Setari Cookie-uri

Mulþumeºte-i celui ce te-a iubit

"Dacã eºti o fiinþã minunatã, înþeleaptã, dacã ai reuºit sã ajungi într-un loc important, sã cîºtigi bani, sã ai succes, sã fii fericit, sã creºti pe zi ce trece ºi sã fii apreciat, atunci mulþumeºte-le si celor din jurul tãu! Cãci fãrã ca “un altul”, care crede în puterea ta de a reuºi, fãrã acela ce se gîndeºte la tine cu dragoste, fãrã acela ce te însoþeºte cu gîndurile sale de încredere, nu ai fi cel ce eºti. Nu ai fi reuºit ceea ce ai reuºit. Fãrã dragostea ºi încrederea celorlalþI, n-ai avea energia necesarã pentru a þine piept negativitãþii inerente ºi agresivitãþii mentale a lumii înconjurãtoare. Fiecare este bun atîta timp cît cineva crede cu toatã fiinþa în bunãtatea sa. Iubirea ºi gîndurile frumoase ale celor din jur îþi construiesc fiecare clipã de existenþã, aºa cum gîndirea lor negativã, dispreþuitoare ºi agresivã te duc cãtre eºecul ce poate apãrea sub povara acestor mentalizãri. Oricine poate privi clar în experienþa sa de viaþã pentru a observa momentele în care a venit ..izbînda, or bucuria, clipa în care s-a ridicat pe sine ºi a reuºit lucruri incredibile. Momentul acela este întotdeauna însoþit de o fiinþã care a apãrut în viaþa ta ºi a crezut cã “poþi”. Ca poti reusi. Ca esti minunat si capabil de tot ce-i mai bun. Un gind de dragoste pe care cineva il trimite catre tine poate spulbera toata ura lumii inconjuratoare! Un gind de incredere pe care cineva ti-l trimite, creeaza in interiorul tau curajul, bucuria si puterea de a lupta cu toate fortele ce ti se opun. Un gind de dragoste este de milioane de ori mai puternic decit miliarde de ginduri de ura. Multumeste-le celor ce s-au gindit cu dragoste la tine de-a lungul vietii si multumestele pentru ca, gratie acestor ginduri, ai reusit. Esti cel ce esti si ai trecut cu bine peste incercarile care au venit sa te prabuseasca. Multumeste-i celui ce te-a iubit atit de mult incit a crezut cu toata fiinta ca "poti" caci fara acest gind de putere ce vine de la altul, care te iubeste, tu nu poti sa te ridici. Puterea ta depinde de dragostea celor din jurul tau, cum puterea lor depinde de dragostea ta! pentru ca cineva te-a iubit, ai reusit. Si, pentru ca tu iubesti pe cineva, si el va reusi. Multumestele celor ce cred in tine, celor ce te incurajeaza si celor ce se gindesc la tine cu dragoste si pune toata dragostea si toata bucuria in gindurile tale, pentru ca viata ta sa infloreasca si lumina ta interioara sa prospere. Tu construiesti lumea cu gindurile tale, iar lumea te construieste cu gindurile ei. Si, pe masura ce vei intelege taina acestei "constructii" interioare, vei intelege ca esti bun pentru ca cineva a crezut in bunatatea ta. Esti blind pentru ca cineva te-a vazut intr-o zi blind. Esti puternic pentru ca cineva a observat in taina, poate, puterea ta. Esti iubitor pentru ca cineva a crezut in puterea ta de a iubi. Si, asemenea celui ce a crezut in tine, crezi, gindeste si daruieste si tu altuia forta de a-l face frumos si mai bun, puternic ori intelept. Trimite un gind de iubire celuilalt si vei vedea, apoi, cum gindul tau il face iubitor. Si, cind vei sti cit de mult conteaza gindul tau, nu vei avea destule cuvinte pentru a-i multumi celui ce te-a iubit si ti-a dat puterea de a fi cel ce ai reusit sa fii."........
mario_valentino
