Mai multe
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? PERVERSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
||
|
greierash_is_back Postat pe 17 Octombrie 2009 20:32 |
||
|---|---|---|
De la: puiu66, la data 2009-10-17 20:31:28De la: monaq, la data 2009-10-17 20:30:21seara buna puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuBuna mona am vzt ca ai intrat...te-am salutat si acu fuc sa fac o baitza spumoasa....cu tot ce trebe..... LUMEEEEEEEEEEEEEEEE NE AUZIM LATER
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-17 20:29:04De la: Lucia38, la data 2009-10-17 20:25:43Hai s-o punem si pe asta la socotealaDe la: puiu66, la data 2009-10-17 20:23:12Buna seara Deci mai sunt 2...
|
||
|
|
||
|
Lucia38 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? si robertina |
||
|
iulia069834 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? mda ...eu la etta ma refeream pt ca nu i cunosc chiar pe toti
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:33 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? acum am revenit cu un ceiutz fierbinte
|
||
|
candy_sweet Postat pe 17 Octombrie 2009 20:35 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:33:04De la: puiu66, la data 2009-10-17 20:31:28De la: monaq, la data 2009-10-17 20:30:21seara buna puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuBuna mona Ciar acum ma pregateam si eu de o baie
|
||
|
puiu66 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:36 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:33:52De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? am ghicit, am ghicit, am ghicit!!!!!! ce primesc??? huh, huh, huh??? |
||
|
greierash_is_back Postat pe 17 Octombrie 2009 20:37 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-10-17 20:33:14CorectDe la: puiu66, la data 2009-10-17 20:29:04De la: Lucia38, la data 2009-10-17 20:25:43Hai s-o punem si pe asta la socotealaDe la: puiu66, la data 2009-10-17 20:23:12Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:37 |
||
| mona aia e poza ta?? pe care o ai la avatar? | ||
|
iulia069834 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:37 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-17 20:37:26De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:33:52De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? primesti adresa inapoi
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:38 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-17 20:36:00De la: monaq, la data 2009-10-17 20:33:04De la: puiu66, la data 2009-10-17 20:31:28De la: monaq, la data 2009-10-17 20:30:21seara buna puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuBuna mona CA DE OBICEI.....facem totul impreuna.....
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:39 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:37:59mona aia e poza ta?? pe care o ai la avatar? dap ....yo.....place???
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:39 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? monaaaaaaaa..........io nu lipsesc mami!!...ieeream aci...dupa perdica!!! ca...ma pune nemotivat...daca lipsesc! ...neah...ca iar te pupai...fara sa te-ntreb daca ma lasi!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:40 |
||
De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:38:27De la: greierash_is_back, la data 2009-10-17 20:37:26De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:33:52De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici?????
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 17 Octombrie 2009 20:41 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:39:11Cei rau in astaDe la: puiu66, la data 2009-10-17 20:36:00De la: monaq, la data 2009-10-17 20:33:04De la: puiu66, la data 2009-10-17 20:31:28De la: monaq, la data 2009-10-17 20:30:21seara buna puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuBuna mona Trebuie sa te spele cineva pe spate
|
||
|
puiu66 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:42 |
||
gata....m-am distrat destul si pe ziua de azi!!!! noptica frumoasa, CALDA mai ales.....pupaceala din gros si ne "vedem" maine!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 17 Octombrie 2009 20:42 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:33:41De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? robertina-nume de kudika...deny....numele ei...
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:43 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-17 20:42:54gata....m-am distrat destul si pe ziua de azi!!!! noptica frumoasa, CALDA mai ales.....pupaceala din gros si ne "vedem" maine! pe curiinnnddddddd
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:45 |
||
buna puiu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 17 Octombrie 2009 20:45 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-10-17 20:40:06De la: monaq, la data 2009-10-17 20:31:49De la: MITZAYO2007, la data 2009-10-17 20:30:19cine lipseste de aici????? u dirty boyyyyyyyyyyyyyyyyyyy poti sa ma pupi cand vrei.....si cat vrei....
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:46 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:39:53De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:37:59mona aia e poza ta?? pe care o ai la avatar? intrbam si eu....cu mn poze ...poate da sa fac poze noi ca am poze vechi ......numa ca nu-s fotogenica.da fac o poza faina.depsre desen vroiam sa fac unul cu cativa de pe kudika da nu stiam par scurt lung cret drep asa am zis sa fac un frappe.....apropo nu va suparati da cer unul?
|
||
|
iulia069834 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:46 |
||
|
CA DE OBICEI.....facem totul impreuna..... [/quote]Cei rau in asta Trebuie sa te spele cineva pe spate [/quote]asa e puiuuuuuuuuuuuuuuuuuu
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:47 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:46:26De la: monaq, la data 2009-10-17 20:39:53De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:37:59mona aia e poza ta?? pe care o ai la avatar? si a mea e de anul trecut anul asta....sunt mai batrana cu un an.....
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:48 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:46:26De la: monaq, la data 2009-10-17 20:39:53De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:37:59mona aia e poza ta?? pe care o ai la avatar? pai cere ca nu ne suparam.....
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:49 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-17 20:42:54gata....m-am distrat destul si pe ziua de azi!!!! noptica frumoasa, CALDA mai ales.....pupaceala din gros si ne "vedem" maine! o seara frumoasa,frumoasa.... have fun
|
||
|
monaq Postat pe 17 Octombrie 2009 20:49 |
||
De la: monaq, la data 2009-10-17 20:48:30De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:46:26De la: monaq, la data 2009-10-17 20:39:53De la: iulia069834, la data 2009-10-17 20:37:59mona aia e poza ta?? pe care o ai la avatar? |
||
|
iulia069834 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:52 |
||
luciiaaaa undee esti???
|
||
|
MITZAYO2007 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:52 |
||
De la: puiu66, la data 2009-10-17 20:23:12Buna seara BUNA PUIU
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 17 Octombrie 2009 20:56 |
||
| cine vrea sa fie pe desen unde o sa ilustrez o cafenea ....sa imi spuna daca e mai plinuta blonda roscata scurt lung cret drept. | ||
|
iulia069834 Postat pe 17 Octombrie 2009 20:57 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Un site de socilaizare pentru persoane care cred in iubire | 36 | De la: sad_heart 15 Iulie 2010 01:19 |
| lume lume a venit vacanta !sau cel putin vara .............. | 53 | De la: puiu66 16 Ianuarie 2010 18:43 |
| CAFENEAUA in care va astept sa va ziceti bucuriile si tristetile pe care le-ati avut sau aveti in dragoste | 23 | De la: bruni_eu 23 Aprilie 2009 18:00 |
|
|
||
| pls | 2 | De la: oonahabibi_yahoo_com 3 Aprilie 2009 08:37 |
| Alt fel de cafenea | 77421 | De la: iris_4_ever 19 Iunie 2014 09:17 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.