Setari Cookie-uri

el pesti eu fecioara

ce parere aveti????
eu_ankutza
Postat pe 29 Mai 2009 17:14
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 17:17
NICIUNA!!!! Citeste un horoscop daca te intereseaza si nu mai puneti intrebari din astea idioate (tu si alte 100 ca tine), ca doar nu va faceti relatia in fctie de ce spune X si Y
ffbianca85
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:23
=)) mi-a placut remarca biancai, n-o lua personal:). Chiar ma uitam pe topicuri si vedeam cate una cu eu varsator el berbec,geciaora lalala. si ma intrebam daca nu e si cu fecioara-pesti.Si eu sunt fecioara si el pesti. E o relatie de 1 an deja, una foarte imprevizibila:). Se zice de noi fecioarele ca suntem realiste si critice si ca pestii visatori. Da' de unde , la noi e invers eu visez la cai verzi, ca o sa ma angajez, ca o sa ma descurc cu chiria si el e realistul imi spune ca e o perioada nasoala ca n-o sa gasesc serviciu etc are un dar de-a fi rau.....Oricum nu ma plictisesc cu el, eu aia care eram obisnuita cu rutina si ca fiecare lucru sa fie la locul lui...acum ador sa se enerveze dintr-un nimic si eu sa incep sa rad(nu ma pot abtine cand vad de la ce se enerveza-cand fac mancare cade apa pe jos mamaaa ce caterinca iese, spal si lenjeria nu se usuca cand vrea el...oricum toate ies bine pana la urma). Ce lucru care sa te intereseze as putea sa-ti spun caci pana acum am aberat hmmmm. Al meu nu spune "te iubesc" chiar daca simte, acum na depinde de fiecare, imi spune asa pe ocolite sa zicem:).Ma bucur ca-l am langa mine pt ca la inceput era foarte rece, eu ar fi trebuit sa nu ma mai intorc niciodata in iasi si era clar ca relatia se rupea tocmai de aia nu s-a aratat nteresat, dar pt el ma-m intors si incet incet l-am descoperit un om bun, realist mult prea direct- supara pe oricine spunand adevarul (aici ma completeaza si ma ajuta pt ca spune ce eu n-am curajul). Concluzia e ca relatia asta ori e destinata esecului ori poate fi relatia perfecta acum fiecare testeaza si in functie de compromisurile fiecaruia poate merge sau nu. Daca mai vrei sa stii ceva spune-mi concret ce vrei sa auzi, caci eu pot abera inca 15 pagini pe tema asta fara sa te lamuresc:)
Luluk_g
Postat pe 30 Octombrie 2009 11:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el-fecioara-ea- gemeni 1 De la: aditelegescu 2 Iunie 2009 10:35
Capricornii? 116 De la: lookinforu 4 Noiembrie 2014 23:15
eu leu ea pesti 22 De la: kudika016488 1 Mai 2009 11:57
HELP-BARBATUL BERBEC 15 De la: andra_ale 29 Octombrie 2009 08:30
compatibilitati zodiacale plus un exemplu care trebuie citit de toti curiosii ))) 130 De la: alyceee 9 August 2010 15:02