Postat pe 31 Mai 2009 18:56
De la: mario_valentino, la data 2009-05-31 18:56:25"Dacã eºti o fiinþã minunatã, înþeleaptã, dacã ai reuºit sã ajungi într-un loc important, sã cîºtigi bani, sã ai succes, sã fii fericit, sã creºti pe zi ce trece ºi sã fii apreciat, atunci mulþumeºte-le si celor din jurul tãu! Cãci fãrã ca “un altul”, care crede în puterea ta de a reuºi, fãrã acela ce se gîndeºte la tine cu dragoste, fãrã acela ce te însoþeºte cu gîndurile sale de încredere, nu ai fi cel ce eºti. Nu ai fi reuºit ceea ce ai reuºit. Fãrã dragostea ºi încrederea celorlalþI, n-ai avea energia necesarã pentru a þine piept negativitãþii inerente ºi agresivitãþii mentale a lumii înconjurãtoare. Fiecare este bun atîta timp cît cineva crede cu toatã fiinþa în bunãtatea sa. Iubirea ºi gîndurile frumoase ale celor din jur îþi construiesc fiecare clipã de existenþã, aºa cum gîndirea lor negativã, dispreþuitoare ºi agresivã te duc cãtre eºecul ce poate apãrea sub povara acestor mentalizãri. Oricine poate privi clar în experienþa sa de viaþã pentru a observa momentele în care a venit ..izbînda, or bucuria, clipa în care s-a ridicat pe sine ºi a reuºit lucruri incredibile. Momentul acela este întotdeauna însoþit de o fiinþã care a apãrut în viaþa ta ºi a crezut cã “poþi”. Ca poti reusi. Ca esti minunat si capabil de tot ce-i mai bun. Un gind de dragoste pe care cineva il trimite catre tine poate spulbera toata ura lumii inconjuratoare! Un gind de incredere pe care cineva ti-l trimite, creeaza in interiorul tau curajul, bucuria si puterea de a lupta cu toate fortele ce ti se opun. Un gind de dragoste este de milioane de ori mai puternic decit miliarde de ginduri de ura. Multumeste-le celor ce s-au gindit cu dragoste la tine de-a lungul vietii si multumestele pentru ca, gratie acestor ginduri, ai reusit. Esti cel ce esti si ai trecut cu bine peste incercarile care au venit sa te prabuseasca. Multumeste-i celui ce te-a iubit atit de mult incit a crezut cu toata fiinta ca "poti" caci fara acest gind de putere ce vine de la altul, care te iubeste, tu nu poti sa te ridici. Puterea ta depinde de dragostea celor din jurul tau, cum puterea lor depinde de dragostea ta! pentru ca cineva te-a iubit, ai reusit. Si, pentru ca tu iubesti pe cineva, si el va reusi. Multumestele celor ce cred in tine, celor ce te incurajeaza si celor ce se gindesc la tine cu dragoste si pune toata dragostea si toata bucuria in gindurile tale, pentru ca viata ta sa infloreasca si lumina ta interioara sa prospere. Tu construiesti lumea cu gindurile tale, iar lumea te construieste cu gindurile ei. Si, pe masura ce vei intelege taina acestei "constructii" interioare, vei intelege ca esti bun pentru ca cineva a crezut in bunatatea ta. Esti blind pentru ca cineva te-a vazut intr-o zi blind. Esti puternic pentru ca cineva a observat in taina, poate, puterea ta. Esti iubitor pentru ca cineva a crezut in puterea ta de a iubi. Si, asemenea celui ce a crezut in tine, crezi, gindeste si daruieste si tu altuia forta de a-l face frumos si mai bun, puternic ori intelept. Trimite un gind de iubire celuilalt si vei vedea, apoi, cum gindul tau il face iubitor. Si, cind vei sti cit de mult conteaza gindul tau, nu vei avea destule cuvinte pentru a-i multumi celui ce te-a iubit si ti-a dat puterea de a fi cel ce ai reusit sa fii."........


