Mai multe
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! pai erai cu nevasta si n-am vrut sa deranjez....
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Octombrie 2009 23:11 |
||
|---|---|---|
De la: monaq, la data 2009-10-05 22:29:34eu mi-am gasitDe la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-05 22:15:44De la: monaq, la data 2009-10-05 22:12:46De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 22:07:10De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-05 22:01:35De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!!mei tz iubita e prea devreme nu mai k nu ma tin in pat
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 5 Octombrie 2009 23:12 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! buna seara........ca io n-am lipsit de la lectia asta !!...........
|
||
|
|
||
|
etta Postat pe 5 Octombrie 2009 23:12 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-05 22:30:51De la: etta, la data 2009-10-05 22:29:13 HOP SI IOOOOOOOOOOO !!...ca nu mai vreau sa fiu serioasaaaaaaaaa !!............tooottt...PERVERSA E MAI BINEEEEEEEEEEEEEEEE !!............ YYEESSSSSSSSSSS...CINE STIE ..CUNOASTEEEEEEEEE !!...........
|
||
|
etta Postat pe 5 Octombrie 2009 23:14 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! deci ai lasat nr de tel peste tot
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 5 Octombrie 2009 23:14 |
||
sml-jumping0044: [/quote]eu mi-am gasit nu mai k nu ma tin in pat [/quote]la podea,ha???...pe ...TARE !!...........
|
||
|
etta Postat pe 5 Octombrie 2009 23:15 |
||
|
YYEESSSSSSSSSSS...CINE STIE ..CUNOASTEEEEEEEEE !!........... [/quote
|
||
|
monaq Postat pe 5 Octombrie 2009 23:23 |
||
De la: etta, la data 2009-10-05 23:15:28sml-jumping0044:eu mi-am gasit nu mai k nu ma tin in pat [/quote]la podea,ha???...pe ...TARE !!........... [/quote]nu dau afara din casa
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 5 Octombrie 2009 23:30 |
||
somn usor tuturor....vise cat mai placute....eu imi iau zona....mi-a venit ceasul...acum cat e luna plina....hhhhhauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
|
||
|
monaq Postat pe 5 Octombrie 2009 23:33 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 5 Octombrie 2009 23:33 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-05 23:33:46somn usor tuturor....vise cat mai placute....eu imi iau zona....mi-a venit ceasul...acum cat e luna plina....hhhhhauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nb
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 5 Octombrie 2009 23:35 |
||
gagici....va pupik de noapte buna.....si scuze ca n-am stat cu voi...dar am avut pe cineva de impacat !!....
|
||
|
etta Postat pe 6 Octombrie 2009 00:00 |
||
|
seara buna...si-mi cer scuze ca n-am salutat la inceput...dar n-am mai apucat!! ca sunt la job...si...parca au inebunit!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 00:10 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-05 23:14:19De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! am lasat dulceatza.....da vad ca tot nu indrazneste lumea!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 00:12 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! pt tine...faceam un efort...si...nu se supara!!!! cand e vb de prieteni...am liber!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 00:16 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:12:35De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-05 23:14:19De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!!
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 6 Octombrie 2009 00:19 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:10:05seara buna...si-mi cer scuze ca n-am salutat la inceput...dar n-am mai apucat!! relax |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 6 Octombrie 2009 00:22 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:16:19De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! am sa indraznesc data viitoare!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 6 Octombrie 2009 00:22 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-06 00:22:16De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:16:19De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! asa sa faci...greiericooooooo!!!!!!!!! trebe doar.....sa spui!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 00:26 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-06 00:22:15De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:10:05seara buna...si-mi cer scuze ca n-am salutat la inceput...dar n-am mai apucat!! poop dulceatza!!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 00:28 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:28:19De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-06 00:22:15De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:10:05seara buna...si-mi cer scuze ca n-am salutat la inceput...dar n-am mai apucat!!
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 6 Octombrie 2009 00:34 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-06 00:34:33De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:28:19De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-06 00:22:15De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:10:05seara buna...si-mi cer scuze ca n-am salutat la inceput...dar n-am mai apucat!! wowwwwwwwwwwwww..............ce frumoas sari tu...la pupat.....
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 00:37 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:26:50De la: greierash_is_back, la data 2009-10-06 00:22:16De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:16:19De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! am inteles sa traiti!!!!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 6 Octombrie 2009 00:44 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-06 00:44:11De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:26:50De la: greierash_is_back, la data 2009-10-06 00:22:16De la: ovidiu_42, la data 2009-10-06 00:16:19De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 23:11:14De la: ovidiu_42, la data 2009-10-05 22:58:55De la: greierash_is_back, la data 2009-10-05 21:56:43n-a venit nimeni sa ma spele pe spate!!!! greiericaaaaaaaaaa..........ce faci tu acolo..la ora asta? n-are fata somnik?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 00:51 |
||
|
Buna seara. Evident ca atunci cand ajung eu nu mai este nimeni dar trec sa las pupicii pentru fete si floriile pentru doamne ... si apoi va iau toti baietii la o bere |
||
|
dox_r Postat pe 6 Octombrie 2009 00:54 |
||
sunt eu!!!!!!!!!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 6 Octombrie 2009 00:57 |
||
...acum am vazut de ce nu dormi? esti dezvelita?
|
||
|
dox_r Postat pe 6 Octombrie 2009 01:20 |
||
pai uite de ce!!!! ca nu ma vede nimeni!!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 6 Octombrie 2009 01:22 |
||
Pai eu te-am vazut...asa mai greu dar am vazut.Ma ustura ochii de la fumul din cafenea ..
|
||
|
dox_r Postat pe 6 Octombrie 2009 01:25 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-06 01:22:27pai uite de ce!!!! ca nu ma vede nimeni!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 6 Octombrie 2009 01:25 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? | 1 | De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33 |
| TOPICUL MEU | 748 | De la: kudika_nikole 11 Ianuarie 2012 00:32 |
| Buna! | 3 | De la: kud22 13 Octombrie 2009 01:27 |
|
|
||
| loc de intalnire | 24 | De la: oana84onutza 26 Ianuarie 2010 20:05 |
| am nevoie de ajutoor urgent!!! | 17 | De la: dascalustefana 20 August 2009 11:42 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.