Setari Cookie-uri

prietenie

Credeti ca intre doua persoane de sex opus poate exista doar o relatie de prietenie sau asa ceva nu este posibil si intr-un final va fi ceva mai mult intre ei??
love_X
Postat pe 2 Iunie 2009 18:16
In cele mai multe cazuri nu cred ca e posibil...Daca te uiti mai bine am deschis si eu un topic cu povestea mea :) Astept sa ma ajuti.Te pup:*
aiai
Postat pe 2 Iunie 2009 18:21
da :) exista prietenie adevarata intre un baiat si o fata .de exemplu unul din cei mai buni prieteni ai mei este un baiat care este "fratimiu" de 3 ani de zile.mereu mi-am doarit un frate mai mare,cu care sa ma simt in sigurantza stiind ca este mereu langa mine la orice ora din zi sau din noapte,ei bine asa este el.vorbim foarte deschis unul cu altul,chiar ne ajutam cand vine vorba de dragoste.adica,eu sa mai vorbesc cu nu stiu ce fata,pe care a pus el ochii si etc muuulte alte nebunii.povestim totul fara perdea.ne comportam de parca ne-am stii de o viata.intr`adevar sunt putine cazuri de prietenii sincere intre persoane de sex opus,dar uitatzi ca exista pup dulce
Alee_Annie
Postat pe 5 Iunie 2009 12:08
depinde de voi si de atractia dintre voi...pentru ca daca doar pe tine te atrage tipul si el nu are o treaba si nu te vede mai mult decat o amica ( pt. ca probabil e atras de roscate...de exemplu ) atunci n'o sa ajunga relatia la una de dragoste din cea de prietenie. Cel mai bun prieten al meu s'a indragostit de mine si eu...nu am putut niciodata sa'l vad mai mult decat " fratior" si s'a resemnat....cred... da deci trebuie sa vina sentimente de dragoste din ambele parti ca sa se ajunga la ce zici tu
inna_1688
Postat pe 6 Iunie 2009 19:48
De la: inna_1688, la data 2009-06-06 19:48:36depinde de voi si de atractia dintre voi...pentru ca daca doar pe tine te atrage tipul si el nu are o treaba si nu te vede mai mult decat o amica ( pt. ca probabil e atras de roscate...de exemplu ) atunci n'o sa ajunga relatia la una de dragoste din cea de prietenie. Cel mai bun prieten al meu s'a indragostit de mine si eu...nu am putut niciodata sa'l vad mai mult decat " fratior" si s'a resemnat....cred... da deci trebuie sa vina sentimente de dragoste din ambele parti ca sa se ajunga la ce zici tu

eu nu m-am referit la mine...ma intrebam aja in general...;)orikum mersi pt parere
love_X
Postat pe 7 Iunie 2009 22:09
nu prea vad sa existe prieteni,intre feme si barbat
inevitabil se ajunge in pat
scorpyoW
Postat pe 7 Iunie 2009 22:16
De la: love_X, la data 2009-06-02 18:16:43Credeti ca intre doua persoane de sex opus poate exista doar o relatie de prietenie sau asa ceva nu este posibil si intr-un final va fi ceva mai mult intre ei??

Exista, da. Daca stii sa impui limite.
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 22:19
sunt de acord cu scorpyoW, vrei nu vrei totdeauna va exista atractia sexuala
Aphrodite
Postat pe 7 Iunie 2009 22:21
De obicei tipul o sa vrea mai mult.
Kathara
Postat pe 7 Iunie 2009 22:25
Din proprie experienta: intalnesti tipi pe chaturi, da. Intra pe privat cu vrajeli etc. Cel putin eu, de la vrajeli, am ajuns sa vb cu ei despre familia lor, despre sotii, iubite, mi-au cerut sfaturi, unul chiar mi-a trimis pe mail poze cu familia lui. De aceea am zis ca daca stii sa impui limite, functioneaza. Sa impui limite tu ca femeie, cum a mai spus cineva pe forum: barbatul e dator sa incerce, femeia sa refuze.
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 22:33
De la: MaraDonna, la data 2009-06-07 22:21:37sunt de acord cu scorpyoW, vrei nu vrei totdeauna va exista atractia sexuala


asta se intanpla de regula in momentele cand 1 dintre ei au o problema
si de la o simpla consolare se ajunge la o partida nebuna de sex
scorpyoW
Postat pe 7 Iunie 2009 22:40
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ne cautam nasi!!!!!! 1 De la: Galexia_kudika 18 Iunie 2011 10:51
vreau un sfat ...sa renunt sau sa accept 15 De la: maditzia 10 Decembrie 2009 20:43
prieteni sau.. 97 De la: ralukutzza 9 Octombrie 2009 14:58
Ati accepta ca prietenul(a) sa aiba ca best friend pe cineva de sex opus ? 24 De la: inna_1688 13 Iunie 2009 21:54
Prietenia 18 De la: lory_love 4 Septembrie 2009 12:25