Setari Cookie-uri

cum vi se pare asta?

Aseara prietenul meu a venit la mine.Il pupam, dar el facea glume.M-a bucurat ca e bine dispus.Dupa un timp se uita la telefonul meu si vede un mesaj primit in alta limba.si ma intreaba ce inseamna iar eu i-am zis e nimic ! de ce vrei sa sti?'' si apoi i-am tradus.Apoi ii zic ca vreau sa ma duc sa fac dus, si el ma intreaba de ce nu am facut pana acum ,ca nu am avut timp?'' si eu i-am zis ca nu am vrut.si tot ma intreba ca de ce .si la fel ii ziceam ca n-am vrut.Si apoi zice ca in seara asta am fite decat a venit el.Apoi ne punem in pat, ne uitam la film( nu locuim impreuna ) S-a terminat filmul, apoi am pus muzica si el s-a intorc cu spatelela mine, si la film de obicei matinea in brate, dar era rece cu mine.Si eu m-am intors cu spatele la el, si am adormit.Apoi ma terzesc peste 2 ore, si vb cu tata si imi zice ca el a plecat.Vi se pare normal? nici macar sa ma terzeasca .Mi se pare nesimtire.L-am sunat si mi-a zis ca a plecat asa, si ca vb maine.era tot rece.Acum nu vreau sa ii mai raspund la tel ca m-a enervat rau gestul asta....Ma intreb : sa mai trec si peste gestul asta? ca incep sa ma satur

Postat pe 9 Iunie 2009 10:04
mie mi se pare o prostie sa deschizi zilnic cate un topic in care sa povestesti cu lux de amanunte viata ta...
si ca sa fiu on topic..in puii mei nu crezi ca analizezi orice detaliu..poate ca asa a crezut el de cuviinta sa te lase sa dormi...daca te trezea te suparai ca te-a trezit...ca nu te-a trezit iar este rau...
si daca te-ai saturat de ce nu termini relatia?
coffeeta
Postat pe 9 Iunie 2009 10:07
De la: coffeeta, la data 2009-06-09 10:07:23mie mi se pare o prostie sa deschizi zilnic cate un topic in care sa povestesti cu lux de amanunte viata ta...
si ca sa fiu on topic..in puii mei nu crezi ca analizezi orice detaliu..poate ca asa a crezut el de cuviinta sa te lase sa dormi...daca te trezea te suparai ca te-a trezit...ca nu te-a trezit iar este rau...
si daca te-ai saturat de ce nu termini relatia?


nu e adevarat.stie ca nu ma supar daca ma trezeste.si de multe m-a trezit din somn si era ok....

Postat pe 9 Iunie 2009 10:08
m-am uitat la profilul tau ai 19 ani..frate..la 19 ani iti faci prea multe griji si ai prea multe ganduri....traieste-ti viata si nu o mai analiza atat..si nu iti mai convine eject...ca sa nu imi mai aduc aminte de subiectu cu sexu oral in care isi calca pe orgoliu daca iti face...
ce nabiului nu ai altceva mai bun de facut?
coffeeta
Postat pe 9 Iunie 2009 10:12
De la: coffeeta, la data 2009-06-09 10:07:23mie mi se pare o prostie sa deschizi zilnic cate un topic in care sa povestesti cu lux de amanunte viata ta...
si ca sa fiu on topic..in puii mei nu crezi ca analizezi orice detaliu..poate ca asa a crezut el de cuviinta sa te lase sa dormi...daca te trezea te suparai ca te-a trezit...ca nu te-a trezit iar este rau...
si daca te-ai saturat de ce nu termini relatia?


valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 10:12
asta da problema
dar ce zicea mesajul tau?
si de ce se uita el in telefonul tau
ei nu stie k tel.leptopul sunt intimitatea ta ?
bestiutza_relouded
Postat pe 9 Iunie 2009 10:18
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-06-09 10:18:52asta da problema
dar ce zicea mesajul tau?
si de ce se uita el in telefonul tau
ei nu stie k tel.leptopul sunt intimitatea ta ?



era unchiul meu care nu e roman, si mi-a transis salutari si ma intreba ce fac .

Postat pe 9 Iunie 2009 10:20
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-06-09 10:18:52asta da problema
dar ce zicea mesajul tau?
si de ce se uita el in telefonul tau
ei nu stie k tel.leptopul sunt intimitatea ta ?


