Mai multe
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:54:58De la: candy_sweet, la data 2009-10-07 21:51:54noapte buna fetelor, imi plac bancurile dar cred ca am febra, sper sa nu racescscade febra ....nu sta asa, pup o seara buna Algocalmin fiola......Nurofen raceala si gripa !!!....pentru febra.......
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:01 |
||
|---|---|---|
| yumiii te yubesccccccccc | ||
|
thadoog Postat pe 7 Octombrie 2009 22:01 |
||
| etooo ce ma fac cu yumii ,,ca nu vrea sa yesim la succcc | ||
|
|
||
|
thadoog Postat pe 7 Octombrie 2009 22:02 |
||
De la: candy_sweet, la data 2009-10-07 21:51:54noapte buna fetelor, imi plac bancurile dar cred ca am febra, sper sa nu racesc of uite aici un pupic dulce ...daca ai nevoie de ceva sa ne spui suntem alaturi de tine si un ceiutz fierbinte pt tine
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 7 Octombrie 2009 22:03 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-07 22:00:42De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:55:52Nici n-am fost plecatDe la: puiu66, la data 2009-10-07 21:53:44uite cum viiDe la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:50:30a disparut si ultimul masculDa ce,sintem in triunghiul bermudelor? adicaaa....savuraiii !!........ ...ahhaaaaaa...de la pupik-ul meu ti se trage !!......... ...si iote ca si razi !!...e de bineeeeeeeeee..........
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:03 |
||
De la: thadoog, la data 2009-10-07 22:02:44etooo ce ma fac cu yumii ,,ca nu vrea sa yesim la succcc pai stiu io mai Doguleeee....da' cum io-s libera in noaptea astaaaaaaa...............
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:04 |
||
|
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:55:52 De la: puiu66, la data 2009-10-07 21:53:44 De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:50:30 a disparut si ultimul mascul Da ce,sintem in triunghiul bermudelor? uite cum vii era o capcana Nici n-am fost plecat stateam si ascultam in liniste tu ce sa zici acum
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Octombrie 2009 22:05 |
||
seara buna...cafenea!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Octombrie 2009 22:05 |
||
noapte buna lume am disparut in noapte
|
||
|
yumy Postat pe 7 Octombrie 2009 22:05 |
||
De la: etta, la data 2009-10-07 22:01:17fervex ..De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:54:58De la: candy_sweet, la data 2009-10-07 21:51:54noapte buna fetelor, imi plac bancurile dar cred ca am febra, sper sa nu racescscade febra ....nu sta asa, pup o seara buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Octombrie 2009 22:06 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-07 22:05:39seara buna...cafenea!! sera buna Oviiiiiiiiii.....in noaptea asta pot sa-ti tin de urat !!......... ........
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:06 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-07 22:05:39seara buna...cafenea!!buna ovi un ceai .,o cafea
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Octombrie 2009 22:07 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-07 22:05:50noapte buna lume am disparut in noapten buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Octombrie 2009 22:08 |
||
De la: yumalai, la data 2009-10-07 22:05:50noapte buna lume am disparut in noapte in noapteeeee....innnnnnnnn....... ........somnic usor !!.........
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:08 |
||
De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:58:09De la: Diavolyta_, la data 2009-10-07 21:55:07pupici multam ptr cafelutaDe la: etta, la data 2009-10-07 21:44:43 STIREA ZILEI !!....... n'ai pentru ce
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 7 Octombrie 2009 22:08 |
||
| yumiiii hai sa dam frau liber sentimentelor noastre | ||
|
thadoog Postat pe 7 Octombrie 2009 22:09 |
||
| roxano tu daca imi mai trimiti cafele ,,te bat la fundul gol | ||
|
thadoog Postat pe 7 Octombrie 2009 22:11 |
||
|
I : Ce este vesnicia? R: Perioada de timp care trece de la orgasm pana pleaca femeia!
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:11 |
||
De la: thadoog, la data 2009-10-07 22:11:08roxano tu daca imi mai trimiti cafele ,,te bat la fundul gol de ce mai Dogule??.....fata iti face un bine....iti trimite...una mica dulce si fierbinte...... ....si tu o bati ???........... .........oofff...barbatii astia !!..........
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:13 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-07 22:08:28De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:58:09De la: Diavolyta_, la data 2009-10-07 21:55:07pupici multam ptr cafelutaDe la: etta, la data 2009-10-07 21:44:43 STIREA ZILEI !!....... My little devillllllllllllllll !!...................
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:13 |
||
Hai ca eu v-a pup si va spun noapte buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Octombrie 2009 22:15 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-07 22:15:13Hai ca eu v-a pup si va spun noapte buna ooffffffffffffffff....mutule ...ce ai fost in seara asta !!...........
|
||
|
etta Postat pe 7 Octombrie 2009 22:17 |
||
De la: etta, la data 2009-10-07 22:13:49De la: Diavolyta_, la data 2009-10-07 22:08:28De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:58:09De la: Diavolyta_, la data 2009-10-07 21:55:07pupici multam ptr cafelutaDe la: etta, la data 2009-10-07 21:44:43 STIREA ZILEI !!....... puuuuuuuuuuuuuuuuuuup scumpa meaaaa etttttaaaaa
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 7 Octombrie 2009 22:20 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-07 22:05:39seara buna...cafenea!!buna ovi
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 7 Octombrie 2009 22:21 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-07 22:15:13Hai ca eu v-a pup si va spun noapte buna noapte buna si somnik pufos puiii
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 7 Octombrie 2009 22:22 |
||
De la: thadoog, la data 2009-10-07 22:11:08roxano tu daca imi mai trimiti cafele ,,te bat la fundul gol n'ai tupeu
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 7 Octombrie 2009 22:22 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-10-07 22:08:28De la: danutzza_stefi, la data 2009-10-07 21:58:09De la: Diavolyta_, la data 2009-10-07 21:55:07pupici multam ptr cafelutaDe la: etta, la data 2009-10-07 21:44:43 STIREA ZILEI !!....... diavolitzoooooooooooo.............dezvolta stirea ca....mor de curiozitate... cum dreaq a murit biata femeie?...a calcat-o...cineva?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Octombrie 2009 22:23 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-07 22:21:53De la: ovidiu_42, la data 2009-10-07 22:05:39seara buna...cafenea!!buna ovi dulceatza mea scumpa...ce faci tu?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Octombrie 2009 22:24 |
||
|
eu ma retrag putin la o bere reala poop all |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 7 Octombrie 2009 22:25 |
||
De la: etta, la data 2009-10-07 22:06:48De la: ovidiu_42, la data 2009-10-07 22:05:39seara buna...cafenea!! multumesc...si...imi face placere... sper sa am si timp...sa pot sta de vb...macar!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 7 Octombrie 2009 22:27 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| cafenea de noapte?! | 3 | De la: kentfarafiltru 28 Decembrie 2009 19:59 |
| Zi ce-ti trece prin cap! | 2681 | De la: Diavolyta_ 31 Martie 2013 09:17 |
| Push the green Button!!! HELP!!! | 1 | De la: kudika092556 12 Decembrie 2009 00:50 |
|
|
||
| anyFish_in_ur_coffee? | 55 | De la: agoldfish 25 Ianuarie 2009 13:31 |
| ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P | 14 | De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.