 5 | De la: miki_mickaela 23 Septembrie 2010 20:06 |
|
|
||
| cum fac? | 6 | De la: pufffer 21 Noiembrie 2009 09:46 |
| Blog nou despre arta si masini. Tuning auto, masini exotice, arta unicat, wallpapere | 1 | De la: adiaerograf 15 August 2010 22:41 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.