Iooooiii n-am rabdare sa citesc tot ce ai scris acolo....
nicoleta4856
Postat pe 7 Iunie 2009 17:48
De la: mario_valentino, la data 2009-05-31 18:56:25"Dacã eºti o fiinþã minunatã, înþeleaptã, dacã ai reuºit sã ajungi într-un loc important, sã cîºtigi bani, sã ai succes, sã fii fericit, sã creºti pe zi ce trece ºi sã fii apreciat, atunci mulþumeºte-le si celor din jurul tãu! Cãci fãrã ca “un altul”, care crede în puterea ta de a reuºi, fãrã acela ce se gîndeºte la tine cu dragoste, fãrã acela ce te însoþeºte cu gîndurile sale de încredere, nu ai fi cel ce eºti. Nu ai fi reuºit ceea ce ai reuºit. Fãrã dragostea ºi încrederea celorlalþI, n-ai avea energia necesarã pentru a þine piept negativitãþii inerente ºi agresivitãþii mentale a lumii înconjurãtoare. Fiecare este bun atîta timp cît cineva crede cu toatã fiinþa în bunãtatea sa. Iubirea ºi gîndurile frumoase ale celor din jur îþi construiesc fiecare clipã de existenþã, aºa cum gîndirea lor negativã, dispreþuitoare ºi agresivã te duc cãtre eºecul ce poate apãrea sub povara acestor mentalizãri. Oricine poate privi clar în experienþa sa de viaþã pentru a observa momentele în care a venit ..izbînda, or bucuria, clipa în care s-a ridicat pe sine ºi a reuºit lucruri incredibile. Momentul acela este întotdeauna însoþit de o fiinþã care a apãrut în viaþa ta ºi a crezut cã “poþi”. Ca poti reusi. Ca esti minunat si capabil de tot ce-i mai bun. Un gind de dragoste pe care cineva il trimite catre tine poate spulbera toata ura lumii inconjuratoare! Un gind de incredere pe care cineva ti-l trimite, creeaza in interiorul tau curajul, bucuria si puterea de a lupta cu toate fortele ce ti se opun. Un gind de dragoste este de milioane de ori mai puternic decit miliarde de ginduri de ura. Multumeste-le celor ce s-au gindit cu dragoste la tine de-a lungul vietii si multumestele pentru ca, gratie acestor ginduri, ai reusit. Esti cel ce esti si ai trecut cu bine peste incercarile care au venit sa te prabuseasca. Multumeste-i celui ce te-a iubit atit de mult incit a crezut cu toata fiinta ca "poti" caci fara acest gind de putere ce vine de la altul, care te iubeste, tu nu poti sa te ridici. Puterea ta depinde de dragostea celor din jurul tau, cum puterea lor depinde de dragostea ta! pentru ca cineva te-a iubit, ai reusit. Si, pentru ca tu iubesti pe cineva, si el va reusi. Multumestele celor ce cred in tine, celor ce te incurajeaza si celor ce se gindesc la tine cu dragoste si pune toata dragostea si toata bucuria in gindurile tale, pentru ca viata ta sa infloreasca si lumina ta interioara sa prospere. Tu construiesti lumea cu gindurile tale, iar lumea te construieste cu gindurile ei. Si, pe masura ce vei intelege taina acestei "constructii" interioare, vei intelege ca esti bun pentru ca cineva a crezut in bunatatea ta. Esti blind pentru ca cineva te-a vazut intr-o zi blind. Esti puternic pentru ca cineva a observat in taina, poate, puterea ta. Esti iubitor pentru ca cineva a crezut in puterea ta de a iubi. Si, asemenea celui ce a crezut in tine, crezi, gindeste si daruieste si tu altuia forta de a-l face frumos si mai bun, puternic ori intelept. Trimite un gind de iubire celuilalt si vei vedea, apoi, cum gindul tau il face iubitor. Si, cind vei sti cit de mult conteaza gindul tau, nu vei avea destule cuvinte pentru a-i multumi celui ce te-a iubit si ti-a dat puterea de a fi cel ce ai reusit sa fii."........