Ce inseamna intimitate?
valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 10:23
De la: coffeeta, la data 2009-06-09 10:12:34m-am uitat la profilul tau ai 19 ani..frate..la 19 ani iti faci prea multe griji si ai prea multe ganduri....traieste-ti viata si nu o mai analiza atat..si nu iti mai convine eject...ca sa nu imi mai aduc aminte de subiectu cu sexu oral in care isi calca pe orgoliu daca iti face...
ce nabiului nu ai altceva mai bun de facut?




bine, dar am un an cu el,si mi-e teama si de ca nu mai am incredere in nimeni si o sa imi fie f greu sa gasesc un baiat.daca ma despart.Eu deja il cunosc pe el.e singura relatie de atata timp care am avut-o, si m-am obisnuit.Nu stiu,,poate mi-e teama si de schimbare......Nu cred ca asa mai avea rabdare cu un alt baiat , sau as tolera la vreun moft de-al lui, dar asta ar fi de bine , nu? ca asa invat din relatia asta ce vreau pe viitor, si ce nu vreau

Postat pe 9 Iunie 2009 10:23
De la: Rafinata, la data 2009-06-09 10:23:20
De la: coffeeta, la data 2009-06-09 10:12:34m-am uitat la profilul tau ai 19 ani..frate..la 19 ani iti faci prea multe griji si ai prea multe ganduri....traieste-ti viata si nu o mai analiza atat..si nu iti mai convine eject...ca sa nu imi mai aduc aminte de subiectu cu sexu oral in care isi calca pe orgoliu daca iti face...
ce nabiului nu ai altceva mai bun de facut?




bine, dar am un an cu el,si mi-e teama si de ca nu mai am incredere in nimeni si o sa imi fie f greu sa gasesc un baiat.daca ma despart.Eu deja il cunosc pe el.e singura relatie de atata timp care am avut-o, si m-am obisnuit.Nu stiu,,poate mi-e teama si de schimbare......Nu cred ca asa mai avea rabdare cu un alt baiat , sau as tolera la vreun moft de-al lui, dar asta ar fi de bine , nu? ca asa invat din relatia asta ce vreau pe viitor, si ce nu vreau


deja exagerezi! cum adica o sa iti fie greu sa gasesti pe altu?

da stii ce ..ca tine sunt multe femei...va refuzati singure dreptul la fericire si la o iubire sincera...va complaceti in situatia in care sunteti..si dramatizati ca vezi doamne nu o sa gasiti altul...
si ba mai mult acordati prea multe sanse..unor persoane care nu se vor schimba in veci...si asta asa ca suferiti deschideti topice care mai de care mai idioate..in loc sa face ceva pt voi!
cand o sa invatati sa va iubiti mai mult?!
iti este frica de schimbare? hai lasa-ma astea-s scuze ieftine sa mai ramai cu el...
coffeeta
Postat pe 9 Iunie 2009 10:43
De la: Rafinata, la data 2009-06-09 10:04:22Aseara prietenul meu a venit la mine.Il pupam, dar el facea glume.M-a bucurat ca e bine dispus.Dupa un timp se uita la telefonul meu si vede un mesaj primit in alta limba.si ma intreaba ce inseamna iar eu i-am zis e nimic ! de ce vrei sa sti?'' si apoi i-am tradus.Apoi ii zic ca vreau sa ma duc sa fac dus, si el ma intreaba de ce nu am facut pana acum ,ca nu am avut timp?'' si eu i-am zis ca nu am vrut.si tot ma intreba ca de ce .si la fel ii ziceam ca n-am vrut.Si apoi zice ca in seara asta am fite decat a venit el.Apoi ne punem in pat, ne uitam la film( nu locuim impreuna ) S-a terminat filmul, apoi am pus muzica si el s-a intorc cu spatelela mine, si la film de obicei matinea in brate, dar era rece cu mine.Si eu m-am intors cu spatele la el, si am adormit.Apoi ma terzesc peste 2 ore, si vb cu tata si imi zice ca el a plecat.Vi se pare normal? nici macar sa ma terzeasca .Mi se pare nesimtire.L-am sunat si mi-a zis ca a plecat asa, si ca vb maine.era tot rece.Acum nu vreau sa ii mai raspund la tel ca m-a enervat rau gestul asta....Ma intreb : sa mai trec si peste gestul asta? ca incep sa ma satur



