Setari Cookie-uri

eu taur el gemeni avem vreo sansa?

salutare!!

Postat pe 31 Mai 2009 19:40
am intrat p site.ul asta...pt k vreau sa va spun povestea mea....si vreau sa ma ajutati cu un sfat..! am avut o relatie cu un barbat mai mare cu 9 ani decat mine, in zodia gemeni! era genul de barbat care se facea plakut d toata lumea....era inteligent, cu simtul umorului, matur.....pt mn era barbatul perfect!ne/am cunoscut in vara.....am avut o relatie frumoasa..la inceput eu eram distanta...asteptam semne doar din partea lui...dak ma cauta bn dak nu ...la fel...pt k noi tauroaicele asa suntem....iubim rar, si ne aratam greu sentimentele dar knd iubim, iubim profund! relatia noastra a durat aproape un an....am aflat cu timpul k el avea o iubita care facea bani in spania!(intelegi voi prin c metode)ajunsesem sa tin la el....atat d mult inkt nu.mi mai pasa lucrul acesta....plekm capul ...si ma intalneam cu el d fiecare data knd se putea! la un moment dat avea un comportament foarte urat fata d mn....ne certam mereu din orice pt k si eu eram ambitioasa si desi acceptam situatia....in sufletul meu era teroare...durere continua dar nu puteam sa renunt! la un moment dat am hotarat k e mai bn sa pun punct....am reusit! nu ne.am mai cautat o vreme...am reusit sa.mi fac p altcineva....oricum nu.mi pasa d el...ma intalneam doar asa k sa uit d iubitul meu...practik ma foloseam d el....!Dupa ceva timp a inceput din nou sa ma caute la telefon sau p mess....bineinteles am cedat din nou....ii raspundeam d fiecare data pt k asa.mi spunea inima...!nu puteam sa ma abtin....a continuat asa multe luni ma suna imi spunea k ii e dor d mn...dar nu facea nimik..ne.am mai intalnit d cateva ori dar era diferit...nu ma mai saruta nici makr in brate nu ma mai lua....se vedea cu mn doar sa.mi spuna necazurile lui..eu il ascultam si incercam sa.l ajut cu un sfat...d fiacare data...!la un moment dat mi.a recunoscut k l.a parasit iubita aia a lui pt altul...si incepuse sa imi propuna mie sa fac lucrul asta!imi promitea k dak il ajut akum o sa.mi fie recunoscator si k nu o sa regret dak o sa fac pasul asta alaturi d el! mi se parea injositor ceea ce.mi spunea dar nu puteam sa renunt pt k il iubeam.....si pt k de fiecare data knd vorbea cu mn eram schimbata...cateva zile se stia.. plangeam intruna si nu mai vedeam p nimeni in jurul meu...a fost marea mea dragoste....si mie se parea totul imposibil fara el! Nici in ziua d azi nu a incetat sa ma caute si sa ma dea peste cap....dar nici eu nu pot sa pun punct,,,pur si simplu...imi propun sa.l evit sa nu mai vb cu el , sa nu.i mai raspund....dar nu rezist! gemenii au o dubla personalitate klar....si knd uramesc un scop, fac orice k sa si.l atinga....nu tin kont d sentimente! parerea mea!poate nu toti sunt la fel! Nici nuj dak el a tinut makr putin la mn...dar stiu k pt mn el a fost totul! ma intreb dak o sa am vreodata puterea sa.l uit....s mai ales dak o sa am puterea sa.i spun sa inceteze si sa ma lase in pace!in cazul meu relatia taur gemeni....a fost esuata...cu cat a trecut mai mult timp cu atat mi.a fost mai greu! desi sunt o fire puternica situatia asta mi.a pus capac! eu cred k trebuie sa fac un efort si sa pun punct pt k dak ma iubea nu ma chinuia! dar...cum sa fac asta????