Ai perfecta dreptate si eu la randu-mi multumesc celui ce m-a iubit ,datorita caruia sant ceea ce sant.F.Frumos. Multumesc
nocturnalia
Postat pe 19 Iunie 2009 09:44
De la: nicoleta4856, la data 2009-06-07 17:48:34
De la: mario_valentino, la data 2009-05-31 18:56:25"Dacã eºti o fiinþã minunatã, înþeleaptã, dacã ai reuºit sã ajungi într-un loc important, sã cîºtigi bani, sã ai succes, sã fii fericit, sã creºti pe zi ce trece ºi sã fii apreciat, atunci mulþumeºte-le si celor din jurul tãu! Cãci fãrã ca “un altul”, care crede în puterea ta de a reuºi, fãrã acela ce se gîndeºte la tine cu dragoste, fãrã acela ce te însoþeºte cu gîndurile sale de încredere, nu ai fi cel ce eºti. Nu ai fi reuºit ceea ce ai reuºit. Fãrã dragostea ºi încrederea celorlalþI, n-ai avea energia necesarã pentru a þine piept negativitãþii inerente ºi agresivitãþii mentale a lumii înconjurãtoare. Fiecare este bun atîta timp cît cineva crede cu toatã fiinþa în bunãtatea sa. Iubirea ºi gîndurile frumoase ale celor din jur îþi construiesc fiecare clipã de existenþã, aºa cum gîndirea lor negativã, dispreþuitoare ºi agresivã te duc cãtre eºecul ce poate apãrea sub povara acestor mentalizãri. Oricine poate privi clar în experienþa sa de viaþã pentru a observa momentele în care a venit ..izbînda, or bucuria, clipa în care s-a ridicat pe sine ºi a reuºit lucruri incredibile. Momentul acela este întotdeauna însoþit de o fiinþã care a apãrut în viaþa ta ºi a crezut cã “poþi”. Ca poti reusi. Ca esti minunat si capabil de tot ce-i mai bun. Un gind de dragoste pe care cineva il trimite catre tine poate spulbera toata ura lumii inconjuratoare! Un gind de incredere pe care cineva ti-l trimite, creeaza in interiorul tau curajul, bucuria si puterea de a lupta cu toate fortele ce ti se opun. Un gind de dragoste este de milioane de ori mai puternic decit miliarde de ginduri de ura. Multumeste-le celor ce s-au gindit cu dragoste la tine de-a lungul vietii si multumestele pentru ca, gratie acestor ginduri, ai reusit. Esti cel ce esti si ai trecut cu bine peste incercarile care au venit sa te prabuseasca. Multumeste-i celui ce te-a iubit atit de mult incit a crezut cu toata fiinta ca "poti" caci fara acest gind de putere ce vine de la altul, care te iubeste, tu nu poti sa te ridici. Puterea ta depinde de dragostea celor din jurul tau, cum puterea lor depinde de dragostea ta! pentru ca cineva te-a iubit, ai reusit. Si, pentru ca tu iubesti pe cineva, si el va reusi. Multumestele celor ce cred in tine, celor ce te incurajeaza si celor ce se gindesc la tine cu dragoste si pune toata dragostea si toata bucuria in gindurile tale, pentru ca viata ta sa infloreasca si lumina ta interioara sa prospere. Tu construiesti lumea cu gindurile tale, iar lumea te construieste cu gindurile ei. Si, pe masura ce vei intelege taina acestei "constructii" interioare, vei intelege ca esti bun pentru ca cineva a crezut in bunatatea ta. Esti blind pentru ca cineva te-a vazut intr-o zi blind. Esti puternic pentru ca cineva a observat in taina, poate, puterea ta. Esti iubitor pentru ca cineva a crezut in puterea ta de a iubi. Si, asemenea celui ce a crezut in tine, crezi, gindeste si daruieste si tu altuia forta de a-l face frumos si mai bun, puternic ori intelept. Trimite un gind de iubire celuilalt si vei vedea, apoi, cum gindul tau il face iubitor. Si, cind vei sti cit de mult conteaza gindul tau, nu vei avea destule cuvinte pentru a-i multumi celui ce te-a iubit si ti-a dat puterea de a fi cel ce ai reusit sa fii."........


