Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:59:33thoamne thoamne ce va batety capuu.oh oh


tu cu cine vb ?
fluturas_
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:08
buna seara cafenea
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:10
o seara placuta tuturor
etta draga te pup
mariushd
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:11
De la: fluturas_, la data 2009-11-07 19:08:51
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:59:33thoamne thoamne ce va batety capuu.oh oh


tu cu cine vb ?
cred ca singura
puiu66
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:11
Cu toamna, dar asa este ea peltica.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:12
Bunaseara yumalai
puiu66
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:12
De la: puiu66, la data 2009-11-07 19:12:23Bunaseara yumalai

puiule
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:14
De la: yumalai, la data 2009-11-07 19:10:59buna seara cafenea







asa putin...ma pupi tu?
bun venit...yumyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!
ovidiu_42
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:14
De la: fluturas_, la data 2009-11-07 19:08:51
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:59:33thoamne thoamne ce va batety capuu.oh oh


tu cu cine vb ?






poci sa poop si yo...o fluturica?
si...nu te mai `nerva cu nervii...ca e si ea...un copchil...saracutza!!
ovidiu_42
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:16
Daca faceti ca yumalai, diabetu va pandeste dupa usa si va musca pe intuneric, chiar daca aprindeti lumina.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:16
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 19:14:23 asa putin...ma pupi tu?
bun venit...yumyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!

da asa te pu eu ovi sa mearga afacerea cu pupici
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:16
buna yumalai
fluturas_
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:18
De la: kudika023770, la data 2009-11-07 19:16:11Daca faceti ca yumalai, diabetu va pandeste dupa usa si va musca pe intuneric, chiar daca aprindeti lumina.
ce legatura are diabetul cu pupici?
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:18
De la: fluturas_, la data 2009-11-07 19:18:01buna yumalai

fluturas
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:20
Si unul si ceilalti sunt dulci.Eu prefer alte lucruri care nu se dau pe post.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:20
apai...yumyyyyyyy.......p`aia cu...chilotzi...am ratat-o...macar asta sa mearga!!
numa ca...tre` sa-i atestez...sa stiu daca le mai dau drumu` la consum...sau...ii retin pe toti...
ovidiu_42
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:22
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:58:05nu va lasaty seduse dupa barbati...aratatile k suntety atrase de ei..ji la scurt timp pik in plasa


de la ce te-ai luat???
monaq
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:25
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 19:22:11apai...yumyyyyyyy.......p`aia cu...chilotzi...am ratat-o...macar asta sa mearga!!
numa ca...tre` sa-i atestez...sa stiu daca le mai dau drumu` la consum...sau...ii retin pe toti...

faci ce vrei
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:26
De la: kudika023770, la data 2009-11-07 19:20:35Si unul si ceilalti sunt dulci.Eu prefer alte lucruri care nu se dau pe post.

oooooooooo
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:27
na seara yumiiiiii
MITZAYO2007
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:27
De la: monaq, la data 2009-11-07 19:25:44
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:58:05nu va lasaty seduse dupa barbati...aratatile k suntety atrase de ei..ji la scurt timp pik in plasa


de la ce te-ai luat???








oare de cine vorbeste??? sau cu cine???
MITZAYO2007
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:28
seara buna yumiiiiiiiiiiiiiii
monaq
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:30
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-07 19:28:56
De la: monaq, la data 2009-11-07 19:25:44
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:58:05nu va lasaty seduse dupa barbati...aratatile k suntety atrase de ei..ji la scurt timp pik in plasa


de la ce te-ai luat???








oare de cine vorbeste??? sau cu cine???


n-am nici cea mai vaga idee...a tras ea concluzii.....=))))de capul ei....:-j
monaq
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:31
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-07 19:27:49na seara yumiiiiii

mitzule
yumy
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:31
De la: monaq, la data 2009-11-07 19:31:23
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-07 19:28:56
De la: monaq, la data 2009-11-07 19:25:44
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:58:05nu va lasaty seduse dupa barbati...aratatile k suntety atrase de ei..ji la scurt timp pik in plasa


de la ce te-ai luat???








oare de cine vorbeste??? sau cu cine???


n-am nici cea mai vaga idee...a tras ea concluzii.....=))))de capul ei....:-j





aaaaa oare din experienta" ei?
MITZAYO2007
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:32
Daca vreti sa seduceti barbatii, taiati-va poalele rochitei cat mai scurt.Daca nu li se taie picioarele, inseamna ca o sa rateze Parisul, ca sunt plecati la Londra sau Amsterdam.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:34
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-07 19:16:01
De la: fluturas_, la data 2009-11-07 19:08:51
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:59:33thoamne thoamne ce va batety capuu.oh oh


tu cu cine vb ?






poci sa poop si yo...o fluturica?
si...nu te mai `nerva cu nervii...ca e si ea...un copchil...saracutza!!


Acum am vazut Nu ma enervez...eram curioasa...cu cine vorbeste..

Pupa...cat vrei tu
fluturas_
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:34
De la: yumalai, la data 2009-11-07 19:31:52
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-07 19:27:49na seara yumiiiiii

mitzule





uhhhhh ce bune 's pupele....dau si eu...
MITZAYO2007
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:35
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-07 19:32:25
De la: monaq, la data 2009-11-07 19:31:23
De la: MITZAYO2007, la data 2009-11-07 19:28:56
De la: monaq, la data 2009-11-07 19:25:44
De la: kudika081469, la data 2009-11-07 18:58:05nu va lasaty seduse dupa barbati...aratatile k suntety atrase de ei..ji la scurt timp pik in plasa


de la ce te-ai luat???








oare de cine vorbeste??? sau cu cine???


n-am nici cea mai vaga idee...a tras ea concluzii.....=))))de capul ei....:-j





aaaaa oare din experienta" ei?



cred ca se uita la inima de tigan
fluturas_
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:35
Sa nu se uite la altceva.
kudika023770
Postat pe 7 Noiembrie 2009 19:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Avertizare de furtuna geometrica in toate regiunile tarii - ce credeti despre asta ? 20 De la: MONSENIORUL 5 Ianuarie 2012 18:26
bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai 1 De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35
Coltul de caterinca( chestii funny, sa mai treaca timpul) 5 De la: M1dnight 5 Iunie 2013 00:20
sta pe calculator si nu ne mai intelegem o parere va rog... 29 De la: battleofwits 4 Mai 2011 14:41
Cafeneaua Premiilor Grammy 4 De la: iulia069834 13 Februarie 2010 11:42