Postat pe 31 Mai 2009 20:23
De la: maddy_lina, la data 2009-05-31 20:23:39am intrat p site.ul asta...pt k vreau sa va spun povestea mea....si vreau sa ma ajutati cu un sfat..! am avut o relatie cu un barbat mai mare cu 9 ani decat mine, in zodia gemeni! era genul de barbat care se facea plakut d toata lumea....era inteligent, cu simtul umorului, matur.....pt mn era barbatul perfect!ne/am cunoscut in vara.....am avut o relatie frumoasa..la inceput eu eram distanta...asteptam semne doar din partea lui...dak ma cauta bn dak nu ...la fel...pt k noi tauroaicele asa suntem....iubim rar, si ne aratam greu sentimentele dar knd iubim, iubim profund! relatia noastra a durat aproape un an....am aflat cu timpul k el avea o iubita care facea bani in spania!(intelegi voi prin c metode)ajunsesem sa tin la el....atat d mult inkt nu.mi mai pasa lucrul acesta....plekm capul ...si ma intalneam cu el d fiecare data knd se putea! la un moment dat avea un comportament foarte urat fata d mn....ne certam mereu din orice pt k si eu eram ambitioasa si desi acceptam situatia....in sufletul meu era teroare...durere continua dar nu puteam sa renunt! la un moment dat am hotarat k e mai bn sa pun punct....am reusit! nu ne.am mai cautat o vreme...am reusit sa.mi fac p altcineva....oricum nu.mi pasa d el...ma intalneam doar asa k sa uit d iubitul meu...practik ma foloseam d el....!Dupa ceva timp a inceput din nou sa ma caute la telefon sau p mess....bineinteles am cedat din nou....ii raspundeam d fiecare data pt k asa.mi spunea inima...!nu puteam sa ma abtin....a continuat asa multe luni ma suna imi spunea k ii e dor d mn...dar nu facea nimik..ne.am mai intalnit d cateva ori dar era diferit...nu ma mai saruta nici makr in brate nu ma mai lua....se vedea cu mn doar sa.mi spuna necazurile lui..eu il ascultam si incercam sa.l ajut cu un sfat...d fiacare data...!la un moment dat mi.a recunoscut k l.a parasit iubita aia a lui pt altul...si incepuse sa imi propuna mie sa fac lucrul asta!imi promitea k dak il ajut akum o sa.mi fie recunoscator si k nu o sa regret dak o sa fac pasul asta alaturi d el! mi se parea injositor ceea ce.mi spunea dar nu puteam sa renunt pt k il iubeam.....si pt k de fiecare data knd vorbea cu mn eram schimbata...cateva zile se stia.. plangeam intruna si nu mai vedeam p nimeni in jurul meu...a fost marea mea dragoste....si mie se parea totul imposibil fara el! Nici in ziua d azi nu a incetat sa ma caute si sa ma dea peste cap....dar nici eu nu pot sa pun punct,,,pur si simplu...imi propun sa.l evit sa nu mai vb cu el , sa nu.i mai raspund....dar nu rezist! gemenii au o dubla personalitate klar....si knd uramesc un scop, fac orice k sa si.l atinga....nu tin kont d sentimente! parerea mea!poate nu toti sunt la fel! Nici nuj dak el a tinut makr putin la mn...dar stiu k pt mn el a fost totul! ma intreb dak o sa am vreodata puterea sa.l uit....s mai ales dak o sa am puterea sa.i spun sa inceteze si sa ma lase in pace!in cazul meu relatia taur gemeni....a fost esuata...cu cat a trecut mai mult timp cu atat mi.a fost mai greu! desi sunt o fire puternica situatia asta mi.a pus capac! eu cred k trebuie sa fac un efort si sa pun punct pt k dak ma iubea nu ma chinuia! dar...cum sa fac asta????

Deci,sper ca am inteles bine...tipa aia era la ,,produs"...l-a parasit...si ti-a propus tie sa faci asta pentru el??
Draga mea,daca am inteles bine povestea...ei bine,trezeste-te!!!Ai zis ca esti taur!!!Ceva nu e-n regula daca tu mai accepti sa te vezi cu el...Doooaamneee.......
e_v_a
Postat pe 11 Iunie 2009 14:55
buna fetelor!eu sunt o TAUROAICA !hai sa-ti spun povestea mea !eu am avut 3 iubiti gemeni !acum m un sot gemeni !si unul gemeni care ma cauta tot timpul dar nu vreau nik cu el! pt k sotulmeu gemeni e jos palaria !sinu conteaza zodia !dar de mine se lipesc gemenii nu eu de ei!asa k judecati voi!
nefertiti2002
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:45
NU SINTETI ZODII COMPATIBILE,CAUTA-TI ZODIA TA.,COMPATIBILA.
Maris_29_vs_Ivoriana
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:09
Asa sunt gemenii foarte suciti si schimbatori si eu sunt taur si am un iubit in zodia gemeni de patru ani si in linii mari ne intelegem foarte bine...doar ca incearca sa mi impuna unele lucruri sau sa ma convinga ca el are dreptate dar eu am o personalitate destul de puternica sa discern ce e de facut. dar ceea ce ti a propus el mi se pare de neconceput...sigur mai sunt baieti pe lumea asta pentru tine...lasa l si traieste ti viata linistita langa altcineva!!!!!
ankku
Postat pe 16 Septembrie 2009 10:26
salutare! eu cred ca nu conteaza zodia eu am un iubit gemeni si nu am ce sa ii reprosez e super ok si avem o relatie foarte frumoasa care dureaza de ceva timp . Cred ca e vorba de ce fel de persoana este el si ce fel de caracter are. Probabil nu era tipul potrivit ptr tn.
danutza___
Postat pe 19 Octombrie 2009 01:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ANXIETATEA SI ATACURILE DE PANICA: 20 AUGUST. 1 De la: kudika310794 12 Iulie 2011 10:35
Incep inscrierile pentru anul scolar 2014-2015 Scoala de Muzica Boem Club 1 De la: kudika_970539 24 August 2014 19:52
Un workhop special pentru femei la Brasov 3 De la: acanthe 3 Noiembrie 2009 21:07
CURS DE FORMARE CONTINUA: 9-10 IULIE 2010 1 De la: aquamarin 4 Iunie 2010 12:16
studii Romania versus strainatate 1 De la: yvonne_yvonne 19 Martie 2009 22:27