Iooooiii n-am rabdare sa citesc tot ce ai scris acolo....
kudika070041
Postat pe 3 Octombrie 2009 21:54
Ma bucur cand vad ca intr-o lume nebuna mai sunt si cativa normali.Prima data ti-am vazut pozele ,dar ce mi-a atras atentia au fost cuvintele,> scrise la fiecare in parte. Impresionant mi-am zis.Si am mers la temele e discutie. Am citit si tot nu-mi venea sa cred ca mai sunt oameni asemenea tie, care pune dragostea si iubirea mai presus decat orice. Am vazut ca sunt si unii impotriva, toata stima si respectul pentru raspunsul dat. De ce unii cred ca a impartasi o stare, un sentiment trait, extraordinar de altfel este rau sau te acuza de plagiat? Unde a disparut bunul simt al romanului? Sau nu l-am avut niciodata? Le plac telenovelele, spritul si tutunul. Ii fac fericiti barfele si invidia.Dar toate acestea dau dovada de infantilism si incultura. In ritmul acesta v-om deveni peste cativa ani un popor de analfabeti numai buni de expotat in U.E.Nu se mai pune pret pe respect . Exista o vorba ;; d-zeu i-ti da dar nu-ti pune si in desaga. Daca cel care-ti trimite un gand bun, dragoste si incredere si te ajuta inseamna pentru unii INTERES. Fericit trebuie sa fie cel sau cea care s-au bucurat de dragoste si iubire si s-au putut sprijini de cineva. Regrete pentru restul dar niciodata nu e prea tarziu pentru a invata . Omul cat traieste invata si tot nu le stie pe toate. Nici nu ar fi posibil dar sa te plafonezi , si din nestiinta sa judeci pe altii nu m-i se pare ok. Omului i-a fost dat capul pentru a gandi nu pentru a nu-i ploua in gat dar se pare ca multi dintre ei il folosesc doar pe post de umbrela. Astept si alte subiecte de discutii. O sa caut o tema poate nu la fel de interesanta dar pe aproape.Oricum toata stima si respectul pentru cele scrise, se pare din inima pentru inima.
kudika070041
Postat pe 4 Octombrie 2009 00:08
Interesanta tema, si pentru a-i urma spiritul....
Multumesc iubitei mele sotii. Fara ea nu as fi terminat facultatea, fara ea nu m-as fi lasat de fumat, fara ea nu as fi realizat 1000 de lucruri care mi-au inveselit viata, fara ea nu as fi fost cel mai invidiat barbat, fara ea nu as fi trecut peste toate greutatile, fara ea nu as fi vazut 1000 de locuri si de oameni noi, fara ea nu as avea cel mai frumos copil din lume.
Multumesc iuby!
brad71
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:10
Foarte frumos titlul acestui topic... Felicitari celui ce a initiat topicul acesta !!...
Deschide orizonturi noi, si te face sa te privesti, pe tine, in tine, si sa te analizezi, si sa constati ca ai omis acest aspect... De a recunoaste ca nu i-ai multumit niciodata ptr. iubirea oferita...
Cred ca mesajul meu vine un pic cam tarziu, este un pic inutil, sunt nostalgic, sunt un pic temator, sunt un visator... dar cred in ceeace scriu acum... Si mai cred in zicala ca - Niciodata nu e prea tarziu, sa multumesti ptr. ce ti s-a oferit !!...
Asa ca-mi adaug si eu mesajul...
Multumesc ca mi-ai oferit iubirea, draga mea Floare de Lotus !!...
Iti multumesc...
strasss3
Postat pe 8 Octombrie 2009 15:23
Dintodeauna i-am multumit sansei pentru oamenii minunati din viata mea.

