Mai multe
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-15 21:45:37lume buna...eu ma pregatesc de plecare...asa ca va las sa va distrati in continuare!! noapte buna Oviiiiiiii......te ratai in seara asta !!......
|
||
|
etta Postat pe 15 Octombrie 2009 22:48 |
||
|---|---|---|
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-15 21:34:40De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-15 21:29:47buna seara cum sa nu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 15 Octombrie 2009 22:49 |
||
si noapte buna tuturor celor care s-au bagat la cabana Plapumioara !!......... ....cucuveaua sta de veghe viselor voastre !!!.........
|
||
|
|
||
|
etta Postat pe 15 Octombrie 2009 22:50 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-15 22:49:40De la: ovidiu_42, la data 2009-10-15 21:34:40De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-15 21:29:47buna seara Frumusicooooooo.....tu si cu mine ....ce mai stam pe la orele astea p-acilea !!.......hai noroc ......
|
||
|
etta Postat pe 15 Octombrie 2009 22:51 |
||
De la: etta, la data 2009-10-15 22:47:25 buna searaaaaaaa.... eu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 15 Octombrie 2009 22:51 |
||
De la: etta, la data 2009-10-15 22:51:42De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-15 22:49:40De la: ovidiu_42, la data 2009-10-15 21:34:40De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-15 21:29:47buna seara sa stii
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 15 Octombrie 2009 22:52 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 15 Octombrie 2009 23:05 |
||
n-avem cu cine,Pretyyyyyy....n-avem cu cineeeeeee !!!.........
|
||
|
etta Postat pe 15 Octombrie 2009 23:12 |
||
De la: etta, la data 2009-10-15 23:12:32 n-avem cu cine,Pretyyyyyy....n-avem cu cineeeeeee !!!......... am pus poze
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 15 Octombrie 2009 23:23 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 15 Octombrie 2009 23:41 |
||
|
hmmmmm vreau nu vreau ma duc la somnik nb alll |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 16 Octombrie 2009 00:10 |
||
........no one ??
|
||
|
fluturas_ Postat pe 16 Octombrie 2009 00:24 |
||
n buna va spun si las cafeluta ptr dimineata
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 16 Octombrie 2009 00:35 |
||
hop si yo !!! doar sa va pooop de noapte buna.....
|
||
|
monaq Postat pe 16 Octombrie 2009 01:59 |
||
|
neatza am pregatit cafelutza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 16 Octombrie 2009 09:17 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-16 09:17:07neatza cu putin rom?? ca ii frig tare !
|
||
|
sirra Postat pe 16 Octombrie 2009 09:34 |
||
| neatza all da vreau si eu cafea fara rom te rog cu un cub de gheata | ||
|
GYPSI Postat pe 16 Octombrie 2009 09:37 |
||
buna dimineata !! gata desertu serviti va rog! ce faceri?eu tot cu raceala mea....
|
||
|
iulia069834 Postat pe 16 Octombrie 2009 10:13 |
||
Buna dimineata!!!!! Pentru toti cei din cafenea care aseara si-au amintit de mine... |
||
|
Lucia38 Postat pe 16 Octombrie 2009 11:28 |
||
neatza
|
||
|
fluturas_ Postat pe 16 Octombrie 2009 11:49 |
||
'neataaaaaaa.... ce vremeeeeeeeee........... ....asa ca azi voi sta cu voi aici....unde e cald si bine..... va urez tuturor un week-end minunat......incaldurit cu bunatatea din sifletele voastre !!........
|
||
|
etta Postat pe 16 Octombrie 2009 11:53 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-10-16 11:28:00Buna dimineata!!!!! Cuscraaaaaaaa....io-mi "amintesc" acu' de tine.....ca aseara nu fusei pe receptie..........
|
||
|
etta Postat pe 16 Octombrie 2009 11:53 |
||
neatza buna cafenea!! va las pupici...si iau o cafea ca...atre am nevoie!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 16 Octombrie 2009 12:09 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-16 12:09:32neatza buna cafenea!! eee...aici fusei mai harnica decat tine !!.....ca eu imi incep calatoria zilnica....de aici...spre alte taramuri !!.......... ...........dar tot iti dau pupicii pe ziua de azi...... ....si iti suplimentez portia de cafelutza....daca mai doresti....si iti mai trebuie !!...........
|
||
|
etta Postat pe 16 Octombrie 2009 12:41 |
||
De la: etta, la data 2009-10-16 12:41:38De la: ovidiu_42, la data 2009-10-16 12:09:32neatza buna cafenea!! multumesc ...etta...o dulce...ca de obicei!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 16 Octombrie 2009 12:44 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-16 12:44:05De la: etta, la data 2009-10-16 12:41:38De la: ovidiu_42, la data 2009-10-16 12:09:32neatza buna cafenea!! si calda....ca painea iesita de pe vatra !!..........
|
||
|
etta Postat pe 16 Octombrie 2009 12:56 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 16 Octombrie 2009 12:59 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-16 12:09:32neatza buna cafenea!! neatza ovi uite de aici si o porti considerabila de pupci
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 16 Octombrie 2009 13:07 |
||
De la: etta, la data 2009-10-16 11:53:04 'neataaaaaaa.... sa inveselesc putin atmosfera
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 16 Octombrie 2009 13:09 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-10-16 11:49:51neatza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 16 Octombrie 2009 13:10 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| concurs | 2 | De la: a_ale 24 Ianuarie 2009 13:34 |
| Bagarea in seama... | 406 | De la: gya29 29 Februarie 2012 22:07 |
| invitation 2all | 3 | De la: pamela_1 23 Martie 2009 15:40 |
|
|
||
| Prieteni noi | 31 | De la: Macika00 31 Martie 2013 07:36 |
| Portita de Rad | 4 | De la: adina_black 4 Noiembrie 2009 16:45 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.