Setari Cookie-uri

o mica dilema

Buna tuturor. am si eu o problema........cred ca mai mult o curiozitate decat problema!
Nu o sa va plictisesc cu prea multe detalii...o sa incerc sa scurtez cat pot! Am cunoscut la locul de munca un tip. Ne-am inteles fff bine si am inceput sa iesim foarte des, se simtea o atractie intre noi, toate bune si frumoase. Pana saptamana trecuta cand mi-a zis ca el nu imi poate oferi decat 2 tipuri de relatie...ori fara obligatii ori ceva foarte serios ce s-ar concluziona cu o casatorie si un copil..deoarece el isi doreste foarte mult unul. ,apoi a inceput sa imi explice ca intre noi sunt cateva probleme...diferenta de varsta(eu am 22 el 30) si lipsa de experienta a mea. Lipsa de experienta inseamna pentru el faptul ca nu am locuit cu nimeni.
Din asta am inteles eu ca el defapt vrea o aventura si atat cu mine, cand i-am zis ca nu se poate si ca mai bine ramanem amici mi-a zis ca sunt imatura si ca nu inteleg nimik. Deci sunt eu imatura sau e el nebun:d ?
Acum astept sa imi spuneti si voi parerea deoarece puteti privii problema strict obiectiv. Mercicutz
ina_tina
Postat pe 2 Iunie 2009 14:15
De la: tinnutza, la data 2009-06-02 14:15:33Buna tuturor. am si eu o problema........cred ca mai mult o curiozitate decat problema!
Nu o sa va plictisesc cu prea multe detalii...o sa incerc sa scurtez cat pot! Am cunoscut la locul de munca un tip. Ne-am inteles fff bine si am inceput sa iesim foarte des, se simtea o atractie intre noi, toate bune si frumoase. Pana saptamana trecuta cand mi-a zis ca el nu imi poate oferi decat 2 tipuri de relatie...ori fara obligatii ori ceva foarte serios ce s-ar concluziona cu o casatorie si un copil..deoarece el isi doreste foarte mult unul. ,apoi a inceput sa imi explice ca intre noi sunt cateva probleme...diferenta de varsta(eu am 22 el 30) si lipsa de experienta a mea. Lipsa de experienta inseamna pentru el faptul ca nu am locuit cu nimeni.
Din asta am inteles eu ca el defapt vrea o aventura si atat cu mine, cand i-am zis ca nu se poate si ca mai bine ramanem amici mi-a zis ca sunt imatura si ca nu inteleg nimik. Deci sunt eu imatura sau e el nebun:d ?
Acum astept sa imi spuneti si voi parerea deoarece puteti privii problema strict obiectiv. Mercicutz


stai linistita el ti-a oferit"nimic"asa ca era normal ca si tu sa intzelegi intocmai
donttouch
Postat pe 2 Iunie 2009 14:24
tu esti ok....cel imatur este el....logic vrea sex...daca erai asa mika cum zice de ce a mai stat cu tine......viata merge inainte...
pamela_1
Postat pe 2 Iunie 2009 16:08
ce ma bucur...........chiar incepusem sa cred ca sunt eu putin mai tuta:d
Si oricum....daca era el atat de matur si de destept....macar avea curajul sa o zika pe fata...nu?
Apropo...se simte asa ofensat ca nici nu mai vb cu mine
ina_tina
Postat pe 2 Iunie 2009 16:17
pai normal credea ca esti vruna de riduca coada repede....oricum bravo pt tine ca nu te-ai lasat pacalita
pamela_1
Postat pe 2 Iunie 2009 16:42
De la: tinnutza, la data 2009-06-02 14:15:33Buna tuturor. am si eu o problema........cred ca mai mult o curiozitate decat problema!
Nu o sa va plictisesc cu prea multe detalii...o sa incerc sa scurtez cat pot! Am cunoscut la locul de munca un tip. Ne-am inteles fff bine si am inceput sa iesim foarte des, se simtea o atractie intre noi, toate bune si frumoase. Pana saptamana trecuta cand mi-a zis ca el nu imi poate oferi decat 2 tipuri de relatie...ori fara obligatii ori ceva foarte serios ce s-ar concluziona cu o casatorie si un copil..deoarece el isi doreste foarte mult unul. ,apoi a inceput sa imi explice ca intre noi sunt cateva probleme...diferenta de varsta(eu am 22 el 30) si lipsa de experienta a mea. Lipsa de experienta inseamna pentru el faptul ca nu am locuit cu nimeni.
Din asta am inteles eu ca el defapt vrea o aventura si atat cu mine, cand i-am zis ca nu se poate si ca mai bine ramanem amici mi-a zis ca sunt imatura si ca nu inteleg nimik. Deci sunt eu imatura sau e el nebun:d ?
Acum astept sa imi spuneti si voi parerea deoarece puteti privii problema strict obiectiv. Mercicutz


adica ori te ia de nevasta ori te ia o noapte asta e clar dus
Peony
Postat pe 5 Iunie 2009 01:12
de fapt nu te-ai inteles deloc fff bine. ti se parea pt ca atractia era prea mare. daca atractie este atunci si sex este :))). bine ca ti-a zis ce fel de relatii vrea. atita timp cit tu nu vrei nici relatie serioasa dar nici o aventura mi se pare normal sa iti cauti alt barbat. pur si simplu nu ti se potrivea. nu stiu de ce te mai gindesti la el. altfel nu mai scriai pe aici
softexia
Postat pe 5 Iunie 2009 16:12
diferentza de varsta e o prostie...intre mine si prietenul meu sunt 5 ani de zile.si asta nu presupune faptul ca nu ne potrivim sau ceva de genul...lipsa de experienta e si aia o prostie.daca ar fi vrut ceva cu tine mai serios iti dadea o sansa .k doar nici el nu a avut experienta la inceput.si poate nici acu nu are.deci ti'a dat de inteles k nu vroia decat sa o faca 1 data de doua ori cu tine si atat .mai pe scurt el e un bou si tu esti inteligenta. bravo !!
lilutza09
Postat pe 24 Iulie 2009 15:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
me 12 De la: sakura_7777777 5 Aprilie 2010 13:25
Balada fetelor de altadata 202 De la: kudika015331 20 August 2013 15:31
Lenjerie intima 1 De la: kudika_1033448 19 Iulie 2018 17:11
confuzie maxima 5 De la: angel_de_la_noche 1 Mai 2010 17:23
sunt foarte confuza!nu stiu ce sa fac!ajutati-ma cu niste sfaturi 7 De la: maid_marion 17 Septembrie 2009 17:20