Ai dreptate, nu-mi imaginez cum mi-ar fi fost viata daca nu i-as fi intalnit.
Cu siguranta mai saraca si mai searbada... ei mi-au imbogatit trairile, cunostintele, sentimentele si m-au ajutat sa fiu ceea ce sunt.
Nu exista senzatie mai... calda pe lume, decat aceea ca cineva crede in tine, STIE ca poti. Si ca te iubeste asa cum esti, ca asa cum esti lor le e de ajuns si simti ca si ei ii multumesc aceleiasi sanse ca te au in viata lor.

Cu drag catre ai mei dragi.


Dor_a
Postat pe 8 Octombrie 2009 15:40
Multumesc celui ce m-a iubit.....celui ce ma iubeste.......care ma face sa ma simt EU -cea adevarata, feminina, dorita, frumoasa, implinita.......daca as trai cu gandurile si neimplinirea mea, ar fi ingrozitor.......sper sa simta cat il respect si cat il apreciez pentru asta......si iubesc !
Le multumesc alor mei care ma iubesc asa cum sunt- ca sunt a lor......cu toate ale mele bune si rele.....m-au ajutat si sprijinit fiecare cum a considerat .....dar a contat!
Ii multumesc fetitei mele care m-a iubit si ma iubeste....e lumina mea, soarele meu in zilele fara soare, speranta ca ea va fi ceea ce mi-as fi dorit sa fiu, urma mea pe acest taram....
_iluzie_
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:05
am incercat....
greierash_is_back
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:07
De la: mario_valentino, la data 2009-05-31 18:56:25"Dacã eºti o fiinþã minunatã, înþeleaptã, dacã ai reuºit sã ajungi într-un loc important, sã cîºtigi bani, sã ai succes, sã fii fericit, sã creºti pe zi ce trece ºi sã fii apreciat, atunci mulþumeºte-le si celor din jurul tãu! Cãci fãrã ca “un altul”, care crede în puterea ta de a reuºi, fãrã acela ce se gîndeºte la tine cu dragoste, fãrã acela ce te însoþeºte cu gîndurile sale de încredere, nu ai fi cel ce eºti. Nu ai fi reuºit ceea ce ai reuºit. Fãrã dragostea ºi încrederea celorlalþI, n-ai avea energia necesarã pentru a þine piept negativitãþii inerente ºi agresivitãþii mentale a lumii înconjurãtoare. Fiecare este bun atîta timp cît cineva crede cu toatã fiinþa în bunãtatea sa. Iubirea ºi gîndurile frumoase ale celor din jur îþi construiesc fiecare clipã de existenþã, aºa cum gîndirea lor negativã, dispreþuitoare ºi agresivã te duc cãtre eºecul ce poate apãrea sub povara acestor mentalizãri. Oricine poate privi clar în experienþa sa de viaþã pentru a observa momentele în care a venit ..izbînda, or bucuria, clipa în care s-a ridicat pe sine ºi a reuºit lucruri incredibile. Momentul acela este întotdeauna însoþit de o fiinþã care a apãrut în viaþa ta ºi a crezut cã “poþi”. Ca poti reusi. Ca esti minunat si capabil de tot ce-i mai bun. Un gind de dragoste pe care cineva il trimite catre tine poate spulbera toata ura lumii inconjuratoare! Un gind de incredere pe care cineva ti-l trimite, creeaza in interiorul tau curajul, bucuria si puterea de a lupta cu toate fortele ce ti se opun. Un gind de dragoste este de milioane de ori mai puternic decit miliarde de ginduri de ura. Multumeste-le celor ce s-au gindit cu dragoste la tine de-a lungul vietii si multumestele pentru ca, gratie acestor ginduri, ai reusit. Esti cel ce esti si ai trecut cu bine peste incercarile care au venit sa te prabuseasca. Multumeste-i celui ce te-a iubit atit de mult incit a crezut cu toata fiinta ca "poti" caci fara acest gind de putere ce vine de la altul, care te iubeste, tu nu poti sa te ridici. Puterea ta depinde de dragostea celor din jurul tau, cum puterea lor depinde de dragostea ta! pentru ca cineva te-a iubit, ai reusit. Si, pentru ca tu iubesti pe cineva, si el va reusi. Multumestele celor ce cred in tine, celor ce te incurajeaza si celor ce se gindesc la tine cu dragoste si pune toata dragostea si toata bucuria in gindurile tale, pentru ca viata ta sa infloreasca si lumina ta interioara sa prospere. Tu construiesti lumea cu gindurile tale, iar lumea te construieste cu gindurile ei. Si, pe masura ce vei intelege taina acestei "constructii" interioare, vei intelege ca esti bun pentru ca cineva a crezut in bunatatea ta. Esti blind pentru ca cineva te-a vazut intr-o zi blind. Esti puternic pentru ca cineva a observat in taina, poate, puterea ta. Esti iubitor pentru ca cineva a crezut in puterea ta de a iubi. Si, asemenea celui ce a crezut in tine, crezi, gindeste si daruieste si tu altuia forta de a-l face frumos si mai bun, puternic ori intelept. Trimite un gind de iubire celuilalt si vei vedea, apoi, cum gindul tau il face iubitor. Si, cind vei sti cit de mult conteaza gindul tau, nu vei avea destule cuvinte pentru a-i multumi celui ce te-a iubit si ti-a dat puterea de a fi cel ce ai reusit sa fii."........