azi dimineata cand am iesit din scara blocului , m-am intalnit cu vecina. i-am spus "buna dimineata"
dupa ce a facut cativa pasi , s-a intors, mi-a zambit si mi-a urat si ea o zi buna. apoi , cand am ajuns la munca , seful m-a salutat cu ochii tinta si privirea pierduta dar totusi a ingaimat un "saluta ba''"
apoi l-am salutat si eu " sa traiti sefu'", aplecat cat sa se vada servilismu' din mine. am crezut ca l-am impresionat cu aceasta miscare, dar nu!
mi-a intins un vraf de hartii si cu o voce rece si ragusita de tigari si bautura, mi-a spus : i-ale!
oare ce sa fie!!!
cum vi se pare asta!!!?/
sunt foarte confuz!!
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 10:48
De la: geo_x, la data 2009-06-09 10:48:37
De la: Rafinata, la data 2009-06-09 10:04:22Aseara prietenul meu a venit la mine.Il pupam, dar el facea glume.M-a bucurat ca e bine dispus.Dupa un timp se uita la telefonul meu si vede un mesaj primit in alta limba.si ma intreaba ce inseamna iar eu i-am zis e nimic ! de ce vrei sa sti?'' si apoi i-am tradus.Apoi ii zic ca vreau sa ma duc sa fac dus, si el ma intreaba de ce nu am facut pana acum ,ca nu am avut timp?'' si eu i-am zis ca nu am vrut.si tot ma intreba ca de ce .si la fel ii ziceam ca n-am vrut.Si apoi zice ca in seara asta am fite decat a venit el.Apoi ne punem in pat, ne uitam la film( nu locuim impreuna ) S-a terminat filmul, apoi am pus muzica si el s-a intorc cu spatelela mine, si la film de obicei matinea in brate, dar era rece cu mine.Si eu m-am intors cu spatele la el, si am adormit.Apoi ma terzesc peste 2 ore, si vb cu tata si imi zice ca el a plecat.Vi se pare normal? nici macar sa ma terzeasca .Mi se pare nesimtire.L-am sunat si mi-a zis ca a plecat asa, si ca vb maine.era tot rece.Acum nu vreau sa ii mai raspund la tel ca m-a enervat rau gestul asta....Ma intreb : sa mai trec si peste gestul asta? ca incep sa ma satur



azi dimineata cand am iesit din scara blocului , m-am intalnit cu vecina. i-am spus "buna dimineata"
dupa ce a facut cativa pasi , s-a intors, mi-a zambit si mi-a urat si ea o zi buna. apoi , cand am ajuns la munca , seful m-a salutat cu ochii tinta si privirea pierduta dar totusi a ingaimat un "saluta ba''"
apoi l-am salutat si eu " sa traiti sefu'", aplecat cat sa se vada servilismu' din mine. am crezut ca l-am impresionat cu aceasta miscare, dar nu!
mi-a intins un vraf de hartii si cu o voce rece si ragusita de tigari si bautura, mi-a spus : i-ale!
oare ce sa fie!!!
cum vi se pare asta!!!?/
sunt foarte confuz!!


sa te dezmeticesc eu? mai geo? nu pot ...pt ca ..sunt singura la birou...si..sunt confuza..ca nu stiu daca sa ma apuc de munca sau nu?
coffeeta
Postat pe 9 Iunie 2009 10:52
da , da' tot sunt confuz in legatura cu vecina.
oare ce-a vrut sa insinueze cu "o zi buna"??? hmmmm!
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 10:55
De la: geo_x, la data 2009-06-09 10:55:49da , da' tot sunt confuz in legatura cu vecina.
oare ce-a vrut sa insinueze cu "o zi buna"??? hmmmm!


Inseamna ca pentru ea nu mai era dimineata.
valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 12:40
De la: valita76, la data 2009-06-09 12:40:02
De la: geo_x, la data 2009-06-09 10:55:49da , da' tot sunt confuz in legatura cu vecina.
oare ce-a vrut sa insinueze cu "o zi buna"??? hmmmm!


