Setari Cookie-uri

El scorpion si eu gemeni incotro ne indreptam ?

postati ceea ce stiti despre compatibilitatea dintre aceste 2 zodii cei care au canicie spunetimi si mi-e cum decurg treburile . . . ms
pity_82
Postat pe 11 Iunie 2009 17:28
buna,
eu sunt scorpion si sotzu' meu e gemeni. suntem impreuna de 8 ani, casatoriti de 6 ani si pana acum e ok, sunt multe diferente intre noi, ne certam sml-mad0007: , ca orice alte cupluri, dar, per ansamblu, e o relatie foarte buna.
asta in ciuda tuturor chestiilor zodiacale, care zic k nu prea sunt compatibile zodiile.
alinutza_any
Postat pe 14 Iulie 2009 10:03
eu is geamana si el scorpion.ce sa iti zic, el, corect, serios, muncitor, iubitor, foarte bun tata, parolist, un adevarat prieten si sprijin pentru apropiati.Eu, exuberanta si vivace.am exact ce ii lipseste lui si invers.de 13 ani casatoriti, o fetita adorabila innebunita dupa el.Un tata la superlativ absolut, un familist convins.Totul e sa stii cum sa ii iei pe scorpioni si daca ai reusit, faci tot ce iti doresti. Luam deciziile mari impreuna.Trebuie sa recunosc ca cele mari el le-a gandit(achizitionarea unei case, unui apartament, masini) si mi le-a supus atentiei. nu poti decat sa fii de acord cu demersurile unui scorpion.Eu, visatoare, cheltuitoare dar ambitioasa tare!exact ce ii trebuie unui scorpion sa il scoata din monotonia lui.Daca esti bun, rezisti cu un scorpion!DACA nu, el te evita!Foarte cumpatat, tenace dar putin cam taciturn ceea ce il face pe geaman sa depuna eforturi sa il scoata pe el din aceasta stare.una peste alta relatia merge bine dar atentie daca il infurii pe scorpion e in stare sa te zdrobeasca!
Helada
Postat pe 4 August 2009 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
femeia pesti-de ocolit? 161 De la: elgi 5 August 2013 20:27
femeia pesti si barbatul varsator 4 De la: dhoria 29 Martie 2014 15:04
berbec gemeni 2 De la: Diavolyta_ 21 Mai 2009 17:17
ea rac el pești 1 De la: kudika_943586 26 Noiembrie 2013 23:05
EU CAPRICORN-EL FECIOARA-OARE MERGE? 5 De la: DIVA_MIRABELA 21 Noiembrie 2015 08:37