asa este....
sunt nimic fara cei care ma iubesc...imi pare rau doar ca uneori nu reusesc sa le multumesc indeajuns pt tot ce au facut, ca eu sa fiu cine sunt....
frumos gand....
Calandrinon
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:23
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-06 13:07:16am incercat....


fiinta minunata ce esti
fiecare multumeste in felul sau...

http://www.youtube.com/watch?v=VhZfvw2pLuc


Calandrinon
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:25
De la: Calandrinon, la data 2009-11-06 13:25:01
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-06 13:07:16am incercat....


fiinta minunata ce esti
fiecare multumeste in felul sau...

http://www.youtube.com/watch?v=VhZfvw2pLuc




tu umbli cu mierea acum dupa mine, sa pun mai repede reteta?
f. foarte frumoasa melodia....cum stii tu sa ajungi la inima mea....
greierash_is_back
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:35
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-06 13:35:21
De la: Calandrinon, la data 2009-11-06 13:25:01
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-06 13:07:16am incercat....


fiinta minunata ce esti
fiecare multumeste in felul sau...

http://www.youtube.com/watch?v=VhZfvw2pLuc




tu umbli cu mierea acum dupa mine, sa pun mai repede reteta?
f. foarte frumoasa melodia....cum stii tu sa ajungi la inima mea....



nuuu, eu umblu dupa sarmalutze..nu dupa reteta..ca aia mi-ai dat-o


Calandrinon
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:41
touche mister pussycat!
greierash_is_back
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:42
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-06 13:42:52 touche mister pussycat!


do i really have to?
Calandrinon
Postat pe 6 Noiembrie 2009 13:48
ce-i acilea?
vreai si io dulcegarii
_curly
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:07
De la: Calandrinon, la data 2009-11-06 13:25:01
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-06 13:07:16am incercat....


fiinta minunata ce esti
fiecare multumeste in felul sau...

http://www.youtube.com/watch?v=VhZfvw2pLuc




cat de adevarate sunt versurile
_iluzie_
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:00
heya pot sa va multumesc si voua ca existati ????

ca imi faceti viata mai usoara la birou, ma amuz si va consider prieteni......cei drept virtuali dar poate mai adevarati ca altii.....

pup curly, calandrinon,. greieras


p.s. parca suntem la betivii anonimi
dar tot va pup
_iluzie_
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:03
De la: _iluzie_, la data 2009-11-06 15:03:12heya pot sa va multumesc si voua ca existati ????

ca imi faceti viata mai usoara la birou, ma amuz si va consider prieteni......cei drept virtuali dar poate mai adevarati ca altii.....

pup curly, calandrinon,. greieras


p.s. parca suntem la betivii anonimi
dar tot va pup


pup back,ca asa e normal
si e reciproca treaba cu multzumitu',e ca o teorie si reciproca ei
_curly
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:04
Eu as multumi dar nu mai stiu cine m-a iubit si cine nu!

Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:05
De la: _iluzie_, la data 2009-11-06 15:03:12heya pot sa va multumesc si voua ca existati ????

ca imi faceti viata mai usoara la birou, ma amuz si va consider prieteni......cei drept virtuali dar poate mai adevarati ca altii.....

pup curly, calandrinon,. greieras


p.s. parca suntem la betivii anonimi
dar tot va pup


betivi anonimi?!


toti suntem o mare familie aici ..virtuala ce-i drept

Calandrinon
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:05
va multumesc voua si lui tessy.de fiecare data cand sunt cu moralu la pamant imi amintesc de voi si de tessy si zic sa trec .binecuvantat fie kudika si tessy!
iulia069834
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:18
Asa e, suntem o familie......adevarul e ca eu nu cred ca stiu numele real cam nici-unui prieten, dar asta sa fie pierderea cea mai mare. Eu, oricum sunt Iulia, imi place mai mult Dora......daca tot suntem anonimi

pupici fetelor
_iluzie_
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:23
De la: iulia069834, la data 2009-11-06 15:18:29va multumesc voua si lui tessy.de fiecare data cand sunt cu moralu la pamant imi amintesc de voi si de tessy si zic sa trec .binecuvantat fie kudika si tessy!


Tessy e micuta blonda ? (adica catelusa alba ? ) E o superbenie.
Pupici si tie pustoaico
_iluzie_
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:24
De la: brad71, la data 2009-10-08 14:10:31Interesanta tema, si pentru a-i urma spiritul....
Multumesc iubitei mele sotii. Fara ea nu as fi terminat facultatea, fara ea nu m-as fi lasat de fumat, fara ea nu as fi realizat 1000 de lucruri care mi-au inveselit viata, fara ea nu as fi fost cel mai invidiat barbat, fara ea nu as fi trecut peste toate greutatile, fara ea nu as fi vazut 1000 de locuri si de oameni noi, fara ea nu as avea cel mai frumos copil din lume.
Multumesc iuby!

uh si eu promit sotului de 2 ani jumate ca ma las de fumat si nimik il mint ca da...sa aiba rabdare si uite cum trece timpul...
in schimb ai multumesc din suflet ca a fost si este alaturi in momentele grele ...de aceea il iubesc enorm si il respect din suflet....
cristiana_cris
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:41
De la: Dor_a, la data 2009-10-08 15:40:27Dintodeauna i-am multumit sansei pentru oamenii minunati din viata mea.

Ai dreptate, nu-mi imaginez cum mi-ar fi fost viata daca nu i-as fi intalnit.
Cu siguranta mai saraca si mai searbada... ei mi-au imbogatit trairile, cunostintele, sentimentele si m-au ajutat sa fiu ceea ce sunt.
Nu exista senzatie mai... calda pe lume, decat aceea ca cineva crede in tine, STIE ca poti. Si ca te iubeste asa cum esti, ca asa cum esti lor le e de ajuns si simti ca si ei ii multumesc aceleiasi sanse ca te au in viata lor.

Cu drag catre ai mei dragi.



doraaaaaaaaaaaaaa...unde esti dfata ca imi este dor de tine...
cristiana_cris
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Valentine’s day. 17 De la: jules09 22 Februarie 2010 23:26
Oferte Last Minute?! 1 De la: Love_Princess 25 August 2009 16:19
Keukenhof 3 De la: Cassey 13 Mai 2009 18:16
Inchiriez vila munte Predeal sarbatori craciun revelion 2009 2010 1 De la: marinaru 30 Octombrie 2009 10:08
relatii de prietenie 14 De la: dorina_77 7 Septembrie 2009 23:50