Inseamna ca pentru ea nu mai era dimineata.



mersi mult valita,
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 12:41
De la: geo_x, la data 2009-06-09 10:48:37
De la: Rafinata, la data 2009-06-09 10:04:22Aseara prietenul meu a venit la mine.Il pupam, dar el facea glume.M-a bucurat ca e bine dispus.Dupa un timp se uita la telefonul meu si vede un mesaj primit in alta limba.si ma intreaba ce inseamna iar eu i-am zis e nimic ! de ce vrei sa sti?'' si apoi i-am tradus.Apoi ii zic ca vreau sa ma duc sa fac dus, si el ma intreaba de ce nu am facut pana acum ,ca nu am avut timp?'' si eu i-am zis ca nu am vrut.si tot ma intreba ca de ce .si la fel ii ziceam ca n-am vrut.Si apoi zice ca in seara asta am fite decat a venit el.Apoi ne punem in pat, ne uitam la film( nu locuim impreuna ) S-a terminat filmul, apoi am pus muzica si el s-a intorc cu spatelela mine, si la film de obicei matinea in brate, dar era rece cu mine.Si eu m-am intors cu spatele la el, si am adormit.Apoi ma terzesc peste 2 ore, si vb cu tata si imi zice ca el a plecat.Vi se pare normal? nici macar sa ma terzeasca .Mi se pare nesimtire.L-am sunat si mi-a zis ca a plecat asa, si ca vb maine.era tot rece.Acum nu vreau sa ii mai raspund la tel ca m-a enervat rau gestul asta....Ma intreb : sa mai trec si peste gestul asta? ca incep sa ma satur



azi dimineata cand am iesit din scara blocului , m-am intalnit cu vecina. i-am spus "buna dimineata"
dupa ce a facut cativa pasi , s-a intors, mi-a zambit si mi-a urat si ea o zi buna. apoi , cand am ajuns la munca , seful m-a salutat cu ochii tinta si privirea pierduta dar totusi a ingaimat un "saluta ba''"
apoi l-am salutat si eu " sa traiti sefu'", aplecat cat sa se vada servilismu' din mine. am crezut ca l-am impresionat cu aceasta miscare, dar nu!
mi-a intins un vraf de hartii si cu o voce rece si ragusita de tigari si bautura, mi-a spus : i-ale!
oare ce sa fie!!!
cum vi se pare asta!!!?/
sunt foarte confuz!!



Geo, rautacios mic ce esti.......

Postat pe 10 Iunie 2009 15:08
rafi, incerc doar sa dau un alt inteles problemei tale!
atata doar!
geo_x
Postat pe 10 Iunie 2009 22:33
nu ai reusit...
_oktober_
Postat pe 10 Iunie 2009 22:37
De la: _oktober_, la data 2009-06-10 22:37:11nu ai reusit...


de-ai stii cat mi-am chinuit neuronu' !!
geo_x
Postat pe 10 Iunie 2009 22:45
lasa ca stiu eu raspunsul; paranoia! tratabila!
_oktober_
Postat pe 10 Iunie 2009 22:52
Sincer cred k el este fraierul in toata povestea asta Puteai sa-i explici de la bun inceput treaba cu mesajul,iar in legatura cu dusul puteai sa-i spui k nu ai avut timp sau altceva nu ca "n-ai vrut".Racirea fata de tine a fost normala,iar apoi ai fost culmea in loc sa incerci sa discuti cu el,sa incerci sa-l impaci te-ai intors si tu la fel de frumos cu fundul la el si ai mai si adormit pe deasupra A facut cel mai bun lucru,poate altadata vei invata si tu cum sa te porti cu un baiat si cum sa-l ti langa tine!Incearca sa fi perversa,nu "fitoasa" cum a zis el
Stanciu_Maria
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:12
Ar trebui sa te mai maturizezi u si sa deschizi mai bn ochii knd te indragostesti k nu tot ce zboara se mananca si poate s-a suparat k n-ai facut dus ceea ce e o prostie,dar in fine vorbiti serios unul cu altul si luati o decizie,esti destul de tanara sa plangi pt un barbat k se gasesc peste toti baieti.Sa-ti umble in tel e inadmisibil,ce credea k ai pe altul?
capriciosa
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:22
DRAGOSTEA E OARBA,nu tu hotarasti de cine te indragostesti
sil_mary
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:30
fiekre om are o soarta,si se intampla exact asa qm e scris,iti poti face viata qm vrei u,dar pana la
urma tot acolo se ajunge
sil_mary
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Urare studenteasca 10 De la: VeveRo 15 Mai 2012 21:44
De ce esti singur?! Cati ani ai? De ce nu esti casatorit? 167 De la: kudika_35022 30 Martie 2015 15:10
Topic pentru impacari 216 De la: kudika_pudika 18 Ianuarie 2011 20:25
singuratatea -destin, obisnuinta, boala, eternitate. 3 De la: SPOTYYY 25 Octombrie 2009 00:05
Caut fata pentru conversatie 39 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:22