incaltaminte

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

laryssa_ Avatarul lui laryssa_

5 mesaje
Oras: ramnicu valcea

Buna.....eu am de terminat o lucrare de licenta despre incaltaminte.......asa ca va rog si pe voi sa ma ajutati daca puteti :P Am nevoie de un raspuns incer din partea voastra in legatura cu ce tip de incaltaminte preferati ( aici ma refer la materialul folosit,ex: piele....textil etc) ms mult pt ajutor
Raporteaza abuz de limbaj
laryssa_ Avatarul lui laryssa_

5 mesaje
Oras: ramnicu valcea

scuze......raspuns sincer nu incer
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

piele,comod,usor,sport
azalis Avatarul lui azalis

413 mesaje
Oras: arad

prefer pantofi, ghete din piele, pt ca stai mai mult incaltata pe timp rece sau inchis, iar pt vara in schimb aleg preturile mai convenabile la sandale diverse modele, diverse materiale. bafta!
nu lasa pe azi ce poti face maine
Fosta membra Kudika.ro
salut.
este unul din subiectele mele preferate - numarate incaltamintele mele de la vietnamezi si pina la cizme de iarna, insumez in jur de 70 de perechi. Nu conteaza daca este piele, textile, inlocuitor etc. Sunt genul ca "daca imi place il iau". Dar trebuie neaparat sa aiba acel "ceva". Nu prea imi plac lucrurile simple si nici obisnuite. Sunt o fire excentrica si deci asa ma si imbrac/incalt... ok in limitele bunului simt. Imi place foarte mult lemnul, tocurile peste 5 cm de toate formele, platformele, deci tot.
poopice si spor la licenta iti tin pumnii
dificila
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

imi place ca incaltamintea sa fie cat mai comoda
Fosta membra Kudika.ro
bineinteles, de piele si sa fie lucrata ca lumea. din nefericire, papucii care se fabrica acum la noi lasa mult de dorit, in special talpa e foarte proasta si foarte subtire si sunt si scumpi.
inamina Avatarul lui inamina

90 mesaje

Piele Piele si iar Pieleee!
www.myslavicdate.com Haine Parfumuri Pantofi Bijuterii - http://www.dindressingulmeu.blogspot.com Peste 400 de colectii de mobila din lemn masiv pentru casa si birou - http://www.vanzaremobila.ro